Keystone logo
Pittsburg State University

Pittsburg State University

Pittsburg State University

Įvadas

Šiam naujam miestui reikėjo mokytojų. Tai buvo 1900-ųjų pradžia. Anglies kasyba, plytų gamyba ir įvairios sunkiosios pramonės šakos Pitsburge tapo ekonomikos varikliais. Pasiruošusiems dirbti galimybių gausu. Bet pirmiausia jiems reikėjo išmokti. Jiems reikėjo mokytojų. Kanzaso valstijos rankinio mokymo įprastos mokyklos pagalbinė mokykla atidaryta 1903 m. rugsėjį. Vienas pastatas, 54 mokiniai. Ši nauja mokykla paruoštų mokytojus tose mokymo programose, kurios yra gyvybiškai svarbios sėkmei ir klestėjimui praktiškame pramonės amžiuje.

Praėjus daugiau nei šimtmečiui, ši misija išlieka Pittsburg State University centre. Teikdama interaktyvius, patrauklius kursus keturiose skirtingose kolegijose, Pitto valstija keičia mūsų studentų, bendruomenės ir viso Pietryčių Kanzaso regiono gyvenimą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Pittsburg

  South Broadway Street,1701, 66762, Pittsburg

  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • youtube

Klausimai