Keystone logo
Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Point Loma Nazarene University

Įvadas

Point Loma Nazareto universitetas žinomas už tai, kad į priekį mąstymas. Tuo PLNU, akademikai, tikėjimas ir bendruomenės viskas yra gyvybiškai svarbūs. Studentai naudos iš šio subalansuoto požiūrio į švietimą ir palikti PLNU pasirengę galvoti, veikti ir prisidėti prie visame pasaulyje.

Be daugiau nei 60 bakalauro studijų srityse, PLNU siūlo studijų programa regioninius centrus visoje Pietų Kalifornijoje. PLNU aptarnauja daugiau nei 3500 studentų.

Ar žinojote?

Nuo 2004 buvo leista daugiau kaip 90 procentų PLNU studentams, kurie kreipėsi dėl priėmimo į medicinos, stomatologijos, optometrijos, farmacijos ir veterinarijos mokyklų. 2008 m Atviros durys pranešime PLNU studijų užsienyje programa užėmė 15 vietą tautos (tarp magistrantūros suteikimo institucijų) už procentą dalyvaujančių studentams - apie 30 procentų baigusių senjorams studijavo užsienyje. PLNU yra pripažintos nacionaliniu lygiu dėl savo lyderystės tvarumo srityje - laimėjusio SAN DIEGO Environmental Services perdirbėjai the Year Award keturi iš pastaruosius šešerius metus ir buvo pavadintas vienas iš Amerikos 100 žaliausių mokykloms Siera Club tiek 2010 ir 2011 m. Per PLNU anketa LoveWorks Trumpalaikė misija programa, daugiau nei 2000 studentų, dėstytojų, darbuotojų, ir absolventai tarnavo žmonėms, kuriems reikia maždaug 60 pasaulio vietovėse. PLNU anketa centras tarptautinės plėtros tyrimai tvaraus verslo praktiką ir sprendimus pasauliniu skurdu. Nuo 2005 22 studentų filmų / TV programas laimėjo apdovanojimus ar atsirado kino festivaliuose. PLNU kalbos ir diskusijos Komanda buvo nacionalinis čempionas nacionaline parlamentine diskusijos asociacijos "metinis loterijos konkurencijos keturi iš per pastaruosius septynerius metus, konkuruoja su tokiais mokyklose kaip UC Berkeley ir UCLA.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • San Diego

  3900 Lomaland Drive San Diego, CA 92106, , San Diego

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • linkedin

Klausimai