Keystone logo
POLI.design

POLI.design

POLI.design

Įvadas

Penketas geriausių reitingų, unikalus tiems, kurie jame dalyvavo.



7 mokymo sritys, 5 inovacijų keliai, 80 mokymo projektų su daugiau nei 25 magistro laipsniais ir daugiau nei 25 išplėstiniais mokymo kursais.

POLI.design yra ne pelno siekianti konsorciumo įmonė, kurią įkūrė Politecnico di Milano ir per ją pasiekia didžiulį daugiadisciplinių įgūdžių fondą, esantį pirmame ir svarbiausiame Italijos technikos universitete.

Tradicijos ir naujovės, kokybė ir gebėjimas susisiekti su profesionaliu pasauliu yra kertiniai akmenys, dėl kurių POLI.design nuo 1999 m. tapo viena iš orientacinių kompanijų tarptautiniu lygmeniu teikiant antrosios pakopos mokymą.

Kartu su Politecnico di Milano dizaino mokykla ir Dizaino katedra POLI.design sudaro Politecnico projektavimo sistemą – išteklių, įgūdžių, struktūrų ir laboratorijų sankaupą, vieną svarbiausių pasaulyje.

POLI.design yra Politecnico di Milano dizaino antrosios pakopos mokykla, kuri palaiko ir užbaigia Dizaino mokyklos mokymo programas, siekiant profesinio mokymo ir veiksmingo įtraukimo į daugelį darbo sričių, kuriose dizaineris dirba šiandien.

Ji vaidina vyraujantį vaidmenį tarp universitetų, įmonių, organizacijų ir institucijų bei profesinių pasaulių, veikianti internacionalizacijos perspektyvoje ir retkarčiais užmezganti partnerystę su universitetais, mokyklomis, organizacijomis, įstaigomis, įmonėmis ir įmonėmis.

Mūsų vizija

Sudėtinguose ir glaudžiai tarpusavyje susijusiuose pasauliuose, kuriuose gyvename šiandien, dizainas yra išteklius, galintis nukreipti visuomenes ir gamybos sistemas prie naujų plėtros modelių; tai taip pat yra išteklius, kuris šiais laikais yra labai svarbus siekiant atlaikyti pasaulinę konkurenciją tapatybės ir įvairovės požiūriu.

Dizainas yra augimo varomoji jėga, kuri gali lemti individualius ir kolektyvinius pasirinkimus per kultūrines tendencijas, orientuojantis į skonį, elgesį, gyvenimo būdą ir vartojimo stilius. Ji turi daug ir labai įvairių pritaikymų: nuo tyrimų ir taikomųjų programų, susijusių su naujų technologijų diegimu, iki naujų produktų ir paslaugų kūrimo, nuo komunikacijos sąsajų tyrimo iki ergonominių ir aplinkos savybių valdymo, nuo miesto erdvių ir savo kūno apibrėžimo iki procesų valdymo. susiję su aplinkos ir socialinio tvarumo politika.

Šiame kontekste POLI.design siūlo:

  • suvienyti akademinę ir verslo kultūrą bei žinių profesionalų pasaulį;
  • propaguoti ir plėtoti dizainą kaip discipliną ir profesijų sistemą;
  • skatinti dorybingus santykius tarp universitetų, institucijų, gamintojų ir specialistų;
  • paremti kūrybinių įmonių plėtrą.

5 inovacijų būdai

Aktyvus mokymasis Dizaino akultūracija Švietimo partneris
Šių kelių tikslas – suaktyvinti dizaino žinias kuriant vertę įmonėms ir institucijoms. Mokymai ir taikomieji tyrimai yra orientuoti į naujų rinkos ir vartotojų poreikių suvokimą, inovacijų kūrimą. Mūsų akademinė kultūra ir jūsų rinkos iššūkiai susitinka inovacijų keliuose, kuriuose POLI.design suteikia įmonėms, asociacijoms ir institucijoms disciplinines žinias ir aktyvią mokymo patirtį. Dizaino kultūra auga skiepais: tarp akademinės bendruomenės, asociacijų, įmonių, profesionalų. Partnerystė, siūloma per edukacinius kelius, kuriuos kartu skatinsime taip, kad atitiktų jūsų tikslus.
Praktikos patirtis Konkursai ir renginiai
Dizainas turi daug veidų, kaip ir mūsų studentai: kultūrų, kalbų, patirčių, specializacijų katilas. Ir tik vienas bendras bruožas: akademinis išsilavinimas toks tvirtas, koks buvo kažkada, ir toks skystas, kokio reikalauja mūsų laikai. Dizainas yra augimo, kultūrinės orientacijos, skonio evoliucijos, gyvenimo būdo transformacijos ir vartojimo variklis. Tuo POLI.design , o šiais klausimais galime kartu kurti konkursus ir kultūrinius renginius.

Politechnico projektavimo sistema

Kartu su Politecnico Design School ir Dizaino skyriumi POLI.design sudaro Milano Politecnico dizaino sistemą – mokslinių tyrimų, švietimo ir reklamos centrą, kuris yra unikalus savo srityje pasaulyje. POLI.design taip pat yra labai susijęs su Italijos projektavimo sistema dėl ryšių su dizaino asociacijomis, kaip:

  • ADI Associazione per il Disegno Industriale
  • AIPi Associazione Italiana Progettisti d'Interni
  • AIAP Associazione Italiana Design della Comunicazione Visiva
  • Federlegno Arredo

Dizaino skyrius

Patvirtindamas tvirto ryšio tarp mokslinių tyrimų ir mokymo svarbą, katedra plėtoja ir puoselėja mokymo įgūdžius dizaino ir susijusių disciplinų srityje.

Dizaino mokykla

Šiandien didžiausias tarptautinis universitetas, kuriame ruošiami gaminių, komunikacijos, interjero ir mados dizaineriai, tiek studentų, tiek dėstytojų.

POLI.design visame pasaulyje

POLI.design yra tarptautinis žinių tinklas, susijęs su vietine dinamika visame pasaulyje. Visada atviras naujam bendradarbiavimui ir visada orientuotas į stabilių santykių kūrimą su tais, kurie mąsto, gamina, moko, studijuoja dizainą.

Per ribas, unikalumo link

Mes tikime dizainu, kuris žino, kaip mąstyti peržengiant senas ribas, kurti naują dizaino kultūrą, kurti vertę. Žmonėms, bendruomenėms, įmonėms visame pasaulyje.

Mes stengiamės skatinti ir skleisti įtraukią ir tvarią dizaino kultūrą, stiprinti ir stiprinti tarptautinius santykius.

Užmezgėme tvirtus ryšius su įmonėmis ir institucijomis visame pasaulyje, siūlydami mokymo programas tarptautiniams studentams, specialistams ir įmonėms bei organizuodami specialiai pritaikytus mokymo kursus ir konkrečioms vietoms skirtus projektus.

Mes veikiame kaip tiltas tarp akademinio pasaulio ir profesinio konteksto, vykdydami eksperimentinę veiklą, įtraukdami visų dizaino sričių studentus ir profesionalus. Kasmet laukiame studentų iš daugiau nei 80 pasaulio šalių.

POLI.design tarptautinis tinklas

POLI.design veikia tarptautiniame tinkle, kuris nuolat auga dėl didžiulės patirties ir bendradarbiavimo vis labiau susietoje ir globalioje dimensijoje. Mūsų tikslas yra skatinti ir skleisti dizaino kultūrą, stiprinant ir stiprinant mūsų tarptautinius santykius.

POLI.design tvirtus ryšius su įmonėmis ir institucijomis visame pasaulyje, siūlydama mokymo programas tarptautiniams studentams, specialistams ir įmonėms bei organizuodama pritaikytus mokymo kursus ir konkrečioms vietoms skirtus projektus.

POLI.design tikslas – skatinti mainus, prieigą ir mobilumą dizaino pasaulyje, stiprinant ir intensyvinant ryšius, dizaino kultūros sklaidos perspektyvoje.

POLI.design kiekvienais metais dalyvauja tarptautiniuose studentuose iš 88 pasaulio šalių, tokių kaip Kolumbija, Brazilija, Peru, Meksika, Čilė, Ekvadoras, Kinija, Kosta Rika, Turkija, Rusija, Indija, Urugvajus, Graikija, Libanas, Šveicarija, Danija, Korėja, Tailandas, Marokas, Mauricijus, Kataras, Uganda ir kt.

Universiteto ypatybės

Campus Bovisa – Politecnico di Milano, didžiausias dizaino centras Italijoje

Dizaino skyriaus, dizaino mokyklos ir POLI.design sukurta POLIMI dizaino sistema yra Bovisa rajone, į šiaurę nuo Milano, netoli miesto centro, simbolinėje pramoninio Milano vietoje. praeities. Kaimynystėje dabar vyksta platus miesto transformacijos procesas, kuriam lemta tapti aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų poliu.

Politecnico di Milano savo istoriją pradėjo Bovisoje, beveik prieš dvidešimt metų apsigyvenusi dabartinėje būstinėje per Durando, atnaujintoje buvusios Ceretti & Tanfani gamykloje, kur anksčiau buvo gaminami lynų keltuvų trosai.

Įranga ir laboratorijos

POLIMI projektavimo sistema turi vieną labiausiai tarptautiniu mastu pripažintų laboratorinių sistemų.

Jis užima apie 10 000 kvadratinių metrų plotą pastate, kuriame yra Dizaino mokykla ir POLI.design mokymo veikla.

    Priėmimai

    Kaip pateikti paraišką dėl priėmimo dalyvauti specializuoto magistro studijose

    Jei esate kandidatas, turintis Italijoje įgytą kvalifikaciją, norėdami kreiptis dėl priėmimo į specializuotą magistrą, mūsų biurams turėsite pateikti šiuos dokumentus:

    • prašymas priimti;
    • gyvenimo aprašymas;
    • kvalifikacijos skenavimas;
    • asmens dokumento kopija;
    • bet koks kitas dokumentas, kurio gali pareikalauti konkretus magistras (ty aplankas, kalbos mokėjimo pažymėjimai ir kt.).

    Jei esate kandidatas, turintis užsienyje įgytą kvalifikaciją, mūsų biurams turėsite pateikti šiuos dokumentus:

    • prašymas dėl priėmimo;
    • gyvenimo aprašymas;
    • gauto laipsnio diplomo skenavimas;
    • diplomo vertimas į italų, anglų, prancūzų arba ispanų kalbas;
    • pažymos su laikytais egzaminais nuskaitymas;
    • pažymos vertimas su egzaminais iš italų, anglų, prancūzų arba ispanų kalbų;
    • paso kopija arba asmens dokumento kopija;
    • bet koks kitas dokumentas, kurio gali pareikalauti konkretus magistras (ty aplankas, kalbos mokėjimo pažymėjimai ir kt.).

    Tik gavęs pranešimą apie priimtinumą studentas gali pradėti prašymo išduoti vizą procedūrą ir pateikti visus dokumentus, reikalingus norint užsiregistruoti Politecnico di Milano.

    Kaip pateikti prašymą stoti į aukštojo mokslo kursus

    Norint kreiptis dėl stojimo į aukštojo mokslo studijas, atsiunčiami šie dokumentai:

    • prašymas priimti;
    • gyvenimo aprašymas;
    • asmens dokumento kopija;
    • mokesčių kodo kopija;
    • bet koks kitas dokumentas, kurio gali prireikti viename kurse (ty aplankas, kalbos mokėjimo pažymėjimai ir kt.);
    • atvykimo vizos ir leidimo gyventi kopiją (tik ne ES studentams), jei reikia.

    Prašymo rezultatas

    Kai bus išlaikytas stojimo į magistrantūros ir aukštojo mokslo kursus egzaminas, POLI.design praneš jums apie vertinimo rezultatus.

    Tada galėsite pasiekti savo asmeninę sritį, kurioje rasite priėmimo patvirtinimą kartu su instrukcijomis, kurių reikia laikytis norint patvirtinti registraciją.

    POLI.design patikrins įkeltus registracijos dokumentus ir atitinkamą mokėjimo kvitą.

    Visada jūsų asmeninėje srityje būsite informuoti apie jūsų užklausos eigą.

    Studentams užsienyje

    aa

    Reikalavimai vizoms

    Baigę registraciją į specializuotą magistro laipsnį, jei esate ne ES pilietis, turėtumėte kreiptis dėl ilgalaikės studijų vizos.

    Norėdami pateikti paraišką, turėsite užsiregistruoti Universitaly svetainėje, tada Politecnico di Milano patvirtins jūsų registraciją sistemoje ir visus reikiamus duomenis, kad galėtumėte užpildyti paraišką.

    Susisiekite su POLI.design Švietimo tarnyba, kad gautumėte patarimų, kurie gali būti naudingi naudojant programą.

    Leidimas gyventi ES studentams

    Jei esate Europos arba Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino, Šveicarijos pilietis, prašyti leidimo gyventi nereikia. Tačiau norint gyventi Italijoje ilgiau nei tris mėnesius, būtina užsiregistruoti gyvenamosios vietos savivaldybės registro įstaigoje, pasirenkant vieną iš šių būdų:

    A. Studentai, kurie neketina perkelti savo gyvenamosios vietos į Italiją:

    Norėdami gauti laikiną gyvenamąją vietą Italijoje, turite kreiptis tiesiai į pasirinktą registro įstaigą, pateikdami šiuos dokumentus:

    • galiojančio paso/asmens tapatybės kortelės kopija ir originalas;
    • mokesčių kodo kopija ir originalas;
    • stojimo į studijas pažymėjimo kopija italų kalba;
    • dabartinės priklausomybės valstybės Europos sveikatos kortelės (ESIC) kopija ir originalas;
    • pakankamai ekonominių išteklių (mažiausiai 5 825 EUR) įrodymas, pateiktas naudojant Euro1 formą (pildyti "" B "" tašką tik jei yra išlaikomų šeimos narių). Formos dalyje, skirtoje asmens duomenims, nurodykite gyvenamąją vietą (nurodant savo gyvenamąją šalį) ir gyvenamosios vietos adresą Milane.

    Įregistravimas laikinajame registre galioja vienerius metus nuo išdavimo dienos.

    Centrinė registro įstaiga: Municipio 1 – Piliečių aptarnavimo zona – Užsieniečių biuras arba kasa (paimkite bilietą „C“), per Larga 12, 20122 Milanas – Darbo laikas: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8:30 iki 15:30

    B. Studentai, kurie ketina perkelti savo gyvenamąją vietą į Italiją:

    Pirmiausia patikrinkite, ar jūsų gyvenamosios vietos persikėlimas visam laikui neturi pasekmių. Norėdami tęsti, turite užsiregistruoti metrikacijos įstaigoje atsiųsdami el. laišką, pridėdami šiuos dokumentus:

    • asmens dokumento kopija;
    • mokesčių kodo kopija;
    • stojimo į universitetą pažymėjimas;
    • sveikatos draudimas (Europos sveikatos kortelė/S1 modulis/privatus sveikatos draudimas su 1 metų registracijos galiojimo/savanoriška registracija nacionalinėje sveikatos tarnyboje);
    • pakankamai finansinių išteklių (mažiausiai 5825 EUR) įrodymas, pateiktas naudojant Euro1 formą;
    • gyvenamosios vietos deklaravimas, pateiktas savarankiškai patvirtinus Gyvenamosios vietos deklaraciją.

    Leidimas gyventi ne ES studentams

    Jei esate ne ES pilietis, per 8 darbo dienas nuo atvykimo į Italiją turėsite pradėti leidimo gyventi išdavimo procedūrą. Norint atlikti šią procedūrą, reikia sudaryti rinkinį, kurį rasite „Sportello Amico“ pašto skyriuose.

    Rinkinys turi būti užpildytas ir prie jo turi būti pridėtos šių dokumentų kopijos:

    • vizos ir paso puslapio su asmens duomenimis kopija;
    • sveikatos draudimo išmokos kvito kopija; užsienyje įsigyto draudimo atveju tai turi patvirtinti jūsų šalies Italijos ambasada ir išversti į italų kalbą (jei buvo išduotas ne anglų kalba);
    • pažymėjimo, patvirtinančio studijų kursą, kurio reikia laikytis, kopiją, patvirtintą Italijos diplomatinės / konsulinės atstovybės išduodant atvykimo vizą.

    Atnaujintą reikalingų dokumentų sąrašą galima rasti Imigracijos portale.

    Pašte jums bus įteiktas kvitas, patvirtinantis jūsų prašymą išduoti leidimą gyventi. Savo prašymo būseną galite patikrinti policijos svetainėje arba imigracijos portale. Taip pat SMS žinute būsite informuoti apie leidimo gyventi panaikinimo dieną, laiką ir vietą. Užsienio studentams, turintiems leidimą nuolat gyventi, leidžiama dirbti ne daugiau kaip 20 valandų per savaitę ir 1040 valandų per metus.

    Stipendijos ir finansavimas

    Apsilankykite mūsų svetainėje, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų finansinę pagalbą ir anksti užsiregistruoti į mūsų specializuotus meistrus.

    Reitingai

    • 1 vieta Italijoje
    • 3 vieta Europoje
    • 5 vieta pasaulyje

    Politecnico di Milano – QS reitingas 2022 meno ir dizaino kategorijoje

    Vietos

    • Milan

      POLI.Design, 38/A, via Durando, 20158, Milan

    Klausimai