Keystone logo
Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)

Įvadas

Mūsų misija

"Popiežiškoji katalikų universitetas Campinas, nuo etikos ir krikščioniškųjų vertybių, atsižvelgiant į socialines ir kultūrines charakteristikas realybės, jos misija yra gaminti, praturtinti ir skleisti žinias, prisidėti prie pastato teisingos ir brolišką visuomenę per savo veiklą Mokymas ir moksliniai tyrimai, kuriais siekiama profesinio mokymo kompetencijos ir integralas formavimas žmogaus. "

Institucinės vertybės

Siekdama įvykdyti savo institucinę misiją, pUC-Kampinasas vadovauti savo veiklos vykdymą šiomis vertybėmis ir veiklos sąlygomis:

1. Solidarumas 2. Socialinė atsakomybė 3. Atsakomybė už aplinkos 4. Dalyvavimas ir atsakomybė 5. Atsakomybė už integralas formavimas žmogaus 6. veiksnumu 7. kūrimas su ekonomikos ir finansų tvarumui

Istorija PUC-Campinas

Iš PUC-Campinas istorija prasidėjo birželio 7, 1941, kai jis gimė pirmąjį vienetą Universitetas, Filosofijos mokslų ir laiškais fakultetą. Į Kampinasas vyskupija įsigijo tuo metu, kai senas namas priklauso Joaquim Polikarpas voras, žinomas kaip Barão de Itapura.

1955, Filosofijos, gamtos mokslų ir laiškais fakultetas tapo katalikų universitetas, Federacinės Tarybos Švietimo apskaitytas. Iš Pontifikale pavadinimas buvo suteiktas popiežiaus Pauliaus VI 1972 m.

Netrukus padarė dvaras pastatytas XIX amžiuje tapo mažas, kad grupės visų universitetų kursus. Taigi, naujieji miesteliai atsirado pagal erdvėje reikės: Campus I, II Campus, seminarijoje ir dailės institute.

2006 pUC-Kampinasas atšventė savo 65 gyvavimo metų.

Vietos

  • Campinas

    Campinas, Brazilija

    Programos

      Klausimai