Keystone logo
© ©President University
President University

President University

President University

Įvadas

Apie prezidento universiteto

Kur Rytdienos lyderiai Come Together

Prezidentas universitetas yra aukštojo mokslo įstaiga Indonezijoje, kuri buvo įkurta tapti mokslinių tyrimų ir plėtros centras regione ir nustatyti naują standartą Indonezijos aukštojo mokslo. Tiksliau, universitetas yra pasirengusi sukurti mokymosi, kuris būtų parengti būsimus lyderius pramonės ir visuomenės, suteikiant jiems įgūdžių ir patirties, reikalingų tobulėti baigus instituciją.

Pasak prezidento universiteto įkūrėjo p Setyono Djuandi Darmono prezidentas universitetas buvo pastatytas dėl dviejų priežasčių; tapti mokslinių tyrimų ir plėtros centras ir nustatyti naują lyginamąjį standartą, Indonezijos aukštojo mokslo. Prezidento universiteto steigėjai nustatytos Fondo ir įžeminimo darbą siekiant užtikrinti, kad prezidentas universitetas plėtos į didelį studijų institucijoje, kurioje mokiniai iš visų pasaulio dalių gali įgyti žinių ir plėtoti į naudingus ir atsakingų piliečių, ir ateities lyderių.

Vieta

Prezidentas universitetas yra strategiškai įsikūrusi Jababeka Švietimo parko Kota Jababeka, tik 45 minučių kelio automobiliu į Džakarta, Indonezija vakarus.

Jis yra apsuptas Jababeka Industrial Estate, viena didžiausių integruotų pramonės srityse Pietryčių Azijoje, iš 1700 daugianacionalinių kompanijų iš 30 šalių, ty JAV, Kanada, Vokietija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, Kinijos, Japonijos, Korėjos Namai Taivanas, Singapūras, Malaizija, Australija, tokiu kaip "Unilever", "Samsung", "Mattel", ICI dažai, Kraft, be kita ko, kuris gali būti išnaudojamos kaip "gyvoji laboratorija" mūsų studentai ir fakulteto nariai ugdyti praktinius sprendimus realaus gyvenimo įmonių ir taip pat tarnauja kaip beribės baseinas stažuotės / on-the-darbo rengimo galimybes studentams.

Kaip gana jaunas universitete apie 4500 viso studentų organizacijos šiuo metu yra ne tik klases vyksta anglų kalba įteigti pasaulines perspektyvas ir padidinti konkurencingumą, bet prezidentas universitetas taip pat yra įrengta su tarptautine standarto ugdymo programą, kuri buvo parengta ir sukurta pasaulyje -klase mokslininkai. Tai atitinka Universiteto viziją tapti pasaulinio lygio universitetas, kuris gamina lyderius jų atitinkamų kompetencijos sričių ir bendruomenių

Vizija

Kad pasaulinio lygio universitetas, kuris gamina lyderių savo srityse ir bendruomenėms.

Misija

Šviesti ateities kartoms įgūdžių ir žinių perdavimas, siekiant sukurti charakterį ir išmintį.

Istorija

Konceptualus planas prezidento universiteto pirmą kartą buvo suformuluota 1997 rugsėjo p SD Darmono, prezidentas direktoriaus PT Jababeka Tbk. ir kuris buvo Bond universiteto, Kvinslandas ir pavaduotojas kanclerio Curtin University pirmininke, Vakarų Australija prof Donaldas W. Watts. Jų siūlomos universiteto tikslas buvo sukurti mokymosi, kuris būtų parengti būsimus lyderius pramonės ir visuomenės, suteikiant jiems įgūdžių ir patirties, reikalingų tobulėti baigus instituciją.

Universitetas oficialiai prasidėjo 2001 metais, siūlanti inžinerijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Tuo metu, institucija buvo vadinamas inžinerijos mokykla, įsikūrusi Cikarang, Bekasi. 2004 balandžio 16, Švietimo ir mokslo ministerija suteikė prezidentas universiteto oficialų statusą, kaip pilnavertės universitete.

Nors dar jaunas universiteto prezidentas universitetas (PresUniv) auga neįtikėtinu greičiu kasmet. Šiuo metu yra lankantys prezidentas universitetas nuo Indonezijos apie 4500 studentai, taip pat daugelyje kitų šalių. Prezidentas universitetas išplėtė savo žinoma aukos, o dabar siūlo 32 skirtingų didžiųjų dalykų nuo Pramonės inžinerijos ir ryšių su visuomene.

Prezidentas universitetas yra įsikūręs Jababeka Švietimo parko Kota Jababeka, apsuptas Jababeka Industrial Estate su daugiau nei 1500 nacionalinių taip pat tarptautinių kompanijų, tokių kaip "Unilever", "Mattel", "Samsung", Mulia ICI Paints ir kt. Tai vieta taip pat leidžia studentams pasinaudoti pasaulinio lygio įrenginių, tokių kaip Jababeka Golf & Country Club ir prezidento vykdomosios klubas.

Partnerystė

Prezidentas universitetas susiformavo partnerystę su geriausių Rytų ir Vakarų institucijų mokymosi. Išvardyti kelis:

 • KIIT universitetas, Indija
 • Vasedos universitetas, Japonija, Stipendijos imtis magistro studijas IRT
 • Williamas Angliss institutas, Australijos viešbučių ir turizmo vadybos programą
 • Institut Teknologi Bandungas (ITB), Indonezija IRT
 • "Microsoft" Indonezija, Indosat, m2, ir "Intel" (MVĮ Įgalinimas centras)
 • Tarptautinis Ramiojo vandenyno kolegija, Naujoji Zelandija
 • Deakin universitetas, Australija
 • ULSA, Vietnamas
 • Dong-A universitetas, Pietų Korėja, už studentų mainų programa
 • Silla universitetas, Pietų Korėja
 • London School of Commerce, Anglijoje, už magistro programa

Vietos

 • Bekasi

  President University Main Campus Jl. Ki Hajar Dewantara, Kota Jababeka Cikarang Baru, 17550, Bekasi

  Klausimai