Keystone logo
Protestant Theological University

Protestant Theological University

Protestant Theological University

Įvadas

Protestantų teologijos universitetas (PTHU) yra universiteto ir teologija remiasi religiniu požiūriu į gyvenimą, įsikūręs Amsterdamo ir Groningeno. PTHU siekiama gilaus ir svarbią teologinę švietimo ir mokslinių tyrimų, susijusių su pokyčiais tikėdami, bažnyčios ir krikščionybės visame pasaulyje. Darbas universiteto įkvėpė jo glaudžius ryšius su bažnyčia ir už tai, ką tikėjimas daro su žmonėmis susižavėjimas - aiškiai įskaitant asmeninio tikėjimo savo darbuotojams ir studentams.

Įsipareigojusi tipo teologinės praktikos

PTHU stendai padarytą akademinės teologinės praktikoje ypatingą atsakomybę už protestantų tradicija. Pirmaujanti sistema yra kanceliarinė ir visuomenės aktualumas šiandien, gilių žinių ir parengti šaltinių ir pagarba tradicijai.

Švietimas į protestantų Bažnyčios tarnystę Nyderlanduose

Protestantų teologijos universitetas turi ilgametę patirtį su švietimo ministerija. PTHU siūlo oficialų išsilavinimą už tarnavimą, protestantų Bažnyčios pripažintą Nyderlanduose, tiek kongregacinė ir sielovada ministrai. Ji taip pat siūlo po akademinį išsilavinimą ministrams ir protinio darbo darbuotojams. Daugiau informacijos apie protestantų bažnyčia Nyderlanduose pamatyti http://www.pkn.nl.

Ryšys su protestantų bažnyčia Nyderlanduose

Egzistuoja tarpusavio supratimui PTHU ir protestantų Bažnyčios Nyderlanduose (PKN). PTHU remiasi krikščioniško tikėjimo savo darbą švietimo ir mokslinių tyrimų srityse. Eiti šaltinių ir istorijos krikščionių tikėjimo, iš tikėjimų ir konfesijų bažnyčios tyrimo ir eiti išmoko tikėjimo ir bažnyčios praktikoje yra viskas padaryta solidarizuojantis su tradicijomis, kurios vienija į PKN. PKN apima save su PTHU apibrėžiant reikalavimus ir tikslus švietimo programų ir į tiems, kurie nori būti priimta kaip pastorių PKN formavimas. Administraciniu šis dalyvavimas yra įrodyta, stebėtojų taryba, kuri apmokestinama su PTHU valdybos prižiūrimos pagal bei atskaitomybės Generalinės sinodo PKN priežiūrą.

Įsipareigojimas visuomenės

PTHU nori būti universiteto padarė visuomenei. Tai instanced konferencijų, studijų dienų ir leidiniai plačiai auditorijai. Taigi PTHU prisideda iš krikščioniškosios tradicijos į visuomenės diskursą apie tikėjimą, bažnyčią ir visuomenę. Kai kurie iš šių veiklos inicijavo pati PTHU, kai kiti.

Įkurta 2007

PTHU atėjo į gerovę po oficialių lavinimo susijungimo už reformuotos ir liuteronų tradicijas ministerija. Kai buvo įkurta PTHU, mono-fakultetas universiteto valdymo struktūra pasirinko. Stebėtojų tarybos nariai yra skiriami į protestantų Bažnyčios Sinodo Nyderlanduose. Tai garantuoja, kad PTHU ryšį su Bažnyčia.

Organizavimas

Vykdomoji valdyba Protestantų teologijos universitetas (PTHU) valdo Vykdomoji valdyba, kuri yra atsakinga už parengimą ir įgyvendinimą universiteto mokslo ir mokslinių tyrimų politiką. Be to, valdyba rūpinasi kasdiene užduočių dalyvaujančių universitetų veikimą. Vykdomoji valdyba skiria stebėtojų taryba. Ši Taryba užtikrina, kad valdyba laikosi įsipareigojimų, kurie taikomi į universitetą dėl teisinio ir bažnyčios taisykle į savo pareigas ir įgaliojimus. Stebėtojų taryba skiria Generalinė sinodo protestantų bažnyčia Nyderlanduose. Vykdomoji valdyba padeda savo pareigų generalinio direktoriaus, švietimo direktorius ir patariamosios tarybos.

PTHU Tarptautinis

Protestantų teologija yra tarptautinė pagal apibrėžimą. Todėl internacionalizacija, suprantama kaip "integravimas tarptautinį, kultūrų ir / ar pasaulinio masto į tikslus, funkcijas ir pristatymo aukštojo mokslo procese" yra vienas pagrindinių prioritetų universitete.

Tarptautinė, anglų-mokė magistro teologijos programos Groningenas su studentais iš Europos, Azijos, Afrikos ir Okeanijos yra aiškus pavyzdys šios pastangos integruoti tarptautinį ir tarpkultūrinį aspektą į švietimo priemonėmis nekilnojamojo tarptautinės klasėje.

Bet PTHU taip pat siekiama palengvinti tikrai tarptautinis patirtimi olandų studentams Groningenas ir Amsterdamo per studentų judumo programose ir užsienio svečių dėstytojų kvietimu. Kurdami sumuštinių mokslo daktarų ir jungtinę doktorantūros programas universitetas taip pat bando toliau jos doktorantūros studijų internacionalizaciją.

Mokslinių tyrimų srityje, internacionalizacija už PTHU reiškia aktyvų dalyvavimą tarptautiniuose tinkluose ir konferencijose ir paskelbti atitinkamų tarptautinių recenzuojamų žurnalų. Tiksliau universiteto sukūrė pastaraisiais metais tvirtą tinklą tarptautiniu mastu pripažintų partnerių institucijų Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje. Intensyvesnis bendradarbiavimas mokslinių tyrimų srityje yra vietoje su strateginiais partneriais Pietų Afrika, JAV, Izraelio ir keliose Europos šalyse.

Vietos

  • Amsterdam

    P.O. Box 7161 1007 MC Amsterdam The Netherlands, 1007, Amsterdam

  • Groningen

    Oude Ebbingestraat 25 9712 HA Groningen Postbus 11069 9700 CB Groningen, 9700, Groningen

    Klausimai