Keystone logo
Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Psychologische Hochschule Berlin

Įvadas

Kaip privatus nepriklausomas universiteto psichologų universitetas Berlynas yra labdaros aktas. Visos programos yra akredituotos švietimo, jaunimo reikalų ir mokslo ministerija, aprobavimas mokymo iš valstybės tarnybos, Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų Berlyno senatas. Mokymo ir mokslo plėtra, psichologinis institutas Berlyne siūlo psichoterapijos mokymą, toliau laipsnių magistro ir mgr Psichologija. Tyrimas integruota psichoterapija mokymas gali būti baigtas Psichodinaminės psichoterapijos garso ar elgesio terapija ir vaikų ir paauglių psichoterapija.procesas skersine įgūdžių keitimo turi didelę reikšmę į PHB ir atstovauja svarbų tašką visų studijų ir mokymo programas mokymo programas.

Į kursų dėstytojai yra ir praktinis ir taip pat aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų ir atstovauti Scientist Practitioner reikalavimą. Studentai aktyviai dalyvauja esamų mokslinių tyrimų projektų ir palaiko savo mokslinių tyrimų projektus. Per bendradarbiaujant su kitų universitetų ir doktorantūros projektai gali būti įgyvendinta ne namuose.

Iš pirmo žvilgsnio

 • Metodas kryžiaus tyrimas (TP ir VT)
 • Studijų ir mokymo psichoterapijoje name
 • Maži seminarų grupės kolegialus atmosferą
 • Asmeniniai dėmesį į studijų organizavimo
 • Parama kongresuose ir posėdžiuose dalyvauti
 • Praktinis mokymas mūsų pačių psichoterapinės greitosios pagalbos
 • Tyrimai aukštojo greitosios pagalbos
 • Puiki vieta centrinėje Berlyno netoli Alexanderplatz tiesiogiai Köllnischen parko ir upės Šprė

Studijų ir mokymo pasiūlymas

 • Nuosekliųjų studijų: Mgr psichologija
 • Magistrantas magistro laipsnis Teisės psichologija
 • Magistrantas magistro laipsnį psichologija ir psichoterapija šeimos
 • Psichoterapija mokymai su integruota magistro programos psichoterapijos (VT arba TP)
 • Vaikų ir paauglių psichoterapija mokymai su integruota magistro programos Psichologijos ir psichoterapijos šeimos

universitetas

Mokymo, mokslinių tyrimų ir mokymo metu PHB yra sutelktas į taikymo psichologijos srityse. Psichologai ir psichoterapeutai pradėjo universitetą pradėjo stiprinti viena susiejimas mokslą ir praktiką, ir, kita vertus remti mokslinių tyrimų pervedimą į visuomenę. Pagal šį credo PHB nori mokyti naujos kartos psichologų ir psichoterapeutų su stipriu mokslo ir gilių praktinės reikšmės. Be to, studijų ir mokymo galimybes ir mokymus ir konferencijas psichologų ir psichoterapeutų programos grafiką PHB yra. Kiti kursai įvairiose taikymo srityse psichologijos ir bakalauro Psichologija yra statomas.

Bendradarbiaujant su mokymo institutas Berlyno akademijos psichoterapijos (BAP), vokiečių Training Institute psichologai akademija (DTS) ir profesinės asociacijos Vokietijos psichologų ir psichoterapeutų (BDP) yra į švietimo tinklo mokymo ir tęstinio mokymo centras PHB ir suteikia centrą profesionaliems interesų psichologų ir psichoterapeutų įvairiuose veiklos sričių.

akreditavimas

Kursai Psichologinė psichoterapijos elgesio terapija (CBT) arba Psichodinaminės psichoterapijos garso (TP), šeimos psichologija ir teismo psichologijos yra akredituota Švietimo, jaunimo ir mokslo Senatas. Naujos magistro studijų programa psichologija rėmėsi Vokietijos draugijos Psichologijos rekomendacijas parengtas ir patvirtintas Valstybinės biuro sveikatos ir švietimo. Absolventai magistrantūros studijų programa psichologijos PHB patenkinti Zulassungsvoraussetzuungen už psichoterapeutai mokymus. Kursas Psichologinė Psichoterapija yra akredituota abiejuose procesuose dėmesio (elgesio terapija ir giluminės psichologijos pagrindu psichoterapija) Be to, dėl ACQUIN, taip pat magistro kurso Teisinė psichologija.

Patvirtinimo įsikūnijimai PHB psichologinės psichoterapijos (VT arba TP), o vaikų ir paauglių psichoterapijos gavau akreditaciją Nacionalinės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų Berlyne.

Vietos

 • Berlin

  Psychologische Hochschule Berlin Am Köllnischen Park 2, 10179, Berlin

Klausimai