Keystone logo
PTIQ Jakarta

PTIQ Jakarta

PTIQ Jakarta

Įvadas

PTIQ institutas (Perguruan Tinggi Ilmu Al-Qur'an) yra pirmasis koledžas pasaulyje, specialiai įsimenantis ir studijuojantis Koraną. Praėjus dvejiems metams po PTIQ įkūrimo, Madinos Islamo Universitetas, Saudo Arabija, atidarė specialų Korano mokslo fakultetą, kurio įkvėpėjas buvo PTIQ.

PTIQ egzistuoja daugiau nei ketvirtį amžiaus. PTIQ buvo įkurta 1971 m. Balandžio 1 d. Jos įkūrėjas yra IhHos Ulumudino fondas, valdomas KH. Mohammadas Dahlanas (religijos ministras 1967–1971), prof. KH. Ibrahimas Hosenas, LML ir KH. Ahmadas Zaini Miftachas (Istiqlalio mečetės didysis imamas).

Tačiau 1973 m. Gegužės 12 d. Šio instituto vadovybė buvo perduota Al-Korano švietimo fondui, kurį įkūrė generolas leitenantas (Purn.) DR. H. Ibnu Sutowo. Dabar fondą tęsia vienas iš Ibnu Sutowo sūnų H. Ponco Susilo Nugroho.

PTIQ sukūrimą paskatino supratimas apie vis didėjantį mokslininkų, kurie yra Korano ekspertai (ypač hafizą), trūkumą, o Indonezijos žmonių poreikis mokslininkams, kurie yra ekspertai Korano srityje, yra labai didelis. skubus. Tai ypač aktualu, nes 1968 m. Ramadano mėnesį Makassare esantis Nacionalinis I Musabaqah Tilawatil Koranas (MTQ) tapo įprastu grafiku.

Vietos

  • South Jakarta

    South Jakarta, Indonezija

    Klausimai