Keystone logo
Prairie View A&M University

Prairie View A&M University

Prairie View A&M University

Įvadas

apie PVAMU

Įkurta 1876 metais, Prairie View A & M universitetas yra antra seniausia viešoji įstaiga aukštojo mokymosi Teksaso valstijoje. Su nustatytos reputaciją gaminti inžinieriai, slaugytojai ir pedagogams, PVAMU siūlo bakalaureato laipsnių 50 akademinių didžiųjų, 37 magistro laipsnius ir keturių doktorantūros studijų programų per devynis kolegijose ir mokyklose. A Teksaso A & M universiteto sistema Valstybės Universitetas yra skirtas atlikti savo žemės dotacijos misiją pasiekti kompetenciją mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų.

Vertybės

Prieinamumo ir kokybės

Prairie View A & M universitetas suteiks lygias švietimo galimybes daugėja asmenų, gyvenančių daugiausia tarp ekonomiškai ir socialiai apeiti visuomenėje nebaigtą ir nepakankamai gyventojų; Be to, universitetas teiks švietimo programos, skirtos parengti visi baigė sėkmingai konkuruoti absolventų ir profesinių mokyklų, taip pat darbo jėgos.

Įvairovė

Prairie View A & M universitetas bus išlaikyti savo įsipareigojimą įdarbinti, įrašyti, šviesti ir pakopos studentams ir įdarbinti ir iš anksto dėstytojų ir kitų darbuotojų, neatsižvelgiant į amžių, tautybę, lytį, nacionalinės kilmės, socialinės ir ekonominės kilmės, ar išsilavinęs nesusijusiam negalią; Be to, universitetas siūlys iššūkius tiek akademiškai talentingas ir nepakankamai parengtas, kurie atvyksta į koledžą su galimybe, bet be kolegijoje paruoštas pasiekti.

vadovavimas

Prairie View A & M universitetas skatins inicijuoti ir įgyvendinti programas ir paslaugas, tiek įkvėpti ir nukreipti studentus, dėstytojus ir darbuotojus plėtoti savo pasitikėjimą savimi, savarankiškai drausmės ir kitų rekvizitų, kaip tapti sėkmingais lyderiais savo profesijas ir jų bendruomenių ; Be to, universitetas siūlys miesteliu pagrindu ir nuotolinio mokymo programas siekiant sustiprinti gyvenimo galimybes asmenims savo paslaugų srityse.

Aktualumas

Prairie View A & M universitetas bus reaguoti į labai raštingi, technologiškai kompetentingų absolventų išsilavinusių tobulėti 21-ojo amžiaus darbo jėgos poreikį; Be to, universitetas bus išplėsti savo mokslinių tyrimų ir paslaugų spręsti problemas ir išspręsti problemas, tokias kaip smurto, išnaudojimo ir piktnaudžiavimo produktus; narkotikų ir alkoholio piktnaudžiavimo; psichikos, fizinė ir psichologinė nepriežiūros; aplinkos neteisybė; ir kitų formų socialinės disonanso, kad pakenkti gyvenimo kokybę Piliečiams.

Socialinė atsakomybė

Prairie View A & M universitetas skatins aktyvų dalyvavimą konstruktyvaus socialinių pokyčių per savanorystės, lyderystės ir pilietinę veiklą dėl jos fakulteto darbuotojams ir studentams dalis; Be to, universitetas bus panaudoti kanalai prieinami įtakoti viešąją politiką vietos, valstybės, nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Misija

Prairie View A & M universitetas yra state-padeda, visuomenės, išsamią žemės suteikimas aukštojo mokslo institucija. Universitetas buvo paskirta 1984 pakeitimo Texas Konstitucijos, kaip "institucija pirmą klasę." Tai yra skirta pasiekti kompetencijos ir aktualumą mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų. Ji siekia investuoti į programą ir paslaugas, kad spręsti, turinčius įtakos įvairios etninės ir socialinės ir ekonominės gyventojų Teksaso ir didesnį visuomenės, įskaitant pasaulinėje arenoje klausimus ir problemas.

Universitetas siekia teikti aukštos kokybės mokymosi patirtį studentams, kurie, baigus bakalauro, magistro ar daktaro laipsnius, turėti savarankiškumo ir profesines kompetencijas. Patirtis yra prisotinta institucija vertybių, įskaitant, bet neapsiribojant, paslaugų prieinamumo ir kokybės, atskaitomybės, įvairovę, vadovavimo, EEE ir socialinė atsakomybė.

Vietos

  • Prairie View

    FM 1098 Rd & University Dr,, 77446, Prairie View

Klausimai