Keystone logo
© Queen's University Belfast
Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Queen's University Belfast - Faculty of Arts, Humanities and Social Sciences

Įvadas

Sveiki atvykę į Belfasto Karalienės universiteto Menų, humanitarinių ir socialinių mokslų fakultetą. Esame dinamiška tarptautiniu mastu pripažintų mokslininkų, mokslininkų ir studentų bendruomenė, pasiryžusi sukurti ir palaikyti šiuolaikišką ir prasmingą susieto mokymosi vietą. Esame atviri visiems talentams, priimame iššūkius ir pokyčius ir esame pasiryžę panaudoti savo dalykinę patirtį, kad pakeistume gyvenimą vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Fakultete mokosi beveik 10 500 studentų ir daugiau nei 700 akademinių ir pagalbinių darbuotojų, kurie dirba penkiose mūsų mokyklose – menų, anglų kalbos ir kalbų; Istorija, antropologija, filosofija ir politika; Teisė; Valdymas; ir socialinius mokslus, švietimą ir socialinį darbą bei senatoriaus George'o J. Mitchell'o pasaulinės taikos, saugumo ir teisingumo institute. Mūsų kolegos ir studentai užsiima įvairia veikla, įskaitant pasaulyje pirmaujančius mokslinius tyrimus ir gyvenimą keičiantį mokymą. Tikimės, kad norite dalyvauti mūsų darbe: turime beveik 150 bakalauro ir magistrantūros studijų programų, taip pat daug sudėtingų doktorantūros galimybių, todėl tikrai yra kažkas, kas atitiktų jūsų poreikius ir ambicijas.

Didžiuojamės savo studentų ir darbuotojų darbu, kurį daugelis kitų pripažino dėl savo kokybės ir atsidavimo darbui, kurį daro. Kaip „Russell Group“ narys, Belfasto karalienės universitetas yra vienas iš 24 pirmaujančių JK universitetų, suteikiantis studentams pasaulinio lygio išsilavinimą, paremtą pasaulinio lygio moksliniais tyrimais. Queen's tikrai yra pasaulinis universitetas, nes mūsų mokslininkai glaudžiai bendradarbiauja su daugiau nei 250 universitetų visame pasaulyje ir dar daugiau įmonių bei agentūrų Belfaste ir tarptautiniu mastu. Šie tinklai ir bendradarbiavimas informuoja apie mūsų programas ir suteikia studentams puikių galimybių mokytis su tarptautiniais bendraamžiais ir partneriais bei iš jų.

Taigi, turėdamas daugybę bakalauro ir magistrantūros studijų galimybių, taip pat gyvybingą magistrantūros studijų kultūrą, žinau, kad pamatysite, kad Karalienės universiteto Belfasto menai, humanitariniai mokslai ir socialiniai mokslai suteiks jums iššūkį ir įkvėps, taip pat suteiks jums galimybę aukščiausios klasės įgūdžių ir žinių, kad pasižymėtų jūsų pasirinkta karjera.

Nola Hewitt-Dundas
Kanclerio pavaduotojas

Intelektualinė jėgainė

Apima viską nuo tradicinių humanitarinių ir socialinių mokslų dalykų iki pažangiausių kūrybinių menų ir taikomųjų profesinių studijų sričių.

Daugiau nei 40 procentų mūsų tyrimų patenka į 25 procentus geriausių atitinkamos temos srities, o dar 40 procentų – geriausiuose 50 procentų šalies mastu.

Bendradarbiavimo kultūra

Mūsų tarpdisciplininė aplinka suteikia studentams iš visų sričių galimybę bendrauti su akademiniais lyderiais ir dalyvauti jų tyrimuose.

Išskirtinės kompetencijos sritys yra kūrybinis rašymas, Sonic Arts, pasaulinės finansų rinkos, vaikų gerovė, skurdas ir socialinė atskirtis, vertimas žodžiu ir bendras švietimas.

Vietos

  • Belfast

    University Road, Belfast Northern Ireland, BT7 1NN, , Belfast

Klausimai