Keystone logo
Real Madrid Graduate School – Universidad Europea

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea

Įvadas

2006 m. „ Real Madrid CF“ ir „Universidad Europea de Madrid“ sukūrė pirmąją universiteto mokyklą, kurios specializacija yra sportas ir jos ryšiai su vadyba, sveikata, komunikacija ir laisvalaikiu / poilsiu.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea peržengia sporto ribas, rengdama profesionalius lyderius visose disciplinose, kurios vienaip ar kitaip yra susijusios su šia sritimi. Magistrantūros programos orientuojasi į skirtingas sritis ir yra skirtos universitetų absolventams ir dirbantiems įvairių sričių profesionalams, susijusiems tiek su profesionaliu, tiek su mėgėjų sportu.

Mokykla buvo sukurta su stipriu tarptautiniu komponentu, lygiai kaip dvi institucijos, kurios tai daro. Vienoje pusėje yra "Real Madrid" futbolo klubas, kuris paėmė Ispanijos kompaniją ir tapo viena iš pirmaujančių tarptautinių jėgų; iš kitos - "Universidad Europea de Madrid", tarptautinių universitetų laureato narys, aukščiausio lygio švietimo lyderis.

Pagrindinis kiekvieno Madrido „Real“ tarptautinės profesinės mokyklos absolvento laipsnio ugdymo principas yra profesinis dėmesys. Šias programas kuria ir įgyvendina profesionalai iš Madrido „Real“ ir „Universidad Europea de Madrid“, turinčių aukštą prestižą savo atitinkamose srityse.

Siekdami suteikti praktinį išsilavinimą, absolventų programos mokomos moderniausiose patalpose: Madrido „Real“ patalpose, esančiose visiškai naujame „ Sports City“ ir Santiago Bernabéu stadione, taip pat „ Universidad Europea de Madrid“ miesteliuose Alkobendase (Madridas ) ir Villaviciosa de Odón (Madridas). Be to, dauguma absolventų programų apima apsilankymus įmonėse ar renginiuose, susijusiuose su mokymo programa, pavyzdžiui, „All England Club“, kur vyksta garsusis „Wimbledon Grand Slam“, Alfredo Di atveju. Stefano MBA sporto vadyboje.

Tarptautinis tinklas

„ Real Madrid Graduate School – Universidad Europea “ - tarptautinė veikla, kaip ir ją palaikančios institucijos. „Real Madrid CF“ peržengia lokalizmą dėl savo pasaulinio pripažinimo ir tradicijų. Be to, „Universidad Europea de Madrid“ priklauso Tarptautinių universitetų laureatų grupei, kuri yra pasaulinė aukštojo mokslo lyderė.

Šis aljansas galėtų paskatinti įgyvendinti tik tarptautinį ambicingą projektą, todėl šiuo metu „ Real Madrid Graduate School – Universidad Europea “ dabar veikia keliose Europos, Azijos, Okeanijos ir Amerikos šalyse.

Atsižvelgdami į mūsų įsipareigojimą siekti akademinės kompetencijos ir mūsų profesionalumo, įsteigiant mokyklą naujoje šalyje mes iš anksto peržiūri programas. Mes įsitikinę, kad jie yra sinchronizuoti su kiekvienos vietos realybe, užtikrinant studentams labai naudingą patirtį. Be to, kiekvienoje programoje yra tarptautinis fakultetas, sudarytas iš Ispanijos mokymo specialistų, dirbančių kartu su aukščiausio lygio specialistais iš šalies, kurioje mokoma magistro studijų programa.

Real Madrid Graduate School – Universidad Europea švietimo programos dabar dėstomos keliuose universitetuose visame pasaulyje.

Universiteto ypatybės

Įranga

Mokykla studentams siūlo moderniausias patalpas: Madrido „Real“ sporto miestą Madrido Valdebebas rajone ir „Santiago Bernabéu“ stadioną, taip pat „Universidad Europea de Madrid“ miestelius Alkobendase (Madride) ir Villaviciosa de Odón. (Madridas)

Alkobendo miestelis

Pastatas yra Alkobendaso mieste ir yra 13 000 m2 ploto. Jo keturiuose aukštuose yra: daugiau nei 50 klasių, kompiuterių laboratorijos, fakulteto biurai, studentų grupių projektų kambariai, kuravimo biurai ir įvairios paskirties patalpos. Pastatas aprūpintas naujausia mokymo įranga ir kompiuterių tinklais. Pritaikytas neįgaliesiems.

Villaviciosa de Odon Campus

Villaviciosa de Odón miestelis turi reikiamą infrastruktūrą, kad būtų galima optimizuoti mokymosi patirtį. Kalbant apie sporto bazes, yra Sporto kompleksas, kuriame yra aikštynai ir specializuotos erdvės kiekvienai disciplinai praktikuoti, taip pat naujausios motorikos, pratimų fiziologijos ir judesių biomechanikos laboratorijos. Tai suteikia puikią mokymo ir sporto mokymo sistemą.

Taip pat miestelyje yra du studentų bendrabučiai, kuriuose telpa daugiau nei 550. Toks pasirinkimas garantuoja studentams patogų gyvenimą, su visais reikalingais patogumais.

Santiago Bernabéu

Nedaugelis stadionų pasaulyje turi tokią profesionalią veiklą visose srityse, kaip Santiago Bernabéu stadionas. Yra daug detalių, dėl kurių „Bernabéu“ stadionas yra unikalus pasaulyje. Organizacija sėkmingai panaudojo geriausius kitų stadionų aspektus ir pritaikė juos savo poreikiams. Tai paaiškina, kodėl Cisco Systems, viena didžiausią kapitalą turinčių IT kompanijų pasaulyje, pasirenka Santiago Bernabéu stadioną kaip pavyzdinį stadiono valdymo pavyzdį.

Madrido „Real“ sporto miestas

Madrido „Real“ sporto miestas yra didžiausias sporto kompleksas, kurį kada nors pastatė futbolo organizacija. Jo 1 200 000 kvadratinių metrų plote gyvena ir sporto profesionalai, ir gerbėjai. Jo vieta yra privilegijuotoje Parque de Valdebebas vietoje, vienoje iš labiausiai populiarėjančių sostinės rajonų.

  Vietos

  • Madrid

   Real Madrid International School UEM Villaviciosa de Odon Campus C/ Tajo, s/n. Urb. El Bosque , 28670, Madrid

   • Villaviciosa de Odón

    Calle Tajo,s/n, 28670, Villaviciosa de Odón

    Klausimai