Keystone logo
Rice University | Wiess School of Natural Sciences

Rice University | Wiess School of Natural Sciences

Rice University | Wiess School of Natural Sciences

Įvadas

Wiess Mokyklos gamtos mokslų visada atstovavo naujas sienas ryžiams universitete. Jo šaknys data 1912, iš ryžių instituto gimimo metus. Tiesą sakant, visi Instituto keturių steigėjų departamentai - biologija, chemija, matematika ir fizika - vis dar dalis Wiess mokyklos. Į Wiess mokyklos bendravardis, Harry Carothers Wiess, buvo kas buvo puikiai žino, mokslo svarbą tiek Rice ir Houston sėkmės ryžių patikėtinis, Hiustonas filantropas ir verslininkas.

Šiandien Wiess mokykla vis dar pirmauja švietimo sienas įtraukiant mokslinius tyrimus daugiau klasių ir studentus į mokslinių tyrimų laboratorijose. Be ryžių laboratorijose dauguma šiandien, studentai gali rasti darbo greta su fakulteto magistrantams ir podoktorantūros mokslininkų iš anksto žmogiškojo supratimo astronomija, biochemijos, ląstelių biologijos, chemijos, žemės mokslo, ekologijos, evoliucinės biologijos, matematikos ribas ir fizikos.

pexels-foto-248152

Wiess Mokyklos gamtos mokslų sudaro šeši skyriai:

 • Biosciences
 • chemija
 • Žemės mokslų studijos
 • kineziologija
 • matematika
 • Fizika ir Astronomija

Gamtos mokslų fakulteto dalyvauti keliuose tarpdisciplininių institutų ir centrų, įskaitant biologijos mokslų instituto ir bioinžinerijos katedra, Richard E. Smalley instituto nano mokslo ir technologijų, ryžiai Quantum instituto, WM Keck centro Tarpdisciplininis biologijos mokslų mokymo, Gulf Coast konsorciumus ir ryžių kosmoso instituto , Mokslinių tyrimų partnerystes apima vietos institucijų, įskaitant Baylor medicinos koledžo, MD Anderson Cancer Center, NASA, Texas Health Science Center, Texas Medical Branch universiteto universiteto ir University of Houston, plius fondų, muziejų, pramonės ir kitų universitetų ir įmonių visame pasaulyje.

Nobelio Laurates Robert Curl ir Richard Smalley tyrimai pranašauja naują discipliną nanomokslų ir technologijų, suburianti daugelio sričių mokslo ir inžinerijos. Be to, teikiant nanotechnologijų mokslinių tyrimų pagrindą, mokykla taip pat neseniai įdarbino tris žinomi mokslininkai, visi Nacionalinės mokslų akademijos narius. Jų tyrimų laboratorijos vėžiu, fizikos, ir chemijos dirbs kartu su vėžio specialistų Texas Medical Center taikyti naujas koncepcijas iš fizikos į vėžio mokslinių tyrimų ir gydymo. Nariai mūsų fakultete gavo prestižinius apdovanojimus, kaip antai: Packard stipendijoms, Bekmano fondo stipendijų, NSF KARJERA apdovanojimus už jaunimo fakulteto, Feynman Prizai, Norman Hackerman apdovanojimai chemijos, Athelstan Spilhaus apdovanojimas už Enhancement of visuomenės supratimą apie Žemės ir kosmoso mokslų, ir visuomenės gerovę medalis iš Nacionalinės mokslų akademijos.

Mokykla siūlo daug mokslinių tyrimų galimybes, savo studentams, ir daugelis skelbti darbą viršų žurnaluose. Mažas mėginių ėmimo tyrimams vykdoma iliustruoja platų galimybių: egzotinis augalų ir gyvūnų invazijos į Texas ekosistemoms, evoliucinių dinamikos genų ir genomų populiacijų ir rūšių, poveikis druskos chemijos ant įšaldymo sočiųjų Marso dirvožemio, neurogenesis sergant Alzheimerio liga, ir statybinės lazerių aušinimo atomus tik su tam tikra laipsnis virš absoliutaus nulio milijonoji, pavadinimas kelias.

Erdvė, kuri palaiko Gamtos mokslai yra nepaprastai įvairus state-of-the-art įrenginių, numatytų į pirmosios ir antrosios pakopos mokslinių tyrimų programas. Mokykla taip pat palaiko profesinio mokslo magistro programą keliose srityse.

Vietos

Vietos
 • Houston

  Rice University Wiess School of Natural Sciences MS-102 P.O. Box 1892, 77005, Houston

  • facebook
 • Houston

  6100 Main St. E100 George R. Brown Hall, 77005-1827, Houston

  Klausimai