Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Įvadas

" RIT Dubai", įsteigta 2008 m., Yra pelno nesiekianti pasaulinio universiteto, įsikūrusio gerbiamo Ročesterio technologijų instituto Niujorke, kuris yra vienas iš pirmaujančių pasaulyje technologiškai orientuotų universitetų, turintis 185 metų istoriją.

"RIT Dubai" siūlo labai vertinamus bakalauro ir magistro laipsnius verslo ir vadovavimo, inžinerijos ir kompiuterių srityse. Mokymo programa suteikia studentams atitinkamą darbo patirtį per naujovišką bendradarbiavimo švietimo programą, kuri padeda studentams išsiskirti šiuolaikinėje aukštos kvalifikacijos darbo rinkoje.

"RIT Dubai" siūlo Amerikos laipsnius, o visos RIT programos yra akredituotos JAE. "RIT Dubai" studentai taip pat turi unikalią galimybę pasirinkti studijuoti užsienyje pagrindiniame Niujorko ar kitose pasaulio universitetuose

Aukščiausiasis išsilavinimas yra " RIT Dubai " didžiausias prioritetas, o konkurencinis ir atrankinis priėmimo procesas užtikrina įvairią studentų organizaciją. Fakultetą sudaro išskirtiniai profesoriai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Artimųjų Rytų ir viso pasaulio.

"RIT Dubai" yra Dubajus "Silicon Oasis", technologijų parkas su daugiau nei 900 bendrovių, tokių kaip "SAP", "Henkel", "Schneider Electric", "Fujitsu" ir "Axiom".

Mūsų vizija

"RIT Dubai" vadovaus aukštąjį mokslą rengiant studentus sėkmingai karjerai pasaulinėje visuomenėje.

Mūsų misija

RIT Dubai“ bendruomenė įtraukia ir motyvuoja studentus skatindama ir bendradarbiaudama. Mūsų misija yra teikti technologijomis pagrįstas švietimo programas asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Mes griežtai siekiame naujų ir naujų karjeros sričių. Mes kuriame ir pristatome mokymo programas ir išankstines stipendijas, susijusias su naujomis technologijomis ir socialinėmis sąlygomis. Mūsų bendruomenė yra pasiryžusi įvairovei ir orientacijai į studentus, pasižymi novatoriška ir bendradarbiavimo dvasia. Vidinės ir išorinės partnerystės praplečia mūsų studentų patirtinį mokymąsi. „RIT Dubai“ yra įsipareigojusi abipusiai praturtinti santykius su absolventais, vyriausybe, verslu ir pasaulio bendruomene. Mokymas, mokymasis, stipendijos, lyderystės ugdymas ir studentų sėkmė yra pagrindinės mūsų įmonės.

Vertybės

Studentų centras: parodo elgesį, atlieka pareigų pareigas ir (arba) priima sprendimus, kurie rodo ir (arba) palaiko studentų, kaip pagrindinės universiteto rinkėjų, svarbą ir (arba) tiesiogiai prisideda prie studentų sėkmės.

Profesinė plėtra ir stipendija: imasi veiksmų nuolat tobulinti ir / arba tobulinti savo akademinę ar profesinę discipliną; kaip atskirą pagalbininką; kaip komandos narys; ir (arba) kaip organizacinis lyderis.

Sąžiningumas ir etika: ar tai, ko reikia, kad būtų įvykdyti įsipareigojimai, prisiimti departamentui, kolegijai ar padalijimui, ir rinkimų apygardų grupės. Sukuria asmeninį pasitikėjimą ir santykius universitete ir už jos ribų, darydamas tai, ką sako jis ar ji, kai bus pažadėta.

Pagarba, įvairovė ir pliuralizmas: užtikrina aukšto lygio aptarnavimą kolegos nariams iš RIT Dubajus. Trečia kiekvienas žmogus oriai. Parodo įtraukimą įtraukiant įvairias perspektyvas planuojant, atliekant ir (arba) vertinant organizacijos, skyriaus, kolegijos ar padalinio darbą.

Inovacijos ir lankstumas: teikia ir / arba skatina naujas idėjas, kurios padėtų departamentui, kolegijai ar padalinimui dar geresnę organizaciją. Atidaryti ir gerai prisitaikyti prie pokyčių.

Komandinis darbas ir bendradarbiavimas: prisideda prie skyriaus, skyriaus ar kolegijos pastangų kaip komandos žaidėjas. Kolegijos ar padalinio tikslai ir uždaviniai puikiai tinka kitiems už departamento ribų.

Akreditacijos

73539_rsz_201803203hux4guqsbiwzvcu_eqjr7_large.png
73535_73527_Ministrylogo.png

Vietos

  • Dubai

    RIT Dubai PO Box 341055 Techno Point Building, 1st Floor Dubai Silicon Oasis, , Dubai

Klausimai