Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

Rochester Institute of Technology (RIT)

Įvadas

Daugumos reitinguojančių organizacijų aukštą reitingą įvertino daugiau nei 80 aukštųjų mokyklų studijų programų gerai apmokamose paklausiose srityse ir galimos stipendijos, asistentai ir stipendijos, todėl kviečiame jus atidžiau pažvelgti į RIT .

Neapsigaukite mūsų pavadinime esančio žodžio „technologija“. RIT atrasite menininkų ir dizainerių universitetą, kita vertus, mokslininkų, inžinierių ir verslo lyderių universitetą – dešiniųjų ir kairiųjų smegenų susidūrimą.

RIT orientuojasi į taikomąjį mokymąsi – „praktinį“ metodą, apimantį tiesioginį įgūdžių, teorijų ir modelių taikymą.

Mes siūlome aukštą investicijų grąžą (IG) pradinių atlyginimų ir viso gyvenimo uždarbio, pasitenkinimo darbu ir asmeninio augimo požiūriu.

Lanksčios studijų galimybės apima internetines programas ir galimybę dirbti bei mokytis. Daugelis mūsų studijų programų yra bendradarbiavimo ir tarpdisciplininės, todėl galite pasinaudoti kelių mūsų kolegijų pranašumais. Co-op (kooperatyvinis švietimas) yra RIT skiriamasis bruožas, o absolventai turi galimybę vieną ar daugiau semestrų praleisti visą darbo dieną, apmokamas pareigas, susijusias su jų akademine programa. Bendradarbiaudami už mokslą nėra imamas mokestis, o daugelis studentų naudoja kooperatyvo pajamas, kad finansuotų savo išsilavinimą.

Tarptautiniai studentai: turėdamas vieną didžiausių bet kurio JAV universiteto OPT sertifikuotų studijų programų sąrašų ir mūsų tvirtą reputaciją tarp JAV darbdavių, RIT yra viena sėkmingiausių studentų įtraukimo į OPT.

Mes siūlome studijų programas šiose srityse:

 • Menas, dizainas ir architektūra
 • Verslas ir valdymas
 • Ryšiai ir skaitmeninė žiniasklaida
 • Kompiuterija ir informacijos mokslai
 • Inžinerija ir inžinerinė technologija
 • Aplinkos studijos ir tvarumas
 • Žaidimų projektavimas ir tobulinimas
 • Sveikatos profesijos ir medicinos mokslai
 • Humanitariniai, socialiniai mokslai ir švietimas
 • Fotografija, filmai ir animacija
 • Mokslas ir matematika
 • Nedeklaruotas ir individualizuotas tyrimas

Daugiau RIT privalumų yra:

 • Neprilygstamos pasirengimo karjerai ir darbo galimybės, įskaitant visame pasaulyje žinomą kooperatyvo švietimo programą, kuri leidžia įgyti vertingos patirties iš potencialių darbdavių ir su jais susipažinti bei užsidirbti nemokant už mokslą. Tarptautiniai studentai – RIT siūlo rinktis iš daugiau nei 50 STEM paskirtų studijų programų, kurios visos gali būti pratęstos OPT.
 • Puiki investicijų grąža – dirba 94,3 % mūsų naujausių absolventų, o vidutinis pradinis atlyginimas šioje klasėje buvo 93 800 USD.
 • Tvirta reputacija ir reitingai – užėmė 105 vietą tarp „nacionalinių“ JAV universitetų, 11 vietą tarp geriausių mokyklų kooperacijos ar stažuočių programų ir 48 vietą tarp „geriausios vertės“ mokyklų pagal naujausią JAV naujienų reitingą; „Money Magazine“ 50 geriausių, skirtų pridėtinei vertei; „Morning Consult“ priskiria RIT į patikimiausių JAV universitetų trečdalį.
 • Lygios galimybės gauti dosnią finansinę pagalbą – praėjusiais metais skyrėme 40 mln. USD pagalbą 2800 JAV ir tarptautinių magistrantūros studijų studentams
 • Karjerą gerinančios mokslinių tyrimų galimybės su gausiu finansavimu ir ištekliais.
 • Saugus miestelis idealioje vietoje, šalia klestinčio, prieinamo, bet ne per didelio miesto – bendruomenės, kurioje vertinama ir švenčiama rasinė ir minčių įvairovė.
 • Lankstumas dirbti ir mokytis bei 8000 studentų darbo vietų miestelyje kiekvienais metais.
 • Fakultetai, kurie mėgsta jus mokyti ir patarti, ir mažos klasės, kurios palengvina asmeninį mokymąsi.
 • Modernūs įrenginiai miesteliu, pripažinti naujovėmis ir tvarumu.
 • Įvairi studentų populiacija – 2 600 tarptautinių studentų iš 100 šalių, kurių ištekliai ir parama tinkami.
 • 140 000 gerai prisijungusių absolventų, kurie padės užmegzti ryšius.

Tarptautiniai studentai: turėdamas vieną didžiausių bet kurio JAV universiteto OPT sertifikuotų studijų programų sąrašų ir mūsų tvirtą reputaciją tarp JAV darbdavių, RIT yra viena sėkmingiausių studentų įtraukimo į OPT.

KLESTĖKITE SU MUMIS {{Pageidautina}}!

youtube.gif

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  20%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  13 iki 1

Universiteto ypatybės

RIT turi gerai įrengtą, moderniausią įrangą, kuri retai prilygsta kituose miesteliuose. Turime įrankių, technologijų ir specializuotų erdvių, kurios pagerins ir palaikys jūsų mokymąsi. Naršykite ir tobulėkite aplinkoje, kurioje gausu naujausios įrangos, programinės įrangos, studijų, laboratorijų ir patogumų. Tai ideali vieta kurti, kurti naujoves ir atrasti. Prinstono apžvalga nuolat priskiria RIT tarp labiausiai prijungtų miestelių šalyje. Nesvarbu, ar esate klasėse, laboratorijose, gyvenamosiose patalpose ar viešosiose universiteto patalpose, mes suteikiame nemokamą, tiesioginę, didelės spartos, sunkiai pranokstamą prieigą prie kompiuterių.

RIT yra daug daugiau nei jos aukštos kokybės akademinės priemonės; miestelyje yra daug svetingų erdvių. Beveik visur, kur pažvelgsite, rasite gyvybingų vietų socialinei ir intelektinei veiklai. Fizinis universiteto grožis atsiranda dėl natūralių ir parką primenančių aplinkos sąveikos su moderniais pastatais, architektūrinėmis savybėmis ir meno kūriniais. Patogios erdvės visame miestelyje siūlo vietas atsipalaiduoti arba dirbti su projektais ir komandinėmis užduotimis.

Be to, mūsų bendruomenė, kurią sudaro daugiau nei 18 000 studentų, dėstytojų ir darbuotojų, įsipareigojo siekti tvarumo visose srityse – akademinėse programose ir mokslinių tyrimų iniciatyvose, mūsų miestelio veikloje ir vartojimo praktikoje bei pastangose skatinti socialinį tvarumą. RIT šeima. Padarę miestelį draugiškesnį aplinkai ir įsitraukę į tvarią praktiką bei sužinoję daugiau apie tai, galime imtis veiksmų dabar užtikrinti, kad miestelis, Ročesterio sritis ir didesnis pasaulis, kuriame gyvename, būtų švaresnis, sveikesnis ir tinkamesnis gyventi. rytoj nei šiandien.

  Priėmimai

  Kad galėtumėte kreiptis į bet kurią RIT studijų programą, turite turėti (arba tikėtis) bakalaureato laipsnį (arba lygiavertį) iš akredituoto universiteto ar kolegijos. Darbo patirtis nebūtina.

  Kreiptis į RIT yra greita ir paprasta. Mūsų internetinė paraiška paprastai užtruks 15–20 minučių, o jūs galite pradėti ir pateikti internetinę paraišką su reikalingu paraiškos mokesčiu ir patvirtinamaisiais dokumentais arba be jo. Norint gauti paraišką visoms studijų programoms, reikia pateikti internetinę paraišką ir šiuos patvirtinamuosius dokumentus: 65 USD paraiškos mokestis, asmeninis pareiškimas, gyvenimo aprašymas ir bakalauro studijų nuorašai.

  Daugeliui programų reikalingi rekomendaciniai laiškai. Papildomi reikalavimai skiriasi priklausomai nuo programos ir gali apimti rašymo pavyzdį, aplanką arba stojamąjį egzaminą (GRE arba GMAT).

  Kai pateikiate paraišką, pirmiausia susikurkite NEMOKAMĄ portalo paskyrą. Iš savo asmeninio priėmimo portalo galite pradėti ir tvarkyti savo prašymą. Portale pateikiamas kontrolinis sąrašas, padedantis nustatyti bet kokią papildomą medžiagą, kurios jums reikia norint užpildyti paraišką. Jūsų paraiška bus išsiųsta peržiūrėti Priėmimo komitetui, kai bus pateikti visi reikalingi elementai.

  Reikalavimai vizoms

  Mūsų komanda yra čia, kad padėtų jums suprasti tolesnius veiksmus norint gauti studento vizą. Norėdami kreiptis dėl studento vizos, JAV vyriausybės nuostatai reikalauja, kad tarptautiniai studentai įrodytų, kad jie turi pakankamai finansinių išteklių studijų išlaidoms, mokesčiams, reikmenims ir pragyvenimo išlaidoms padengti bent devynis mėnesius studijuojant visą darbo dieną.

  Užsienio studentai, kuriems reikia kreiptis dėl studento vizos, turi pateikti RIT banko išrašo originalą, kuriame būtų nurodyta jų mokslui skirta suma.

  Stipendijos ir finansavimas

  RIT kiekvienais metais absolventams skiria daugiau nei 40 milijonų USD stipendijų ir asistentų. Stipendijos sudaro nuo 10% iki 40% studijų kainos. Apdovanojimai yra pagrįsti pareiškėjo akademiniu meistriškumu. Skiriant stipendijas atsižvelgiama į daugelį dalykų - bakalauro pažymius, absolventų praktikos testų balus ir jūsų mokslinius tyrimus bei darbo patirtį.

  Absolventų asistentų pareigos siūlomos dieninių studijų absolventams, kurie gali dirbti kaip dėstytojai, moksliniai tyrimai ar administraciniai asistentai. Absolventų padėjėjai mainais už atliktą darbą gauna atlyginimą (nustatytą paskyrimo skyriaus). Daugelis absolventų asistentų taip pat gauna atleidimą už mokslą (ty paramą už mokslą), be atlyginimo už asistento pareigas.

  Absolventai gali būti apdovanoti ir stipendijomis, ir asistentais. Šios finansavimo galimybės yra vienodos tiek JAV, tiek tarptautiniams pareiškėjams.

  Neprivalomas kooperatyvas: bendradarbiavimo mokymas yra apmokamas darbas su korporacijomis ir organizacijomis visoje JAV ir užsienyje. Co-op leidžia studentams vieną ar daugiau semestrų praleisti visą darbo dieną, apmokamas pareigas, susijusias su jų akademine programa, prieš baigiant studijas. Daugelis studentų naudoja kooperatyvo pajamas, kad padėtų finansuoti savo išsilavinimą. Bendradarbiaudami studentai nemoka už mokslą ir mokesčių.

  Darbas-studijos: Absolventai, studijuojantys visą darbo dieną, gali kreiptis dėl darbo ne visą darbo dieną universiteto miestelyje. Kiekvienais metais RIT turi daugiau nei 7000 darbo vietų, o studentai paprastai dirba 10–20 valandų per savaitę. Tarptautiniai studentai, studijuojantys pagal F-1 arba J-1 vizas, universiteto miestelyje gali dirbti iki 20 valandų per savaitę ir 40 valandų pertraukų metu.

  Slenkantys paraiškų teikimo terminai

  Dauguma mūsų programų siūlo „slenkančią“ paraiškų peržiūrą – nėra konkretaus paraiškų pateikimo termino; paraiškos bus priimamos ir peržiūrimos ištisus metus.

  Reitingai

  JAV naujienų ir pasaulio ataskaita

  • Užėmė 105 vietą „Nacionalinių universitetų“ kategorijoje (2023 m.)
  • Užėmė 11 vietą tarp geriausių mokyklų kooperacijos ar stažuočių programų (2023 m.)
  • Užėmė 48 vietą tarp „geriausios vertės mokyklų“ (2023 m.)
  • 41-oji „novatoriškiausia mokykla“

  Prinstono apžvalga

  • Įtraukta į 2022 m. „Best Value Colleges“ leidimą: 200 mokyklų su išskirtine investicijų į mokslą IG
  • Įtraukta į 2022 m. „388 geriausių kolegijų“ sąrašą

  Money Magazine – vienas geriausių kolegijų (2023 m.)

  Morning Consult – 37-as patikimiausias universitetas (2022 m.)

  Laiko aukštasis mokslas

  • „The Wall Street Journal“/„Times Higher Education“ reitinge užėmė 155 vietą tarp JAV kolegijų, o RIT yra tarp 25 geriausių šalies kolegijų ir universitetų.

  Studentų mainų ir lankytojų programa

  RIT buvo įtraukta į geriausių JAV mokyklų, skirtų tarptautiniams studentams įsidarbinti po studijų, tiek STEM, tiek ne STEM, srityse.

  Studentų ir mainų lankytojų programa RIT paskelbė viena iš 100 geriausių mokyklų dviejuose sąrašuose, susijusiuose su neprivalomu praktiniu mokymu prieš ir po jo.

  Studentų atsiliepimai

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Rochester

   Rochester Institute of Technology Office of Graduate Enrollment Bausch & Lomb Center 58 Lomb Memorial Drive

   Klausimai