Keystone logo
Roma Tre University

Roma Tre University

Roma Tre University

Įvadas

Roma Tre University yra jaunas universitetas, skirtas jauniems žmonėms. Įkurta 1992 m., ji sparčiai augo tiek studentų, tiek siūlomų kursų atžvilgiu.

Jis gavo puikų įvertinimą tarp ryškiausių akademinių reitingų, ypač jaunesniuose universitetuose.

Roma Tre University yra suskirstyta į 13 skyrių, siūlančių bakalauro ir magistro laipsnius, antrosios pakopos ir aukštesniuosius kursus, doktorantūrą ir specializavimo mokyklas.

Dinamiškas, modernus ir tarptautinis universitetas, kuris iš karto buvo įvardytas kaip gyvybiškai svarbus sostinės urbanistinės plėtros svertas, kuriame dabar yra giliai įsišaknijęs, prisidedantis prie miesto tapatybės keitimo, atkakliai restruktūrizuojant ir pakartotinai naudojant apleistus. pramoninius pastatus, paverčiant juos žinių ir tyrimų gamyklomis.

Tarp savo pamatinių vertybių „Roma Tre“ laikosi aukštos kokybės tarptautinių mokslinių tyrimų skatinimo ir organizavimo, aukštojo mokslo meistriškumo, taip pat žinių plėtros ir sklaidos, aplinkos apsaugos, tarptautinio solidarumo, lyčių lygybės principų ir vertinimo. ir nuopelnų pripažinimas.

Mokymas ir moksliniai tyrimai visose disciplinų srityse nuolat sąveikauja ir yra nukreipti į globalų pasaulį, taip skatinant žinių tobulinimą ir turtinimą; jie derina savo veiksmus su trečiąja misija, kuri laikoma technologijų perdavimu ir aukštojo mokslo veiklos projekcija teritorijoje.

Tarptautinė dimensija yra laikoma strateginiu universiteto aspektu, kuris, be kita ko, laikosi įkvepiančių Magna Charta Universitatum principų ir identifikuoja save su Europos mokslinių tyrimų ir aukštojo mokslo erdvės principais ir įrankiais.

Vietos

  • Rome

    Via Ostiense, 159, 00154, Rome

    Klausimai