Keystone logo
© Carrianna Field
Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

Įvadas

Mokymai SANROMAN paėmė 25 metų suteikti vertę asmenims ir organizacijoms per mokymą. Mes teikiame globalius sprendimus į mūsų klientų problemas, per paslaugas, kurios yra įsipareigojusios inovacijoms ir kokybei.

Dvi funkcijos mus apibrėžia kaip ekspertai mokymas: Mūsų švietimo modelio ir mūsų verslo modelio, labai orientuota į klientų poreikius.

Mes teikiame klasėje tyrimus, sumaišytų arba mišraus mokymosi ir e-mokymasis per seminarai, virtualios miesteliu, mobilųjį mokymąsi ir virtualias klases. Su daugiau nei 600 mokymo programų, 25000 studentai per metus eiti per mūsų virtualių ir fizinių klasėse, išplito visoje šalyje ir Lotynų Amerikoje. Maždaug 20% ​​jaunų žmonių, kad mes, jungiančios darbo rinkos dėka mūsų mokymo modelis ir mūsų įdarbinimo tarnybos darbą.

Mes taip pat plėtoti konsultavimo paslaugas viešojo ir privataus sektoriaus ir specializuojasi daugelyje sričių, tarp kurių švietimo ir užimtumo, socialinių tyrimų, organizacijos tobulinimo, naujų technologijų, informacinių sistemų ar sistemų kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos ,

Be SANROMAN mes esame pasiryžę gerinti įsidarbinimo galimybes, įgūdžius ir galimybes įsidarbinti ieškantiems darbo, ypač jaunus žmones, kurie turi sunkumų prisijungiant savo pirmąjį darbą. Taigi 2012 metų balandžio ekonominio nuosmukio ir darbo sunkumų kontekste, mes tampame įdarbinimo agentūra SANROMAN įgaliotas lygį ir klasėje ir internetu.

Ši įmonė buvo sukurta siekiant palengvinti kelią į darbo paiešką, nes daugelis potencialių kandidatų tikslas. Tarp mūsų paslaugomis, kaip įdarbinimo agentūros, tų įvertinti profesinius profilius ir vadovas kandidatus į darbo paieškos per individualizuotas paslaugas.

Mūsų tarptautiniai projektai rengiami įvairiose šalyse, Lotynų Amerikoje, ir turėti horizontalų požiūrį, kuris apima tris pagrindines sritis apsvarstyti: verslumo, ugdymo ir tarptautinio bendradarbiavimo vystymosi vertę.

Mūsų kultūra žmogiškųjų išteklių ...

Tai prisiimti įsipareigojimą, kad visi mūsų darbuotojai gali augti ir vystytis per SANROMAN, įgyti kasdien naujos patirties ir žinių, gerinti mokymą ir nuolatinį tobulinimą.

Mūsų ciklas žmogiškųjų išteklių ...

Maitinimo lyderystė kaip mūsų kompanijos kultūros pagrindu; vadovavimas remiasi pavyzdžiui, artumo ir nuolatinio grįžtamojo ryšio.

MISIJA

Mes generuoti paslaugos ir mokymas ir konsultavimas sprendimus, siekiant patenkinti realius poreikius organizacijų, klientams bei naudotojams.

VIZIJA

Kaip pirmaujanti kompanija rinkoje, būti strateginis partneris mūsų klientas organizacijų valdymo savo talentą.

VERTYBĖS

Mūsų tikslas yra, kad darbuotojai dalis, suprasti ir padaryti gyventi vertybes darbo vietoje. Reikšmės yra integruota į mūsų aplinką ir įrangą, per mūsų elgesio kodeksu, vidinės komunikacijos ir mokymo / susitikimų.

Kokybė: efektyvumas, veiksmingumas ir kompetencija veikla bei rezultatais. Tai indėlis ir vertės kūrimas vidinių ir išorinių klientų. Naujovės: Tekinimo idėjas ir žinias apie produktus, procesus ir paslaugas ar naujais modeliais. Tyrinėti ir kurti idėjas sėkmės. Įsipareigojimas: peržengti savo funkcijų nuostatas, nuolat tobulinti ir įgyti didesnį sugebėjimą anksto tikslus. Entuziazmas: Padaryti įdomų bet kokia veikla jūs darote, tai daryti su aistra būti labiau produktyvus. Pasitikėjimas: sienos tarp partnerių santykių pagrindas, variklis, kad pasiekia tikslus.

Vietos

  • Madrid

    Calle Maldonado 56 , 28006, Madrid

    Klausimai