Keystone logo
Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Įvadas

Vadovaujasi stiprus atsidavimas akademinės kompetencijos ir paslaugos svarbą visuomenei, Švietimo Mokykla ir psichologinė pagalba Santa Clara universiteto šviečia labdaros, kompetentingas ir etikos specialistų įsipareigojusi prasmingai ir palaikomasis bendradarbiavimo su įvairiais žmonėmis, mokyklos ir bendruomenes pastatytas ant pamatų Mūsų pagrindinės vertybės.

Kas mes esame

Kas mes esame

Jūs radote mus, nes esate suinteresuoti padaryti skirtumą pasaulyje: Jūs norite turėti teigiamą poveikį vaikams, šeimoms, asmenims, ir savo bendruomenei. Jūs esate pašaukti švietimo ar konsultavimo tam tikru būdu, ir mes tikime, kad mūsų programos yra ideali vieta jums ištirti šiuos interesus, gilinti savo įgūdžius, supratimą ir žinias, ir pradėti naują karjerą.

Kviečiame susipažinti su mūsų magistro programas psichologinė pagalba, mokytojų rengimas, švietimo lyderystės ir tarpdisciplininį švietimą, taip pat galimybes laisvų per profesiniam tobulėjimui ir Džeris Smith Coaching for Life akademijos centras. Daugelyje sričių išsilavinimą, mes turime programas, specialiai pritaikytus katalikų pedagogų, taip pat tiems, visuomenės įmanomi ir nepriklausomų mokyklų studentams.

Santa Clara universiteto, mes esame Misija ir vertybės važiuoti. Savo darbe mes įkvėpė jėzuitų tradicijas:

Švietimas vyrams ir moterims už kitus Mūsų tikslas yra ne tik suteikti Jums su švietimo, bet ir įkvėpti jums naudoti, kad išsilavinimą tarnauti kitiems.

Kultivavimo lyderystę su tikslu Mes padėsime jums sukurti savo gebėjimus vadovavimo kuris laukas jums siekti, tačiau jėzuitų vadovavimo centre priėmimo pasaulį geresne vieta.

Intelektinės gylis ir iššūkis Mes bus iššūkis jums intelektualiai ieškoti naujų idėjų ir požiūrių, ir išmokti naujų būdų žiūri į pasaulį aplink jus.

"Cura personalis" arba "šviesti visą asmenį" Nors sudėtinga jums intelektualiai, mes taip pat sutelkti dėmesį į šviesti visą asmenį, su individualizuoto dėmesį į studentų poreikius ir, kas kiekvienam iš mūsų duoda mūsų darbo dėkingi.

Esame pasiryžę tarnauti rasiniu ir etniniu požiūriu įvairų Bay Area tokiais būdais, kurie prasmingas ir veiksmingas. Mūsų Latino konsultavimo programa yra unikali ir leidžia psichologinė pagalba studentams įgyti specializuotų žinių, siekiant geriau aptarnauti įvairias bendruomenes. Be to, mūsų partnerystė su už Ispaniškas švietimo fondas ir švietimo kursus mūsų Rytų San Chosė universiteto prieinamumo sąlygas studentams galimybę sužinoti apie mokymo į keletą labai veiksmingų mokyklų, orientuotas į bendruomenės poreikius kontekste ne visada gerai tarnavo švietimo srityje.

Mes džiaugiamės darbą mūsų dėstytojai ir studentai padaryti čia Švietimo ir psichologinė pagalba mokykloje. Jūs prisijungiate prie mokslininkų, mokytojų ir patarėjų, kurių įsipareigojimas socialinio teisingumo bendruomenę ir daro teigiamą poveikį galima pastebėti visose savo darbą. Santa Clara universiteto, mes siūlome jums galimybę ištirti, kaip psichologinė pagalba ir švietimas gali būti transporto priemonės gerinti gyvenimą, organizacijų ir bendruomenių iš įvairių kontekstų.

Kviečiame susipažinti su mūsų studijų programas ir galimybes prieinamas jums čia SCU. Kasti aplink svetainėje; skambinti ir užduoti klausimus; ateiti į informacinę sesiją, arba aplankyti klasės sesijoje. Ateik prisijungti prie mūsų!

Misija ir Vizija

Vadovaujasi stiprus atsidavimas akademinės kompetencijos ir paslaugos svarbą visuomenei, Švietimo Mokykla ir psichologinė pagalba Santa Clara universiteto šviečia labdaros, kompetentingas ir etikos specialistų įsipareigojusi prasmingai ir palaikomasis bendradarbiavimo su įvairių žmonių, mokyklų ir bendruomenių.

Vertybės

  1. Akademinės kompetencijos Per užsiimančių mokymo ir mokymosi
    Manome, kad žinių, teoriškai, mokslinių tyrimų pažangos ir taikymas palengvino aktyvių ir užsiimančių mokymo ir mokymosi praktikos sutelktas į studentų profesinės kompetencijos, sąžinės ir užuojautos plėtrai.

Švietimas visą asmenį (Cura personalis)
Mes tikime, prasmingas išsamus mokymosi atsitinka, kai studentų mokymosi apima ir integruoja tiek asmeninį ir profesinį tobulėjimą eksploatuoti žmonijai. Mes taip pat manome, kad mokymasis yra nuolatinis ir toliau po baigimo ir už jos ribų. Šis metodas palaiko atvirą ir sveikinimo pagarbą visų religinių ir filosofinių tradicijų ir yra kilęs iš šimtmečių senumo Jėzuitų švietimo misiją ir katalikų tapatybę. Daugiakultūriškumas ir socialinis teisingumas
Mes tikime, mokslas praturtina vertinti žmones iš visų sluoksnių (pvz, lyties, rasės, tautybės, seksualinės orientacijos, tautybės, kalbos, kultūros, religijos, ekonominę padėtį, amžių, sugebėjimus ir kt.) Be to, mes esame pasiryžę tarnauti ir advokatas su nepakankamai atstovaujamoms, nepakankamai ir disenfranchised gyventojų vietos ir pasaulio mastu. Novatoriškas Švietimas sąžinės ir užuojautos
Siekiant patenkinti įvairius mokinių poreikius ir veiksmingiau pasiekti asmenis, mokyklos ir bendruomenes, mes įsipareigojame idėja, kad švietimas turi atsinaujinti ir peržengti įprasta praktika, naudojant pažangiausias technologijas ir pedagoginius metodus.


Vietos

Vietos
  • Santa Clara

    Santa Clara University School of Education and Counseling Psychology Guadalupe Hall 455 El Camino Real, 95050, Santa Clara

    • facebook

Klausimai