Keystone logo
SBS Swiss Business School Barcelona

SBS Swiss Business School Barcelona

SBS Swiss Business School Barcelona

Įvadas

Kodėl SBS Swiss Business School Barcelona

SBS Swiss Business School Barcelona yra verslo mokymosi įstaiga, skirta paruošti studentus karjerai pasaulio ekonomikoje. Mes siūlome programas, kurios specializuojasi tarptautinio valdymo, verslo analizės, tarptautinio verslo, skaitmeninės rinkodaros ir verslumo srityse.

Mes mokome pažangiausios teorijos, pasineriame į tarptautinę patirtį ir sujungiame juos su geriausia verslo praktika. Dalyviai mūsų programose mokosi kur kas daugiau nei tik vadybos teorijos ir analitikos; jie įgyja naujų mąstymo būdų, kurie gali iš esmės pakeisti jų gyvenimą ir įmonės sėkmę.

Visos mūsų edukacinės programos dėstomos anglų kalba . Sukurtos atsižvelgiant į jūsų užimtą grafiką, mūsų programos leidžia mokytis ir išlaikyti darbą tuo pačiu metu. Mūsų mokesčiai už mokslą atspindi tikrą pinigų vertę ir apima visą mokymo medžiagą ir knygas.

Mūsų universitetas

SBS Swiss Business School Barcelona yra 22@ miesto rajone , netoli Poblenou rajono. Tai naujovių, kūrybos ir bendradarbiavimo namai pradedantiesiems ir mažoms įmonėms ir veikia kaip pagrindinė daugelio didelių įmonių būstinė. Mūsų studentai yra viso to viduryje!

Tai modernus pastatas, o studentus nuo pat pirmos dienos supa tikri verslo profesionalai. Mūsų klasės yra šviesios ir interaktyvios, siūlančios geriausią mokymosi patirtį !

Akreditacijos

SBS Swiss Business School Barcelona yra akredituota Didžiosios Britanijos akreditavimo tarybos kaip nepriklausoma aukštojo mokslo institucija. Esame dvigubai akredituoti IACBE ir ACBSP – abi JAV akreditavimo įstaigos, pripažintos CHEA.

☑️​ Britų akreditavimo taryba ☑️​ IACBE ☑️​ ACBSP ☑️​ CHEA

Tarptautinė iki esmės

Mūsų studentų bendruomenė atstovauja daugiau nei 50 skirtingų tautybių iš viso pasaulio, todėl universiteto miestelis ir klasė suteikia tarptautinio atspalvio. Mes siūlome savo dalyviams išsilavinimą, kuris paruošia juos lengvai dirbti tarpvalstybiniu mastu ir kultūromis aplinkoje, kurioje vertinama įvairove ir galimybė į verslo studijas įtraukti pasaulinę perspektyvą.

Firminės jungtys

SBS Swiss Business School Barcelona yra prijungta prie verslo pasaulio per savo mokymą, fakultetą, renginius ir įdarbinimo tinklą. Verslo vadovai dažnai lankosi mokykloje norėdami pasikalbėti su studentais arba dėstyti kursų, suteikdami studentams galimybę sužinoti apie pažangiausią verslo praktiką . Įmones, norinčias užmegzti naujus ryšius, kviečiame susisiekti su mūsų karjeros plėtros komanda.

Galiausiai stipriausi ryšiai su verslu yra per mūsų darbdavių kontaktų tinklą. SBS Barcelona turi pavydėtiną rekordą, savo absolventus įtraukdama į pirmaujančias bendroves ir institucijas visame pasaulyje.

Daugelis darbdavių kasmet apsilanko mokykloje, kad nustatytų tinkamus absolventus užimti pareigas jų įmonėse. Mūsų karjeros plėtros komanda palaiko nuolatinį dialogą su potencialiais darbdaviais ir yra pasirengusi priimti juos miestelyje.

Mūsų misija

SBS Swiss Business School Barcelona yra skirta skatinti akademinį meistriškumą ir studentų pasiekimus visais verslo valdymo lygiais. Mūsų misija yra suteikti studentams tvirtą akademinį pagrindą, padėti jiems ugdyti problemų sprendimo įgūdžius ir paruošti juos būti produktyviais, kompetentingais specialistais ir atsakingais piliečiais dinamiškoje globalioje aplinkoje.

Mūsų platūs tikslai

Siekdama įvykdyti minėtą misiją, SBS Barcelona stengiasi pasiekti šiuos penkis tikslus:

 • Skatinti akademinį meistriškumą ir mokinių pasiekimus visais švietimo lygiais
 • Pagerinti institucijų efektyvumą
 • Padidinkite taikomųjų tyrimų produktyvumą ir poveikį
 • Užtikrinti tolesnį institucinį augimą ir bendruomenės įsitraukimą
 • Užtikrinti finansinį ir tvarų stabilumą

Mūsų vizija

Būti verslo mokykla, kuri tobulina ir taiko žinias, suteikia tobulumo mokymosi visą gyvenimą galimybes ir suteikia studentams įgūdžių siekti savo profesinių tikslų.

Mūsų pagrindinės vertybės

 • Mokymasis visą gyvenimą
 • Akademinė kompetencija
 • Kokybiškų programų pristatymas
 • Talentų ugdymas naujai ekonomikai

Universiteto ypatybės

• Įsikūręs Barselonoje, pirmaujančiame pasaulyje verslininkų centre

• Nuolat įtrauktas į novatoriškiausių pasaulio miestų sąrašą

• Labai kosmopolitiška

• Daugelio tarptautinių organizacijų ir įmonių namai

SBS Barcelona “ yra Barselonos 22@ rajone , kuriame yra daugelio didelių įmonių būstinės ir novatoriškų įmonių bei pradedančiųjų įmonių centras .

Šviesiame ir erdviame naujame pastate siūlomos moderniausios klasės ir aukščiausios klasės įranga. Čia studentai gali pasinerti tiesiai į dinamišką ir įtraukią aplinką, apsupti bendraminčių verslininkų .

  Reitingai

  Studentų atsiliepimai

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Barcelona

   C. Sancho de Ávila, 105, Barcelona, Spain, 08018, Barcelona

   Klausimai