Keystone logo
© The Global American University, Schiller
Schiller International University

Schiller International University

Schiller International University

Įvadas

Per keturis tarptautinius miestelius studentams teikiame pasaulinį transformacinį švietimą. Mokymosi gyvenant patirtis, leidžianti jiems įgyti akredituotą dvigubą laipsnį (JAV ir Europos), įsisavinti pasaulinę įvairovę gyvenant iki keturių skirtingų šalių, padidinti tarptautinį įsidarbinimo galimybes kuriant asmeninį kelią, skatinantį lyderystę, ir sukurti pasaulinės mąstysenos, kad veiktų kaip išmanieji pasauliniai profesionalai.

Vieta

Keturių tarptautinių miestelių tinklas, leidžiantis studentams įgyti laipsnį, mokantis iš gyvenimo iki keturių skirtingų šalių. Mūsų studentai savo programos metu gali sujungti kelias tarptautines vietas (JAV, Ispanija, Prancūzija ir Vokietija), įsisavindami pasaulinę įvairovę ir tyrinėdami galimas tarptautinės karjeros galimybes.

Akreditacija

Akredituoti dvigubi laipsniai (JAV ir Europos) ir vietos valdžios institucijų pripažinimai visame pasaulyje. Esame JAV akredituotas Amerikos universitetas. Be to, mūsų studentai turi galimybę įgyti papildomą Europos diplomą (Roehamptono universitetas, JK), pasinaudoti pranašumais, kuriuos šalys gali suteikti studijuojant užsienyje, ir specializuotis pagrindinėse rinkos srityse per mūsų pramonės lyderių partnerystę.

Metodika

Vieno kurso per mėnesį sistema ir hipersujungtos realybės metodikos leidžia studentams mokytis kryptingai ir struktūriškai, sąveikaujant ir pritaikant žinias skirtingoms globalioms realybėms. Naudodamiesi mūsų blokų planavimo sistema ir mokymosi darant metodikas, mūsų studentai mokosi struktūriškai ir praktiškai, taikydami žinias realiems organizacijos iššūkiams ir ugdydami visapusius įgūdžius.

Patirtis

Prisitaikantis akademinis kelias, suteikiantis studentams skirtingus programos nustatymus, testavimo patirtį ir pagalbinius įrankius, siekiant sukurti nuoseklią asmeninę patirtį. Prieš nuspręsdami dėl tolesnių veiksmų, mūsų studentai gali planuoti, vadovauti ir plėtoti asmeninį ugdymo kelią, rinkdamiesi iš skirtingų programos parametrų ir tyrinėdami galimybes. Be to, mūsų asmeniniai patarėjai ir stipendijų planas suteikia jiems „1-to-1“ dėmesį, kad jie pasiektų savo tikslus.

Įsidarbinimo galimybės

Mentorystės planai, partnerystės ir įmonės programos, siekiant sėkmingai padidinti tarptautinį įsidarbinimo galimybes ir sukurti pasaulinį mąstymą. Veikiame kaip pasaulinis įsidarbinimo centras, padedantis studentams, specialistams ir organizacijoms, susiduriančioms su karjeros iššūkiais. Mūsų ekosistema leidžia jiems sukurti tarptautinį tinklą, tobulinti savo sudėtingus ir minkštus įgūdžius ir pasiekti dabartinę rinkos paklausą.

Universiteto ypatybės

TAMPA – MADRIDAS – PARYŽYS – HEIDELBERGAS
Patirkite tikrai 100 % tarptautinę patirtį studijuodami savo programą keturiose skirtingose šalyse neprarasdami kreditų ir be sudėtingų perėjimų.*

* Pervežimai miesteliu priklauso nuo vietos programos ir asmeninės vizos procedūros.

  Campus Life & Facilities

  Schiller International University remia visų savo studentų asmeninį ir profesinį tobulėjimą visame pasaulyje. Tai reiškia, kad studijų programos metu suteikiate išteklių studijoms ir studentų gyvenimui ir siūlote pagalbą, kai baigę studijas įsitraukiate į darbo rinką. Savo studentams siūlome įvairias paslaugas, tiek studentams, tiek internetu.

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Paris

   Schiller International University Paris Campus 9, rue Yvart, 75015, Paris

   • Heidelberg

    Schiller International University Heidelberg Campus Zollhofgarten 1, 69115, Heidelberg

    • Madrid

     Schiller International University Madrid Campus Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina), 28002, Madrid

     • Tampa

      400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

      • Tampa

       400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

       Klausimai