Keystone logo
School of Business and Management ITB

School of Business and Management ITB

School of Business and Management ITB

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Mokykla Verslo ir vadybos ITB (SBM ITB) yra vienintelė mokykla / fakulteto ITB pastatytas ant humanitarinių ir valdymo mokslas. Ministerija reikalauja aukštojo mokslo institucijas atlikti Tri Dharma Perguruan Tinggi.

SBM ITB vystosi pati tobulėti švietimo, kurti ir skleisti žinias apie verslo ir valdymo srityse. Mokslinių tyrimų veikla sutelkti dėmesį į verslo atvejais ir valdymo praktikos pirmaujančių sėkmingų bendrovių Indonezija kad valdymo plėtra bus susiję su Indonezijos kontekste.

Atstumas iki verslo aplinkos ir patikimų mokslinių tyrimų metodiką pagerėja SBM ITB gebėjimą kurti mokslinių tyrimų kompetenciją. Kaip dalis internalizacijos strategija, SBM ITB siekia tarptautinę akreditaciją. Be to, SBM ITB pabrėžia globalizaciją, siekiant parengti savo studentus varžytis su kitų pirmaujančių verslo mokyklų Azijoje ir Ramiojo vandenyno studentams.

Misija ir vizija SBM ITB misija yra:

"Mokyti studentus būti novatoriški lyderiai su verslumo mąstyseną ir sukurti ir skleisti žinias apie verslo ir valdymo ir verslo, valdžios ir visuomenės gerinimo".

SBM ITB Vision:

"Būdama pasaulinio lygio institucija, kuri įkvepia ir kurti naujus lyderius su verslumo dvasia".

istorija Pramonės inžinerijos departamento ITB pripažino verslo ir valdymo švietimo svarbą Indonezija anksčiau kaip 1970 metais. Ši idėja liko 1980-aisiais departamento, bet pagaliau buvo įgyvendinta 1990 metais, kai prof Mathias A'roef, žymus veikėjas Indonezijos pramoninės inžinerijos srityje, pristatė MBA programą ITB su koncentracijos operacijų valdymo. Tai, savo ruožtu, vainikavo SBM ITB įkūrimo.

2002, Valdančioji taryba patvirtino bakalauro programos formavimas versle ir vadyboje. Komanda buvo paskirtas sukurti Vizija ir misija ir sukurti mokymosi metodus, geriausiai tinkančių programą. Komanda parengė mokymo programą, kuri buvo laikoma verslo ir vadybos išsilavinimą Indonezijoje laimėjimas. Jis pasiūlė performanso meną naudoti plėtoti mokinių pasitikėjimą savimi, taip pat įgūdžius vadovavimo, bendravimo ir konfliktų sprendimo. Laikantis socialinio konstrukcionistinę paradigmos, mokymo programa pabrėžė komandinio pagrindu mokymosi svarbą, o ne vienpusio paskaitų. Kai kurie iš inovacinių kursus, kuriuos komandos buvo Integruota verslo patirtį (kuris buvo paimtas iš kurso siūlomų Centrinės Misūrio universiteto), vadybos praktika ir Bendrijos tarnyba. Komanda taip pat pasiūlė anglų kalbos vartojimas, kaip dėstymo terpėje.

2003 gruodžio, verslo ir vadybos mokykla buvo oficialiai įkurta. Nomenklatūra "mokykla" buvo pasirinkta vietoj "fakulteto" reikšti savo autonomiją. Tuo pat metu, MBA programa, kuri iš pradžių buvo paleisti pramoninės inžinerijos fakulteto, tapo dalis verslo ir vadybos mokyklos, todėl jį turi dvi programas; bakalauro programa ir MBA programą.

2004 rugpjūčio mėn SBM ITB pripažino 115 studentus bakalauro programą. SBM ITB patyrė nuolatinį augimą, ir su dėstytojų ir profesionalių darbuotojų parama juo siekiama, kad teigiamą indėlį į švietimo plėtotės Indonezijoje. SBM ITB metu turi studento kūną 2,221.

autonomija SBM ITB turi visus įgaliojimus priimti sprendimą atsisėdusi strateginį ir operatyvinį lygį. Strateginiu lygiu, SBM ITB leidžiama inicijuoti tarptautinius ryšius ir pasiūlyti naujas studijų programas. Nepaisant to, kad programos turi atitikti teisės aktų nustatytus Švietimo Indonezijos ministerija.

Operatyviniu lygiu, SBM ITB buvo suteiktas tam tikras laipsnių autonomijos ITB. Finansai, SBM ITB turi teisę valdyti 70% savo mokesčio už mokslą; likusi 30% pasilieka ITB. Finansinių išteklių prieinamumas leido SBM ITB plėtoti savo atlyginimų sistemą, siekiant pritraukti ir išlaikyti išskirtines fakulteto nariai ir samdyti profesionalus personalas, būtinas išlaikyti aukštą paslaugų lygį.

SBM ITB yra įgaliotas sukurti savo mokymo programą, siūlyti, o vėliau paleisti naują akademinę programą, valdyti visas akademines programas (per SBM ITB), ir kurti, taip pat įgyvendinti SBM ITB mokslinių tyrimų darbotvarkę. Tiek veiklos ir akademinių sluoksnių, SBM ITB yra suderintas su mokslinių tyrimų, technologijų ministerija ir aukštojo mokslo Indonezijos politiką. Pavyzdžiui, skatinant dėstytojų plėtrą, SBM ITB sukūrė atlyginimų sistemą, grindžiamą trimis akademinės veiklos: mokymo, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų (kaip aukštojo mokslo Indonezija pagrindu) .Tai situacija veda prie fakulteto nariai balansavimo šių trijų veikla siekiant padidinti savo kompetenciją ir prisidėti prie SBM ITB misijos.

pripažinimas Kaip jau minėta, 2015 m ITB buvo reitinguojami numeris vienas ant geriausių universitetų išleistas mokslinių tyrimų, technologijų ministerija ir aukštojo mokslo sąrašą. 2009, tik po šešerių metų nuo jos įkūrimo 2003 m, SBM ITB gavo pripažinimą iš SWA Žurnalas (http://www.swa.co.id, labai vardinės verslo žurnalo Indonezijoje), kaip geriausias MBA programą Indonezijoje. Žurnalas taip pat pripažino, kad IVĮ (Integruota Verslo patirtis) pagal SBM ITB numatyta kaip viena iš siūlomų verslo mokyklų novatoriškiausių programas.

Labai didelis visuomenės reputacija SBM ITB liudija lowstudent priėmimas rate.The priėmimo norma bakalauro programų 2014-2015 buvo tik 4%. Nebuvo 3207 pareiškėjai 136 galimų vietų bakalauro programas. Tuo 24 santykiu: 1, SBM ITB tapo viena iš labiausiai ieškoma po verslo mokyklų Indonezijoje.

Vietos

  • Bandung

    Lebak Siliwangi, Coblong, Bandung, Jawa Barat, Indonesia, , Bandung

  • Jakarta

    Jakarta, Indonezija

    Klausimai