Keystone logo
© BIMM University
School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Informacinio rizikos valdymo mokykla (SIRM) Yra garsus centras, kuris siūlo programas tiek Diplomantas ir Antrosios studijų pakopos Lygiai įvairiose disciplinose, įskaitant "Cyber ​​Security", "Information Security and Assurance", "Business Management", "Health Care Management" ir "Computing". SIRM programos yra Patvirtinta įvairių universitetų Apdovanoti laipsnius mūsų sėkmingiems studentams. SIRM Yra pirmasis naudojimas ISACA Modelio mokymo programos, skirtos jos informacijos saugumui ir patikinimui su CISA Ir CISM Programa Jungtinėje Karalystėje. Nuo 2007 m. Sukūrėme informacijos saugumo užtikrinimo ir užtikrinimo specialybę; Ir verslo valdymo programos, bendradarbiaujant su įvairiais JK universitetais, įskaitant Grinvičo universitetas, Iš Gloucestershire universitetas, Derbio universitetas, Česterio universitetas ir Anglia Ruskin University.

SIRM Sėkmingai pasiekė partnerystę su finansavimo sutartimi su Brooklands koledžas (Kuri yra viešojo finansavimo kolegija) už 4 lygio ir aukštesnio lygio mokymą. Apprenticehsips kvalifikaciją "Cyber ​​Security".

SIRM yra Patvirtinta mokymų organizacija įgūdžių ir finansavimo agentūrai Ir yra paskelbtas ROTO registras (Mokymo organizacijų registras). SIRM Taip pat sėkmingai pasiekė užsiregistruoti RoATP (Pameistrystės mokymo paslaugų teikėjų registras). Mes taip pat esame Patvirtinta ATHE (Apdovanojimai už mokymus ir aukštąjį mokslą), ASIC (Akreditavimo tarnybos tarptautiniams kolegijoms), AISABE (Informacinio saugumo auditorių ir verslo vadovų asociacija).

SIRM yra įsikūrusi Londonas, Kuri yra širdis Didžioji Britanija. Mūsų universitetas įsikūręs Ilford, Kuris yra į rytus nuo Londono, 1 minutės pėsčiomis iki Ilford traukinio (virš žemės) stoties ir miesto centro. Liverpulio gatvė ir centrinis Londonas yra tik 15 minučių kelio pėsčiomis iš mūsų miestelio. SIRM Sukūrė a Įmonių departamentas Kur mokymai bendrame lygmenyje bus teikiami abiem Visuomenės ir privatus. Mūsų esami studentai turės galimybę prisijungti prie mūsų verslo departamento, norėdami turėti darbo patirties studijuodami SIRM. Tai užtikrins ne tik darbo patirtį, bet ir suteiks jums kelią įdarbinti visą darbo dieną SIRM ar kita susijusi organizacija (Priklauso nuo laisvų darbo vietų). "Cyber ​​Security" darbo vietos yra prieinamos visame pasaulyje, o jei turite JK laipsnį, kuris yra visame pasaulyje prižiūrimas, galite turėti saugumo jausmą ateityje jūsų atitinkamoje srityje.

SIRM Naudoja platų mokymo, mokymosi ir vertinimo metodų spektrą, kuris apima klasių paskaitas, vadovėlius ir seminarus (priklausomai nuo studento pasirinkimo metodo, pvz., F / t, p / t arba internete). Daug dėmesio skiriame studentų savarankiško mokymosi svarbai. Mes esame įsipareigoję gerinti perkeliamą, įsidarbinimo ir mokymosi įgūdžių ugdymą mokykloje ir įtraukti asmeninio tobulėjimo planavimą į studijų programas. Mes siekiame tai padaryti, teikiant paramą ir tobulinant mokymąsi ir mokymą SIRM Tiek darbuotojams, tiek studentams. Darbuotojai SIRM, Bendradarbiauja su fakultetu, studentais ir akademine administracija, kuria švietimo kultūrą, kuri vertina ir skatina mokymą, gerbia ir palaiko atskirus besimokančiųjų skirtumus, skatina kurti mokymosi aplinką, kurioje įvairūs mokiniai gali mokytis ir tobulėti.

Vietos

  • London

    Becketts House, 2-14 Ilford Hill, IG1 2DA, London

Klausimai