Keystone logo
SDA Bocconi

SDA Bocconi

SDA Bocconi

Statistika

  Universiteto ypatybės

  Milano miestelis

  SDA Bocconi turi naują ir unikalų miestelį Milano, Italijos ekonominės ir finansinės sostinės, centre, pačiame Europos centre. Universiteto vieta iš tiesų yra strategiškai svarbi: vos 15 minučių pėsčiomis tiek nuo Duomo, tiek nuo Navigli rajono, jis yra labai geras susisiekimas su Milano viešojo transporto tinklu (autobusu / tramvajumi, metro ir traukiniu) ir daugybe automobilių / dviračių dalijimosi stotelių. aplinkui. Štai kodėl SDA Bocconi gali pasiūlyti savo dalyviams daugybę tarptautinių kontaktų ir galimybių, taip pat galimybę gyventi Italijos kultūros, mados, dizaino ir gyvenimo būdo lopšyje.

  MUMBAJUS – Azijos centras

  SDA Bocconi Azijos centras, anksčiau vadintas MISB Bocconi, yra visos Azijos centras, teikiantis vadovų švietimo ir antrosios pakopos studijų programas ir kurį nuo 2012 m. sukūrė SDA Bocconi vadybos mokykla.

  Romas

  Naujasis miestelis Romoje yra dar arčiau verslo struktūros ir viešųjų bei privačių centrinės ir pietų Italijos institucijų.

   Reitingai

   Akreditacijos

   Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

   Priėmimo į programą reikalavimai

   Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

   Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

   Vietos

   • Milan

    Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

    • Mumbai

     Mumbai, Indija

     • Milan

      Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

      Klausimai