Keystone logo
Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Įvadas

Šiuo metu Seoul Institute Of The Arts pasiekė tašką, kuriame turi iš naujo permąstyti ir atnaujinti meninio ugdymo ir kūrybos paradigmą, kad padarytų dar vieną šuolį į priekį kaip pasaulinio lygio į kūrybą orientuotas meno universitetas. Be to, susidūręs su didžiuliais pokyčiais dėl 4 -osios pramonės revoliucijos ir Koronos pandemijos, Seoul Institute Of The Arts turi toliau stiprinti savo charakteristikas ir globalizaciją, kad galėtų tapti specializuota meno švietimo institucija, kurios pasaulinis konkurencingumas viršija dabartinį statusą.

Šiuo tikslu mokyklų korporacija „Dongrang“ menų centras pakeitė įkūrėjo Dong-rang palikimą ir paveldėjo garbės pirmininko Yoo Deok-hyeongo filosofiją, o Seoul Institute Of The Arts nustatė būsimo meno kryptį. išsilavinimas. Mes padarysime viską, kad per kūrybą vadovautume nacionalinės kultūros ir meno plėtrai bei globalizacijai.

Mes prašome, kad visi fakulteto nariai, studentai ir absolventai dirbtų kartu kaip šeima, kad Seoul Institute Of The Arts galėtų išaugti į pasaulinio lygio meno universitetą su viena širdimi, pagrįsta tikėjimu ir pasididžiavimu būti „pažįstama šeima“. Ačiū.

Vietos

  • Ansan-si

    Ansan-si, Pietų Korėja

    Programos

      Klausimai