Keystone logo
Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Įvadas

Jūsų aistra. Jūsų kvietimas. Jūsų ateitis.

Komunikacijos ir menų kolegija yra pagrindinis pasirinkimas studentams, siekiantiems aukštos kokybės, tarpdisciplininio bendravimo ir meno laipsnio, pagrįsto patikimu laisvųjų menų švietimu, apima šiandieninę skaitmeninę kultūrą ir suteikia studentams galimybę vadovauti, kurti ir bendrauti su atsakomybe , aistra ir meistriškumas.

Magistrantūros studijos

Dinamiška bendruomenė, sudaryta iš mokslininkų, teoretikų, kritikų ir specialistų, komunikacijos ir menų kolegijos studijų programos suteikia studentams patrauklias mokymosi patirties, jungiančios teoriją ir praktinius komponentus, leidžiančius studentams atpažinti, išbandyti ir išversti kursų medžiagą. į akademinius, profesinius ir darbo vietos nustatymus.

Magistrantūros studijos šiuo metu siūlo dvi magistrantūros programas, įskaitant komunikacijos ir muziejų profesijas. Be to, siūlomos trys dviejų laipsnių galimybės, įskaitant tris pagreitintas bakalauro / magistro programas ir dvigubą magistro laipsnį su diplomatijos ir tarptautinių santykių mokykla.

Magistrantūros programos

Informacijos, skaitmeninė ir kultūros pramonė sparčiai auga. Maždaug per pastarąjį dešimtmetį komunikacijos ir vaizduojamojo / scenos meno laipsnių paklausa išaugo daugiau nei 50 procentų.

Reaguodamas į šias jaudinančias tendencijas, Seton Hall universiteto Komunikacijos ir menų koledžas įgalina novatorišką, tikrą ir profesionalią sąveiką akademinėje, socialinėje, meninėje ir technologinėje aplinkoje. Įvairios ir lanksčios programos, pagrįstos humanitariniais mokslais ir turinčios pažangiausias technologijas bei novatoriškas mokymo programas, suteikia galimybę prasmingai bendradarbiauti įvairiose disciplinose. Ideali vieta - tik kelios minutės nuo Niujorko miesto - suteikia studentams daugybę stažuočių ir tinklų kūrimo galimybių.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  Stipendijos ir finansavimas

  Absolventų informacinės sesijos

  Prisijunkite prie mūsų internete ir sužinokite daugiau apie mūsų programas!

  Studentų atsiliepimai

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  Vietos
  • South Orange

   400 South Orange Ave South Orange, NJ, 07079, South Orange

   • facebook
   • instagram
   • twitter
   • youtube

  Klausimai