Keystone logo
Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University

Sheffield Hallam University

Įvadas

Kodėl verta rinktis Sheffield Hallam University ?

Įstosite į prestižinį 5 žvaigždučių universitetą.*

„Sunday Times Good University Guide“ savo 2020 m. leidime mus paskelbė Metų mokymo kokybės universitetu. Turime 5 žvaigždutes 2021 m. QS Stars meistriškumo reitinge. „Times Higher Education Awards 2022“ buvome atrinkti į Metų universiteto atranką.

Jūs būsite palaikomas visą kelią

Siūlome įvairias tarptautines stipendijas, kad padėtume finansuoti jūsų studijas, ir mes padėsime jums paraiškų teikimo ir kelionių procese. Tada turėsite trijų atsidavusių patarėjų komandą, kuri padės jums mokytis universitete. Vienas padeda studijuoti, kitas suteikia jums reikalingą asmeninę paramą ar patarimus, o kitas padeda jūsų karjerai. Būsime su jumis kiekviename žingsnyje iki baigimo ir vėliau.

Taikomos žinios

Suteikiame jums galimybę pritaikyti savo žinias realiame pasaulyje, paruošdami jus tolimesnei karjerai. Kiekvienais kurso metais pritaikysite savo mokymąsi praktikoje naudodamiesi praktikomis, realiais projektais ir darbo patirties galimybėmis. Štai kodėl 96 % mūsų studentų dirba arba toliau studijuoja praėjus 15 mėnesių po studijų baigimo.** 2022 m. „Educate North“ apdovanojimuose buvome paskelbti Metų universitetu, įvertinant mūsų absolventų, kurie dirba aukštos kokybės darbą, skaičių.

Tobulėti asmeniškai ir profesionaliai

Mūsų dėstytojai aktyviai dalyvauja tyrinėjant šiandienos pasaulinius iššūkius – nuo visuomenės sveikatos gerinimo iki kovos su klimato kaita. Tiesą sakant, 78 % mūsų tyrimų yra tarptautiniu mastu puikūs arba pirmaujantys pasaulyje.*** Taigi iš ekspertų sužinosite ir suprasite naujausius pasirinktos srities pokyčius, todėl išsiskirsite iš darbdavių. Mūsų antrosios pakopos studijų programose taip pat galite tiesiogiai įsitraukti į mokslinius tyrimus, suteikdami jums unikalios patirties, kuri formuoja jūsų karjerą.

Turėsite prieigą prie specialaus patarėjo įsidarbinimo klausimais, kuris suteiks jums asmeninę ir konkrečią pagalbą studijų metu. Taip pat turėsite galimybę dirbti ne visą darbo dieną ir gauti individualų profesinį orientavimą.

Šefildas yra puikus studentų miestas

Studijuosite mūsų miesteliuose, esančiame Šefildo, vieno iš labiausiai prieinamų JK studentų miestų, širdyje.**** Garantuojame apgyvendinimą mūsų salėse, trumpą pėsčiomis nuo paskaitų ir su visomis sąskaitomis. Prisijungsite prie 60 000 studentų, dirbančių ir žaidžiančių šiame žaliame, draugiškame, kūrybingame mieste. Sužinokite, ką gali pasiūlyti Šefildas.

*QS Stars meistriškumo reitinge apdovanotas 5 žvaigždutėmis, geriausiais įvertinimais beveik visose kategorijose, įskaitant mokymą, galimybes įsidarbinti, akademinį tobulėjimą, patalpas, naujoves ir įtrauktį.

**HESA absolventų rezultatų tyrimas 2019–2020 m

*** 2021 m. mokslinių tyrimų meistriškumo sistema

****Škotijos karališkojo banko studentų gyvenimo indeksas 2022 m

Stipendijos ir finansavimas

Apdovanojimus pelnęs mokymas

Sužinokite daugiau apie mūsų apdovanojimus pelniusį mokymo ir įsidarbinimo pasiūlymą

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • Sheffield

  Howard St, Sheffield S1 1WB, UK, S1 1WB, Sheffield

  • twitter
  • facebook
  • instagram
  • youtube

Klausimai