Keystone logo
Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Įvadas

Patirtis diplomatijos

Vos kelios minutės nuo Niujorko ir Vašingtono, Kolumbijos apygarda, Seton Hall School diplomatijos ir tarptautinių santykių širdyje yra ideali vieta mokytis pasaulinius reikalus ir praktika diplomatijos pirmų rankų profesionaliai, dinamiško ir kultūriškai turtingą nustatymas. Absolventų kandidatai susirinks iš visos JAV ir 25 pasaulio šalių tiek studijų ir taikyti tarpdisciplininį mokymo, kuris pabrėžia pasaulinius tyrimus, konfliktų sprendimo, Tarptautinės ekonomikos ir vadovavimas.

Mokyklos skirta stažuočių ir profesionalių paslaugų biurai remti mokinių karjeros plėtrą per vieną ant vieno konsultavimas, seminarų, absolventai globa ir orientavimo su konkurencinga stažuočių, stipendijų ir karjeros galimybes viešųjų paslaugų, verslo, teisės, ir nepelno sektorių.

Per unikalią aljansą su Jungtinių Tautų asociacijos JAV, mokyklos studentams siūlo platų akademinių ir profesinių išmokas, įskaitant JT przyg Niujorke, semestro Vašingtone, tarptautiniuose seminaruose ir dar daugiau.

Vos 14 mylių nuo New York City, ir epi centro tarptautinių santykių, Seton Hall akademinis meistriškumas buvo išskirta dėl skirtumo The Princeton Review, "US News & World Report" ir BusinessWeek.

 • Prisijunkite delegaciją į tarptautinių studijų kelionė
 • Aptarti svarbiausius visuotinius klausimus su pasaulio lyderiais
 • Užbaigti profesinės stažuotės, lokaliai, ar užsienyje
 • Taikyti klasėje žinias realaus pasaulio situacijas
 • Tarkime, svarbių vadovavimo vaidmenis miesteliu
 • Ugdyti pasitikėjimą, reikalingą padaryti skirtumas tarp verslo, ryšių, diplomatijos, valdymas, teisė, arba ne pelno sektoriaus srityse
 • Pasinaudokite mūsų aljanso naudą su Jungtinių Tautų fondo ir Jungtinių Tautų asociacijos

Graduate Management Admission Test arba Mokykla diplomatijos apima Seton Hall ilgametę tradiciją vertybėmis grindžiamą švietimo ir atsidavimas kuriant tarnautojo lyderiai pasaulio visuomenei. Įkurta 1856 metais, Seton Hall yra vienas seniausių katalikų universitetų Jungtinėse Valstijose. Universitetas yra namo dešimties mokyklų siūlo beveik 200 absolventų ir bakalauro studijų programų 10000 studentų, visų rasių ir religijų.

Vietos

Vietos
 • South Orange

  400 South Orange Avenue , 07079, South Orange

  • facebook
  • twitter

Klausimai