Keystone logo
Siebel Institute of Technology

Siebel Institute of Technology

Siebel Institute of Technology

Įvadas

Siebel Institute of Technology patvirtina Ilinojaus aukštojo mokslo tarybos privačių verslo ir profesinių mokyklų skyrius.

Mūsų dėmesio

Per pastaruosius 140 metų Siebel institutas pritraukė plačią pasaulinę reikšmę. Mūsų absolventai yra daugiau kaip 60 šalių ir yra rasti beveik kiekvienoje pagrindinėje alaus darykloje. Mūsų pamokose dalyvauja įvairių dydžių alaus daryklų dalyviai iš viso pasaulio. Ši plati dalyvių bazė pagerina kiekvieno mokinio mokymosi galimybes, atskleidžiant jų skirtumus kultūros, įrangos, metodų ir alaus stilių. Tačiau mūsų oficialiose paskaitose ir demonstracijose mes sutelkiame dėmesį į vieną bendrą temą: alaus. Studentai gali atvykti į institutą su savo konkrečios alaus gamybos aplinkomis, tačiau visi jie palieka paprastą ir sąžiningą alaus daryklos draugystę. Mes turime pasakyti čia instituto: "Ne tik mokome mūsų studentus, bet mes taip pat padedame jiems mokyti vieni kitus".

Institutas ir toliau sutelkia dėmesį į vieną pagrindinę temą, kurią paskelbė dr. JE Siebel reklama 1893 m. "Western Brewer". Jis teigė: "Instituto tikslas - skatinti fermentacijos pramonės šakų pažangą, kuri atliekama nurodant, tiriant, analizuojant ir kitu būdu".

" Siebel Institute of Technology ir "World Brewing Academy" jau daugiau nei 140 metų yra svarbi tarptautinės alaus darymo istorijos dalis, ir mes tikimės, kad mūsų namuose Čikagoje širdyje sveikinsime ateities kartos aludarius.

Mūsų istorija

Dr. John Ewald Siebel 1868 m. Įkūrė Zymotechnic institutą. Jis gimė 1845 m. Rugsėjo 17 d., Netoli Dermas Wilkircheno, Diuseldorfo, Vokietijoje. Jis studijavo fiziką ir chemiją ir uždirbo daktaro laipsnį Berlyno universitete, o vėliau persikėlė į Čikagą 1866 m. 1868 m. Jis atidarė John E. Siebel cheminę laboratoriją, kuri netrukus tapo mokslinių tyrimų stočių ir mokyklos alaus mokslų.

1872 m., Kai bendrovė persikėlė į naujus įrenginius Beldeno prospekte šiaurinėje Čikagos pusėje, pavadinimas buvo pakeistas į Siebel Institute of Technology . Per ateinančius du dešimtmečius dr. Siebel atliko išsamią alaus tyrimų veiklą ir parašė daugumą jo daugiau nei 200 knygų ir mokslinių straipsnių. Jis taip pat buvo daugelio techninių leidinių, įskaitant "Western Brewer" mokslinį skyrių, 100 metų alaus ir ledų bei šaldymo, redaktorius.

1882 m. Jis pradėjo mokslinę alaus daryklos mokyklą su kitu progresuojančiu alaus daryklu, tačiau partnerystė buvo trumpalaikė. Tačiau dr. Siebel tęsė savo laboratorijos instrukcijas. Verslas išsiplėtė 1890-aisiais, kai bendrovėje prisijungė du Dr. Siebel sūnūs.

Įmonė buvo įregistruota 1901 m. Ir vedė alaus kursus anglų ir vokiečių kalbomis. Iki 1907 m. Buvo penki reguliarūs kursai: šešių mėnesių alaus daryklų kursai, dviejų mėnesių kursai, trijų mėnesių inžinierių kursai, dviejų mėnesių kalandersų kursai ir dviejų mėnesių kursai. 1910 m. Buvo oficialiai patvirtintas mokyklos pavadinimas, Siebel Institute of Technology . Draudimo požiūriu institutas įvairino ir papildė kepimo, šaldymo, inžinerijos, frezavimo, gazuotų gėrimų ir kitų susijusių temų kursus. 1919 m. Gruodžio 20 d., Praėjus dvidešimt septynioms dienoms iki draudimo įsigaliojimo, mirė dr. JE Siebel.

1933 m., Panaikinus draudimą, instituto dėmesys grįžo į druską vadovaujant dr. JE Siebelio vyresniajam sūnui FP Siebel Sr. Jo sūnūs Fredas ir Ray netrukus prisijungė prie verslo ir stengėsi išplėsti savo veiklą. Buvo pasiūlytas "Brewing Technology" diplomo kursas ir netrukus buvo pašalinti visi kiti nedirbantys kursai. Tada 1952 m. Spalio mėn. Institutas persikėlė į savo naujai pritaikytus objektus Petersono prospekte, kuriame liko beveik 50 metų.

Ketvirta karta, atstovaujama Ron ir Bill Siebel, prisijungė prie instituto 1960-aisiais. 1974 m. Jie padėjo įvesti trumpesnių kursų sampratą. Šie kursai, praėjus dviem savaitėms ar trumpesniam laikotarpiui, buvo skirti tam, kad atitiktų besikeičiančios alaus pramonės specialius mokymo poreikius. Ilgesnis diplomo kursas "Brewing Technology" buvo išlaikytas iki šios dienos kaip gilus mokymosi patirties patyręs alaus darykla, norintis kuo labiau padidinti savo karjeros kursus.

2013 m. " Siebel Institute of Technology persikėlė į naujas universiteto vietas, esančias 900 N. Šiaurės šakos šv., Čikagos Kendalo koledže. Naujasis Siebel instituto kampelis įtraukė daugelį mūsų ankstesnių vietų elementų, įskaitant bare ir baldais iš žinomos "Bier Stube", mėgstamos vietos, kur studentai bendravo sunkios dienos studijoje.

Vietos

Vietos
 • Chicago

  900 N North Branch Street Suite 1N, 60642, Chicago

  • facebook
  • youtube
 • Montreal

  Montreal, Kanada

  • Munich

   Munich, Vokietija

   Klausimai