Keystone logo
Silesian University - School of Business Administration

Silesian University - School of Business Administration

Silesian University - School of Business Administration

Įvadas

Suteikiame mokymosi prasmę.

Verslo administravimo mokykloje pažangiausi moksliniai tyrimai susitinka su šeimynine regioninio valstybinio universiteto atmosfera. Mūsų miesteliai yra regione, bet mūsų idėjų neriboja vieta. Beveik 3000 studentų priklausome gana mažesnėms aukštojo mokslo įstaigoms. Tačiau studentų ir mokytojų santykis 15:1 leidžia mūsų studentams užmegzti sveikus individualius mentorystės santykius su savo dėstytojais, suteikiant jiems įžvalgos ir pagalbos būdais, kurie būtų neįmanomi didesnėje klasėje. Verslo vartų akademijoje studentai įgyja vertingų praktinių ir problemų sprendimo įgūdžių dirbdami su realiais verslo atvejais. Silezijos universitete mes įkvepiame jūsų augimą ir ugdome jūsų natūralų kūrybiškumą. Jūsų sėkminga ateitis yra mūsų varomoji jėga!

190437_0I0A98962.jpg

Silezijos universitetas Opavoje (SU), įkurtas 1991 m., turi tris fakultetus ir du universiteto institutus:

 • Filosofijos ir mokslo fakultete Opavoje
 • Verslo administravimo mokykla Karvinoje
 • Viešosios politikos fakultetas Opavoje
 • Matematikos institute Opavoje
 • Fizikos institutas Opavoje

Silezijos universitetas yra teisėtas Europos universitetų asociacijos narys ir prestižinio HR Excellence in Research apdovanojimo savininkas. 2022 m. SU užėmė 231–240 vietas QS EECA universitetų reitinge. Visos siūlomos studijų programos yra visiškai akredituotos Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos.

Esame atviri Pasauliui.

Ar norėtumėte studijuoti, dirbti ar atlikti mokslinius tyrimus užsienyje? Internacionalizacija yra vienas iš pagrindinių mūsų misijos akmenų, SU SBA bendradarbiauja su daugiau nei 60 universitetų daugiausia Europoje, bet taip pat JAV, Japonijoje, Taivane ar Kinijoje, suteikdamas plačias galimybes savo studentams ir darbuotojams, nesvarbu, ar tai būtų programa „Erasmus+“, „Horizontas 2020“ ar daug kitų mainų programų ir individualių stipendijų. 2023 m. STARS EU aljansui, kurio nariu didžiuojasi SU, Europos Komisija suteikė prestižinį Europos universiteto statusą.

Ar mokslas gali būti įdomus?

Mūsų universitete besimokantys jaunuoliai su susidomėjimu, veržlumu ir noru įminti paslaptis ir atrasti naujų dalykų į klausimą atsako teigiamai. Magistrantūros studijų programų ir doktorantūros studijų studentai gali dalyvauti mokslinėje veikloje ir pretenduoti į metų trukmės stipendiją Studentų stipendijų konkurse.

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  10%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  15 iki 1

Universiteto ypatybės

Mūsų miestelis siūlo geriausius iš abiejų pasaulių, studijų ir socialinio gyvenimo. Studentai gali naudotis mūsų moderniomis universiteto patalpomis, įskaitant bendrabučius, biblioteką ar sporto patalpas.

Studentų apgyvendinimas

Visi mūsų tarptautiniai studentai turi garantuotą vietą universiteto bendrabutyje Na Vyhlídce, esančiame vos 10 minučių autobusu nuo pagrindinio fakulteto pastato. Studentai gali išsinuomoti dviviečius kambarius, kuriuose yra pilnai įrengtas Eduroam wi-fi, baldai, patalynė ar virtuvės reikmenys. Kiekviename aukšte yra bendra virtuvė, teikiamos skalbimo paslaugos. Registratūra dirba visą parą. Be apgyvendinimo, Na Vyhlídce miestelyje yra mūsų universiteto biblioteka, profesionalus turizmo centras, Turizmo ir laisvalaikio veiklos skyrius, Tarptautinių ryšių biuras, sporto salė ir net kai kurios klasės. Studentų apgyvendinimas yra labai pagrįstas, pradedant nuo 150 € per mėnesį.

  Priėmimai

  Prašymą į Ekonomikos ir vadybos magistro programą (visiškai dėstoma anglų kalba) galima pateikti internetu per kelias minutes. Prie paraiškos nereikia pridėti jokių privalomų dokumentų, tokių kaip anglų kalbos pažymėjimai. Tai taip paprasta! Per savaitę po sėkmingo stojamojo egzamino, kuris vyksta internetu, išduodamas priėmimo laiškas.

  Privalomi dokumentai (fiziškai užsiregistravus Karvinoje, CZE):

  • Oficialiai patvirtintos diplomo, patvirtinančio bakalauro arba tolesnių magistro studijų programų arba magistro studijų programos baigimą, kopijos.
  • Pareiškėjai, baigę studijų programą užsienyje, turi pagrįsti sprendimo dėl užsienio aukštojo mokslo pripažinimo Čekijoje patvirtintą kopiją arba originalą, jei tarptautinėje sutartyje nenurodyta kitaip.

  Reikalavimai vizoms

  Studentai iš šalių, nepriklausančių ES, privalo gauti vizą arba leidimą gyventi. Čekijos vizą išduoda Čekijos ambasada arba konsulatas jūsų gimtojoje šalyje, kur taip pat galite gauti daugiau informacijos. Atkreipkite dėmesį, kad visa procedūra gali užtrukti iki 60 dienų, todėl dėl vizos rekomenduojama kreiptis gerokai iš anksto.

  Stipendijos ir finansavimas

  Studijų stipendijos

  Siekdama apdovanoti išskirtinius pasiekimus ir pritraukti aukščiausio lygio studentus iš viso pasaulio, Verslo administravimo mokykla džiaugiasi galėdama pasiūlyti stipendijų sistemą studentams, studijuojantiems ekonomikos ir vadybos magistrantūroje. Kiekvienais mokslo metais SU SBA dekanas gali skirti ne daugiau kaip 50 000 CZK (apie 2 000 EUR) vienkartinę stipendiją ne daugiau kaip 8 gabiems užsienio studentams. Magistrantūros studijų studentai taip pat gali gauti nuopelnus pagrįstą stipendiją už pirmųjų kursų studijų rezultatus nuo 10 000 CZK iki 40 000 CZK (apie 400–1 650 EUR), priklausomai nuo jų svertinio studijų vidurkio, neviršijančio 1,60.

  Vyriausybės stipendijos

  Čekijos Respublikos vyriausybė kasmet siūlo stipendijas pagal Užsienio pagalbos vystymuisi programą. Šiomis vadinamosiomis vyriausybės stipendijomis remiami studentai iš Bosnijos ir Hercegovinos, Etiopijos, Gruzijos, Kambodžos, Moldovos, Ukrainos ir Zambijos, kurie norėtų studijuoti Čekijos valstybiniuose universitetuose. Čekija teikia stipendijas studijoms, vykdomoms tiek čekų, tiek anglų kalbomis (tolimesnėse magistrantūros ir doktorantūros studijų programose). Paraiškų 2024/2025 mokslo metams pateikimo terminas yra 2023 m. rugsėjo 30 d . Daugiau informacijos rasite čia .

  Višegrado stipendijos

  V4 šalių ( Čekijos, Vengrijos, Lenkijos ir Slovakijos ) ir Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Gruzijos, Kosovo, Šiaurės Makedonijos, Moldovos, Juodkalnijos, Serbijos ir Ukrainos piliečiai gali dalyvauti iki 4 semestrų. -stipendija iš Višegrado fondo. Višegrado stipendijos remia Višegrado grupės šalių, įskaitant Čekiją, universitetų bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų studentus bei mokslininkus. Paraiškos teikiamos nuo vasario mėnesio, o galutinis terminas yra kiekvienų metų kovo 15 d. Daugiau informacijos apie šią stipendiją rasite čia .

  Reitingai

  Silezijos universitetas yra teisėtas Europos universitetų asociacijos narys ir prestižinio HR Excellence in Research apdovanojimo savininkas. 2022 m. SU užėmė 231–240 vietas QS EECA universitetų reitinge . Visos siūlomos studijų programos yra visiškai akredituotos Čekijos Respublikos švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Karvina

   Silesian University in Opava School of Business Administration in Karviná Univerzitní nám. 1934/3, 73340, Karvina

  Klausimai