Keystone logo
Silliman University

Silliman University

Silliman University

ĮvadasVisi šalies aukščiausio lygio universitetai galėtų pasigirti kokybišku švietimu. Sillimanas nesiskiria. Tačiau, nors jis prisijungia prie prestižinių Filipinų universitetų, jis yra nuolankus dėl vietovės, kurioje natūrali aplinka papildo akademinį mokymą, dovana - viena iš savybių, kuri suteikia Sillimaną nuo kitų.

" Silliman" miestelio taškas, kuriame yra daugiau kaip 300 akacijų medžių, yra unikaliai įsimenamas tarp vaizdų į Cuernos de Negros kalnus jo fone ir Visayano jūroje jo fasado. 62 hektarų miestelio apylinkėse siūlomi žalumynų plytelės, kuriose palaikomi asmeniniai santykiai, skatinamas dvasinis maitinimas, iš naujo apibrėžta kokybiško studentų gyvenimo samprata.

Sillimano universitetas yra kultūrų ir religijų lydymo puodelis. Iš viso daugiau nei 9 000 gyventojų yra daugiau nei 300 tarptautinių studentų iš 23 skirtingų šalių. Jo priklausymas Jungtinėje Kristaus bažnyčioje Filipinuose kaip protestantų universitetas niekada nebuvo kliūtis naudotis religijos laisve. Dauguma Sillimano studentų yra Romos katalikai, o daugybė jų - musulmonai iš Mindanao.

Universitetas įsikūręs žavioje Dumaguete miestelyje, pavadintame " Švelnių žmonių miestas ", valandą kelio automobiliu iš Manilos ir keturias valandas kelio automobiliu iš Cebu. "Silliman" klesti mieste, kur restoranų juostelės, siūlančios gerą maistą, palei bulvarą ir kur tik studentų poreikiai yra tik akmens mesti. Siūlydama norimą "išėjimo į pensiją pabėgimo" aplinką, miestas neatsilieka nuo pažangos. Remdamiesi miesto "Universiteto miesto" koncepcija, galite rasti infrastruktūros plėtrą ir verslo idėjas.

Campus gyvenimas sukasi aplink devizą Via, Veritas, Vita (Kristaus keliu, Tiesa, Gyvenimas). Sillimano misija - plėtoti visą asmenį krikščioniškoje aplinkoje ir aplinkoje. Tikimasi, kad mokiniai pradės dirbti tarnyboje kitiems - dar vienas ženklas, išskiriantis Sillimaną iš kitų aukštojo mokslo institucijų.

Tai taip pat yra palankus gyvenamojo universiteto gyvenimas, kuris nustato Sillimano universitetą, be kitų pirmaujančių universitetų Filipinuose. 12 reguliarių ir kooperatinių bendrabučių namai namuose toli nuo Silliman studentų, atvykstančių iš Dumaguete. Bendrabutyje studentai priklauso šeimos nariams, kurie yra didesnės Silliman bendruomenės dalis. Šios bendruomenės jausmo padarinys yra "Sillimano dvasia" - asmeninio artumo, šilumos, draugystės ir susirūpinimo atmosfera.

Instituciniai skirtumai

Silliman yra viena iš atrinktų aukštojo mokslo institucijų šalyje, kurią Aukštojo mokslo komisija suteikė savarankiškai. Tos pačios vyriausybės agentūra taip pat paskyrė Silliman kaip slaugos ir mokytojų rengimo kompetencijos centrą, biologijos plėtros, informacinių technologijų švietimo ir apskaitos centrą.

Silliman, remdamasis Jungtinių Amerikos Valstijų tarptautinės plėtros agentūros , yra pakrančių išteklių valdymo kompetencijos centras . Jo bendruomeninė pakrančių išteklių valdymo programa įkvėpė Apo salos pripažinimą iš Dauin miesto, kaip vieną iš geriausių nardymo vietų pasaulyje.

Kaip ir kiti aukšti universitetai, "Silliman" akademines programas reguliariai vertina bet kurios iš trijų akreditavimo agentūrų: Filipinų akreditavimo mokyklų, kolegijų ir universitetų asociacijos, mokyklų, kolegijų ir universitetų akreditavimo agentūros, Inc. asociacijos ir Teologinio švietimo asociacijos Pietryčių Azija.

Ji palaiko ryšius su bendradarbiaujančiais moksliniais tyrimais ir fakulteto bei studentų mainų su Jungtinių Amerikos Valstijų ir Azijos universitetais, taip pat stipriai įsitraukusi į Jungtinę tarybą dėl krikščioniškojo aukštojo mokslo Azijoje (UBCHEA) ir tarptautinių plėtros organizacijų. Ilgiausiai veikiančios studentų mainų programos yra su trimis japonų universitetais: Tarptautiniu krikščionių universitetu, Ferris universitetu ir Šikoku Gakuinu universitetu.

Vietos

  • Dumaguete

    Hibbard Avenue, 6200, Dumaguete

    Klausimai