Keystone logo
© photo courtesy of SIT Graduate Institute
SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

SIT Graduate Institute

Įvadas

SIT Graduate Institute siūlo tarptautiniu mastu orientuotus magistro laipsnius, sertifikatus ir profesinio tobulėjimo programas konfliktų transformacijos, tarptautinio švietimo, darnaus vystymosi ir TESOL srityse. Nuo 1964 m. SIT rengia profesionalus sėkmingai dirbti tarpkultūrinėje ir tarptautinėje aplinkoje.

Įvairių turinio sričių ir formatų magistrantūros studijų ir sertifikatų programos

SIT Graduate Institute rengia studentus iš viso pasaulio būti veiksmingais lyderiais, profesionalais ir piliečiais. SIT absolventų ir profesinio tobulėjimo programos remiasi patirtinio ugdymo modeliu, kai mokymasis vyksta teorijos ir praktikos sąsajoje. Studentai mokomi tapti aukštos kvalifikacijos praktikais, turinčiais daug žinių apie savo profesijos teorinį pagrindą; patirtis šioje srityje; ir savo galimybių, vertybių ir etikos suvokimą.

Studentai gali rinktis iš įvairių magistrantūros, pažymėjimų ir profesinio tobulėjimo programų srityse nuo tarptautinio švietimo iki tvaraus vystymosi iki konfliktų transformacijos iki kalbų mokymo.

SIT yra akredituota Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisijos (NECHE) per savo Aukštojo mokslo institucijų komisiją. Klausimai dėl akreditavimo statuso turėtų būti nukreipti į įstaigos administracijos darbuotojus.

Asmenys taip pat gali kreiptis:
Aukštųjų mokyklų komisija
Naujosios Anglijos aukštojo mokslo komisija
209 Burlington Road | Bedford, MA 01730-1433 | 781 271-0022 | [email protected]

SIT buvo patvirtintas dalyvauti Nacionalinėje valstybės įgaliojimų abipusiškumo sutarčių taryboje.

Priėmimai

SIT Graduate Institute priėmimo darbuotojai dirba vienas su vienu su kiekvienu stojančiuoju. Esame įsipareigoję padėti jums viso proceso metu, nuo pradinės užklausos iki registracijos į programą.

Mūsų neakivaizdinės, mišrios programos prasideda vasarą, o visą darbo dieną pasauliniai mokslo laipsniai prasideda rudenį. Tikslios programos datos rasite dominančios programos tinklalapyje. Taip pat galite susisiekti su stojamaisiais, jei turite klausimų, adresu [email protected].

Stipendijos ir finansavimas

Visi priimti studentai, turintys įrodytą kvalifikaciją, bus automatiškai svarstomi dėl galimų apdovanojimų. Papildomos paraiškos nereikia.

Geltonojo kaspino programa JAV veteranams

SIT Graduate Institute išdidžiai dalyvauja Geltonojo kaspino programoje, todėl JAV veteranai ir jų išlaikytiniai gali įgyti laipsnį.

Nuopelnų stipendijos

Apdovanojimai pagrįsti jūsų paraiškos jūsų SIT Graduate Institute programa stiprumu.

Studijų nuolaidos

 Alumni Advantage“– tai 10 000 USD apdovanojimas „The Experiment in International Living“, SIT Study Abroad“ arba „International Honors“ programos absolventams, kad absolventai galėtų tęsti mokymosi kelionę SIT ir didesnėje pasaulio mokymosi bendruomenėje.

SIT Partners apdovanojimas pagerbia mūsų santykius su partneriais. Šį 10 000 USD apdovanojimą gali gauti dabartiniai SIT Graduate Institute partnerių darbuotojai ir siunčiančios mokyklos į SIT studijas užsienyje. SIT turi beveik 300 partnerių visame pasaulyje. Norėdami sužinoti, ar turite teisę gauti SIT partnerio stipendiją, pateikite užklausą čia.

„The Vermonter“ yra 8 000 USD apdovanojimas kandidatams, gyvenantiems Vermonte, kur SITmiestelis buvo įsikūręs nuo septintojo dešimtmečio pradžios, kai jis buvo įkurtas kaip Taikos korpuso mokymo centras. Būdamas išdidus Vermonto bendruomenės narys, SIT siekia stiprinti Vermonto darbo jėgą, tobulinti lyderystės įgūdžius valstybėje ir teikti pasaulines galimybes vermontiečiams.

Šiaurinių kaimynų apdovanojimu siekiama išplėsti SITpasaulines galimybes valstijos gyventojams, besiribojantiems su istoriniu SITmiesteliu Vermonte. Šis 5000 USD apdovanojimas skirtas kandidatams, gyvenantiems Naujojoje Anglijoje už Vermonto ribų, įskaitant Konektikutą, Meiną, Masačusetsą, Naująjį Hampšyrą ir Rodo salą, taip pat Niujorko valstiją, ir jis skirtas paremti globaliai mąstančius piliečius šiose valstijose.

Papildoma informacija

Nuolaidos už mokslą netaikomos SITvisuotinio švietimo daktaro laipsniui (EdD).

Galimybė gauti vieną iš didesnių studijų nuolaidų gali apriboti prieigą prie papildomų nuopelnais pagrįstų stipendijų. Jei turite papildomų klausimų dėl finansinės pagalbos, susisiekite su [email protected].

Vietos

 • Brattleboro

  PO Box 676

  • Washington

   1015 15th Street, NW

   • Ísafjörður

    Ísafjörður, Islandija

    • Zanzibar

     Zanzibar, Tanzanija

     • Quito

      Quito, Ekvadoras

      • Lilongwe

       Lilongwe, Malavis

       • Kampala

        Kampala, Uganda

        • Durban

         Durban, Pietų Afrikos Respublika

         • Geneva

          Geneva, Šveicarija

          • Amman

           Amman, Jordanija

           • New Delhi

            New Delhi, Indija

            • Milimani East

             Milimani East, Kenija

             • Kisumu

              Kisumu, Kenija

              • Santiago

               Santiago, Čilė

               • Ho Chi Minh City

                Ho Chi Minh City, Vietnamas

                Klausimai