Keystone logo
Sokhumi State University

Sokhumi State University

Sokhumi State University

Įvadas

Sokhumi State University yra pirmoji Abchazijos autonominės respublikos aukštoji mokykla - tiesioginis Sokhumi valstybinio pedagoginio instituto teisių perėmėjas. Tai šimtmečių senumo mokykla, turinti Gruzijos švietimo tradicijas, nacionalines ir visuotinai pripažintas vertybes, lemiančias daugiakultūrės sistemos tvirtumą.

Universiteto misija yra parengti įvairių išsilavinimo lygių specialistus, turinčius šiuolaikinius pasaulio standartus atitinkantį universitetinį išsilavinimą, pagrįstą pagrindine žmonijos vertybe - naujausiomis mokslo idėjomis, švietimo gavimu ir sklaida, kuri turės didelę prasmę pilietinės atsakomybės už integraciją pasaulinėje visuomenėje. Universiteto durys yra atviros visiems studentams ir dėstytojams, nepaisant tautybės, socialinės kilmės, politinių ir religinių pažiūrų. Sokhumi State University svarbiausia plėtoti tokias svarbias sritis kaip gruzinų studijos, abchazų studijos, mokytojų rengimas, tikslieji ir gamtos, humanitariniai ir sociopolitiniai mokslai, teisė ir verslo administravimas. Tuo pačiu metu Sokhumi State University turi įgyvendinti tarpdisciplinines sferas, trumpalaikes ir veiksmingas programas, skirtas apmokyti aukštos kvalifikacijos darbuotojus, susijusius su darbo rinka, konkurencingus, šiuolaikiškus reikalavimus.

Sokhumi State University padeda internacionalizuotis, tęstinumą, tvarumą ir švietimo prieinamumą; šiuo požiūriu svarbu aktyviai dalyvauti švietimo programose ir mokslinių tyrimų projektuose kartu su įvairiais užsienio partneriais, jų parama, kuri savo ruožtu suteiks tarptautinį pripažinimą Sokhumi State University .

Vietos

Vietos
  • Tbilisi

    Ana Politkovskaia Street, , Tbilisi

    Klausimai