Keystone logo
Southern Federal University

Southern Federal University

Southern Federal University

Įvadas

Southern Federal University (SFedU), kurio ištakos siekia 1915 m., Yra didžiausias mokslo ir švietimo centras Rusijos pietuose.

„SFedU“ savo šaknis atsekė Varšuvos karališkajame universitete, kuris Didžiojo karo metu persikėlė į Rusijos pietus.

Esame plačiai pripažinti vienu geriausių Rusijos universitetų dėl akademinės kompetencijos, tarpdisciplininių tyrimų ir socialinio įsipareigojimo.

Šiandien beveik 24 000 studentų, įskaitant 2500 tarptautinių studentų, studijuoja dviejuose universitetiniuose miestuose Ronove prie Dono ir Taganroge.

Inžinerijos kursai pristatomi Taganrogo miestelyje, o Rostovo miestelis siūlo platų gamtos mokslų ir humanitarinių mokslų kursų spektrą. SFedU siūlo 86 bakalauro programas, 126 magistrantūros programas ir 26 doktorantūros programas. Akademinių programų kokybę patvirtina Vokietijos akreditacijos įstaigos: ACQUIN ir AQAS.

Universiteto tvirtą tarptautinę perspektyvą rodo tarptautinių studentų dalis, 25 „Erasmus +“ programos paskirties vietos, 60 mainų sutarčių ir 10 dvigubo laipsnio partnerystės. SFedU aktyviai dalyvauja Bolonijos procese, o jo absolventai gauna Europos diplomo priedą. SFedU atlieka pasaulinio lygio informacinių technologijų, išmaniųjų medžiagų, nanotechnologijų, ateities medicinos ir robotikos tyrimus. Studentai gali atlikti tyrimus ir gaminti prototipus SFedU tarptautinėse laboratorijose, bendro naudojimo įrangos centruose, inžinerijos centruose. Studentai gali nemokamai naudotis elektroniniais recenzuojamais mokslo žurnalais.

SFedU mieste yra daugybė įrenginių, tenkinančių studentų poreikius mokslinių tyrimų, inovacijų ir plėtros srityje, pradedant moderniausia įranga, verslo inkubatoriais ir baigiant mūsų sporto centru.

Apsilankykite mūsų svetainėje

Vietos

 • Rostov-on-Don

  105/42 Bolshaya Sadovaya Str, 344006, Rostov-on-Don

  • Taganrog

   Nekrasovskiy Pereulok, 44, 347922, Taganrog

   Klausimai