Keystone logo
Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Įvadas

70952_Screenshot-2018-2-15About.png

SVEIKI ATVYKĘ Į SMSU

Southwest Minnesota State University yra ketverių metų valstybinis universitetas, siūlantis aukštos kokybės švietimo laisvųjų menų ir profesijų atstovus, kad pasirengtų tau gyvenimui, kuris yra sėkmingas tiek asmeniškai, tiek profesionaliai. SMSU išaugo į pasirinktą universitetą su aukštais nacionaliniais reitingais, gaminančiais mokslininkus, kurie tampa lyderiais, mąstytojais ir ateities verslininkų. Mokiniai ir dėstytojai taip pat atvyksta apsilankyti turtingoje "Pietvakarių patirtyje", kuri prasideda nuo stiprių mokslininkų, patenkančių socialinių galimybių ir kolegų musangų paramos. Kviečiame Jus aplankyti SMSU ir patirti sau viską, ką jis gali pasiūlyti.

Misija, vizija ir vertybės

Southwest Minnesota State University misija:

" Southwest Minnesota State University rengia studentus, kad išspręstų sudėtingus šio amžiaus iššūkius, susijusius su piliečiais jų vietos ir pasaulio bendruomenėse. Mūsų išsamūs laipsnių programos, mokomos pagal laisvųjų menų tradicijas, yra skirtos sujungti studentų akademinę ir praktinę profesinio tobulėjimo patirtį pietvakarių Minesota į platesnį pasaulį. "

Idėjos pareiškimas:

" Southwest Minnesota State University yra pasirinktas universitetas."

SMSU palaiko pagrindines perorientuoto mokymosi vertybes, orientuotas į kompetenciją, pilietinį ir bendruomeninį įsitraukimą, įvairovę ir pasaulinį supratimą bei aplinkosaugos problemas, susijusias su tvarumu ir valdymu:

Kompetencija ir naujovės

SMSU fakultetas ir darbuotojai kuria ir palaiko aukštos kokybės studentų centrinę mokymosi aplinką, kuri

 • rengia studentus, kad išspręstų sudėtingus šio amžiaus iššūkius, susijusius su piliečiais vietos ir pasaulio bendruomenėse;
 • suteikia studentams įgūdžių ir žinių, kad jie mokosi visą gyvenimą

Pilietinis ir bendruomeninis dalyvavimas

SMU fakultetas ir personalas užsiima ir remia veiklą, kuri

 • Skatinti piliečių dalyvavimo galimybes, kurios sustiprina SMSU reputaciją kaip vietos, regiono ir visame pasaulyje veikianti institucija
 • sukurti abipusiškai naudingą partnerystę visame mūsų regione ir valstybėje
 • suteikti daugybę mokymosi galimybių, viršijančių tradicines klasių ir laboratorijų nustatymus

Įvairovė ir pasaulinis sąmoningumas

"SMSU" dėstytojai ir darbuotojai prisideda kuriant aplinką, kurioje paminėta įvairiapusė ir integracinė "SMSU" miestelio bendruomenės prigimtis, nes jos

 • skatinti kultūrinį supratimą ir sąveiką bei sveiką ir prieinamą universitetų aplinka visoms grupėms
 • sudaryti palankias sąlygas visų grupių intelektualinei išraiškai ir pilietiniam bendravimui

Aplinka, valdymas ir tvarumas

SMU fakultetas ir darbuotojai yra pasiryžę būti atsakingais mūsų aplinkosaugos ir fiskalinių išteklių valdytojais, kurie

 • palengvinti saugų ir prieinamą universitetą
 • skatinti veiksmus, programas ir stipendijas, kurios leistų darniai ateityje

Vizos pareiškimas ir pagrindinės vertybės pripažįsta Universiteto akcentą dėmesį į studentų poreikius, skatina pagarbą skirtingiems balsams ir skatina tvarius veiksmus.

Be to, universiteto misija suderinama su jos valdymo sistemos misija ir strateginiais prioritetais. Minesotos valstybinės sistemos misija yra "Minesotos valstybinių kolegijų ir universitetų sistema, skirta skirtingoms ir bendradarbiaujančioms institucijoms, suteikia aukštąjį išsilavinimą, atitinkantį įvairius individualius besimokančiuosius asmeninius ir karjeros tikslus, gerina visų Minesotano gyvenimo kokybę ir palaiko gyvą ekonomiką visoje valstija."

Administracija

Dr. Connie J. Goresas buvo paskirtas Minesotos valstijos sistemos ir pradėjo savo pareigas 2013 m. Liepos 1 d. Prezidentas Goresas yra devynis nuolatinis SMSU prezidentas.

Akreditacijos

SMSU yra akredituota Nacionalinės muzikos mokyklų asociacijos, Minesotos mokymų tarybos, Socialinio darbo švietimo tarybos, Nacionalinio lygiateisio dalyvavimo partnerystės aljanso (NACEPP), kolegialaus slaugos švietimo komisijos (CCNE) ir aukštojo mokslo Šiaurės centrinės kolegijų ir mokyklų asociacijos komisija, 230 South LaSalle gatvė, Suite 2400, Čikaga, IL 60602; (800) 621-7440. Daugiau informacijos apie Aukštojo mokslo komisiją rasite jų svetainėje: www.ncahlc.org.

70954_image_handler.jpeg

MASTANGŲ NAMAI

Mes didžiuojamės savo sportininkų pasisekimu, taip pat savo pilietiškumo apdovanojimais ir aukštais GPA (virš 3.0). SMSU studentų sportininkai uždirbo "CoSIDA Academic All-America" ​​(R) 19 kartų mokyklos istorijoje, 12 iš 2009 m.! SMSU laimėjo 51 NSIC komandą, vieną NCAA nacionalinį antrą vietą, tris NCAA regioninius ir tris NIWBT nacionalinius čempionatus. Keturi sportininkai laimėjo atskirus nacionalinius čempionatus!

MARSHALL, MINNESOTA

Southwest Minnesota State University yra Maršalo mieste, Minesotoje, draugiška auganti 13 000 bendruomenė. "Marshall" pavadintas vienu iš geriausių mažų miestų Amerikoje, yra lengvai nuvykus nuo "Twin Cities", "St. Cloud", "Sioux Falls SD" ir "Fargo ND". "Marshall" taip pat yra didžiuotis "Schwan's Company", "Ralco Nutrition", "Action TrackChair", kartu su pagrindiniais darbdaviais "USBank", "Archer Daniels Midland", filialu "Community Medical Center" ir Avera Marshall regiono medicinos centru.

Mokiniai ir dėstytojai taip pat atvyksta apsilankyti turtingoje "Pietvakarių patirtyje", kuri prasideda nuo stiprių mokslininkų, patenkančių socialinių galimybių ir kolegų musangų paramos. Kviečiame Jus aplankyti SMSU ir patirti sau viską, ką jis gali pasiūlyti. SMSU tikrai yra kur tu priklausai!

Daugiau informacijos apie Maršalo vizitą rasite www.discoversouthwestmn.com

Vietos

Vietos
 • Marshall

  1501 State St, , Marshall

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

Programos

Įstaiga taip pat siūlo:

Klausimai