Keystone logo
Spain Business School

Spain Business School

Spain Business School

Įvadas

Spain Business School yra skaitmeninė gimtoji mokykla, pirmaujanti kuriant privatų, nepriklausomą ir daugybinį skaitmeninį verslą, atliekantį labai svarbią socialinę funkciją. Galėtume nurodyti, kad susiduriame su viena iš nedaugelio socialinio verslo mokyklų, jei ne vienintele. Ją sudaro aktyvūs specialistai ir vadybininkai, norintys pasidalinti savo patirtimi, teikiančia pridėtinę vertę visuomenei. Mes norime tarnauti ir mokyti talentingus žmones, nepriklausomai nuo amžiaus, rasės ar kvalifikacijos. Mes taip pat sustipriname švietimo pasiūlymą, teikdami universitetinių magistro laipsnių kokybę .

Spain Business School daugiausia dėmesio skiria verslo mokymui, rinkodarai, kibernetiniam saugumui, didiesiems duomenims, teisiniams ir operatyviniams veiksmams, vadovaudamasi aukštos kokybės el. Mokymosi metodika, kurią dabar naudoja pirmaujančios pasaulio verslo mokyklos.

Spain Business School dėsto dėstytojų, didelės akademinių programų paklausos ir konkurencingų išlaidų sistemos dėka, kad tarptautinė bendruomenė būtų pripažinta kokybiško skaitmeninio verslo mokymu. Tai, kas manyta (skaitmeninė transformacija), buvo ateitis, o dabar yra labai reali dabartis, matėme ją esant 2012 m.

pixel

misija

Spain Business School misija ir vizija

 • Kad jūs esate pagrindinis jūsų mokymosi veikėjas
 • Jie vadovauja priimant sprendimus. Mes jums neteikiame atsakymų. Jūs išmoksite atsakyti į klausimus, kurių dar niekada jūsų neklausiau
 • Dėmesys kompetencijos ir paslaugų.
 • Formavimosi augimas visuomenėje.

vertybės

Reikšmės yra grindžiama privatiems asmenims ir įmonėms yra bendruomenės žmonių.

 • Pagarba kitiems, asmeniškai ir profesionaliai. Verslo žmonės orientuotą valdymą.
 • Dvasia paslaugų ir kompetencijos kokybę, kaip gero darbo priemonėmis.
 • Nuolankumas, gebėjimas mokytis ir klausytis.
 • Sąžiningumas ir komandinis darbas.
 • socialinio įsipareigojimas.
 • Internacionalizacija.
 • Verslumo.

SBS žinių patirtinė metodika

144087_SBSKE.png

Pasaulis pakeitė savo taisykles. Skaitmeninė transformacija pagreitėjo 6 metus, o švietimas pasikeitė. Mes jau matėme kelią prieš 7 metus. Todėl, jei norite mokytis pagal daugelį metų patikrintą didelio našumo metodiką, mokykitės Spain Business School .

Mūsų mokymasis yra patirtinis ir reikalauja didelio atsidavimo ir atsidavimo, kaip ir tiesioginė programa, tačiau lankstumo, kurį gali suteikti tik kokybiški internetiniai mokymai, privalumas.

Taikome „judrius“ mokymo metodus, kai kiekvieną savaitę turėsite tikslus, o mokytojas bus jūsų vadovas, jūsų mentorius. Tarp savaičių lankstumą darote jūs. Mes skatiname socialinį ir bendradarbiavimu pagrįstą mokymąsi, nes šiuo metu mokymasis vyksta visur, o kitas jūsų tikslas bus išmokti mokytis, kuris atsiranda stebint ir patiriant praktinius atvejus.

Ir visame tame svarbų vaidmenį vaidina technologijos. Dėl šios priežasties Spain Business School mes sukūrėme savo specialiai tam pritaikytą platformą švietimo inovacijų priešakyje ir, svarbiausia, kad jūs maksimaliai mokytumėtės, taip užtikrindami geriausią prisitaikymą prie pokyčių, kuris yra pagrindinis šiandienos visuomenės bruožas. Pakeitimų grėsmę paverčiame galimybe

Jūsų dalyvavimas yra labai svarbus ir taip pagerinkite mūsų mokymąsi atlikdami modelį, tai yra, mokymąsi darant, praktikuojant, suprantant situaciją ir veikiant vienam, kaip komandai, bendradarbiaujant ir visada vadovaujant mentoriui.

Galutinis mūsų mokymo tikslas yra sustiprinti jūsų kritinį ir kūrybinį mąstymą, kad išmoktumėte mąstyti ir iš mąstymo galėtumėte analizuoti situacijas, problemas ir priimti teisingus sprendimus.

TYRIMASIS INTERNETU. Patyrimas

Sujunkite savo darbą, šeimos gyvenimą, laisvalaikį su mūsų patirtine metodika. Sėkmę garantuojame savo trikdančia metodika, įrodyta daugiau nei per 7 metus ir daugiau nei 20 000 studentų.

Mes esame internetinių mokymų lyderiai!

TYRIMASIS INTERNETU. DABARTINIS TYRIMAS. HIBRIDŲ METODIKA. Patirtinis mokymasis suteikė galimybę išgyventi pirmą asmenį.

Jei jus taip pat domina tinklų kūrimas, susisiekimas su mokytojais, studijų Europoje patirtis, nedvejokite. Gyvenk SBS patirtimi!

Galite eksperimentuoti su intensyviu modeliu vasarą nuo 2 iki 4 savaičių, kai akis į akį dirbate visą darbo dieną arba ištisus metus, naudodamiesi vykdomąja metodika.

Naudodamiesi pažangiąja SBS platforma, niekada nebūsi vienas, niekada nepasiklysi.

Pirmaujanti inovatyvi metodika pridedant žinias, kurios perduoda darbą ir žinias už klasės ribų. Komandinis darbas, mokymasis bendradarbiaujant, atvejų analizė, turinys, pagrįstas praktika, jūsų lankstumu, pradedant mokytojo kuravimu ir jūsų atsidavimo, atsidavimo ir pastangų dėka.

Mes siūlome vienodą studijų metodiką su savaitinėmis klasėmis, kurios pagerina ir pagerina jūsų mokymąsi:

Mokymasis darant ir mokymasis bendradarbiaujant

· Žinių tinklas su praktine darbotvarke

· Vertinimo testas. Įvertinkite savo pagrindus

· „CrowdLearning“ per diskusinius klausimus, tyrimus ir platesnio masto koncepcijas.

· Individualus stebėjimas, forumas ir vedami pokalbiai

· Tiesioginiai užsiėmimai. Studentai galės stebėti užsiėmimus tiesiogiai ir įrašyti. Taip pat susisiekite su mokytojais ir išspręskite abejones.

· Skaitmeninio verslo internetiniai seminarai ir meistriškumo kursai, kurie papildo jūsų žinias

Bet kas mus iš tikrųjų išskiria

Jūs esate pagrindinis jūsų mokymosi veikėjas

Mes skatiname jūsų įsipareigojimą

Ekspertas valdo ir tobulina tai, ko išmokote

Svarbu, ko išmoksi

Mes sustipriname jūsų kritinį mąstymą

Jūs gaunate tikrus, asmeninius atsiliepimus iš pramonės ekspertų

Jūs išmoksite atsakyti į klausimus, kurių dar niekas niekada neuždavė

144099_opiniones_sbs.jpg

Reikalavimai vizoms

Jei norite atvykti studijuoti į Ispaniją, išmoksite kreiptis dėl vizos. Čia siūlome daugiau jus dominančios informacijos, kad išspręstume visas jūsų abejones, tačiau rekomenduojame nuvykti ir informuoti Ispanijos konsulatą ar ambasadą jūsų regione.

Stipendijos ir finansavimas

Kreipkitės dėl savo stipendijos į Obra Social Spain Business School .

Stipendijoms kasmet skiriama daugiau nei 1 mln.

Reitingai

Spain Business School" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/167246_acreditaciones-rankings-sbs.jpg" alt="Rankings Spain Business School" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" />

Studentų atsiliepimai

Vietos

Vietos
 • Madrid

  C/ Antonio Toledano 7, 28028, Madrid

  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • twitter
  • youtube

Klausimai