Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Spalding University

Spalding University

Spalding University

Įvadas

Paskambinkite Spalding į namus

Spalding University yra namai studentams, kurie nori įgyti laipsnį įtraukdami ir tarnaudami bendruomenei. Mes kiekvieną dieną įgyvendiname užuojautą, sutelkdami dėmesį į misiją. Savanoriaujame, mokome, palaikome, organizuojame ir dovanojame. Mūsų studentai aktyviai dalyvauja bendruomenėje, naudodami Spaldingo išsilavinimą, kad pasaulis būtų geresnis. Esame įvairi bendruomenė, kurios pagrindinis įsipareigojimas yra įtrauktis, ir vertiname savo studentus, dėstytojus ir darbuotojus iš visų gyvenimo sričių. Pradėkite savo kelionę į koledžą su mumis ir sekite savo aistras.

Įtraukianti bendruomenė

Spaldinge esame įtrauki žmonių, kurie iš esmės skiriasi vienas nuo kito, bendruomenė. Mes nuolankiai priimame vienas kitą tokius, kokie esame. Atstovaujame skersiniam visuomenės sluoksniui. Mes turime rasiniu požiūriu įvairiausią Kentukio privačių koledžų studentų grupę. Trisdešimt vienas procentas studentų save laiko spalvotais žmonėmis.

Esame besimokančiųjų bendruomenė, kurią sudaro menininkai, veteranai, aktyvistai, tėvai, religiniai lyderiai, LGBTQIA bendruomenės nariai ir sportininkai. Mes visi esame šie žmonės ir dar daugiau. Turime skirtingus gebėjimus, idealus, kultūrą, kilmę, tikslus ir aistras. Kuriame palankią erdvę visiems mūsų studentams mokytis ir augti.

Nuo 1814 m. mes tarnaujame savo bendruomenėms pagal Nazareto meilės seserų tradiciją su įtraukumo ir užuojautos dvasia.

Prisijunkite prie mūsų tradicijos. Leiskite pasveikinti jus namuose.

Mažas miestelis, didelis miestas

Spalding University yra nedidelis miestelis, esantis energingo Luisvilio miesto, Kentukio širdyje. Viena iš daugelio institucijų ir organizacijų, kurios dovanojimą paverčia gyvenimo būdu, Spalding University yra aktyvus SoBro rajono lyderis. Spaldingo miestelį supa gražūs istoriniai dvarai ir medžiais apsodintos gatvės pietuose ir Ohajo upės krantai šiaurėje. Mūsų miestas yra pripažintas vienu iš labiausiai gyventi tinkamų Amerikos miestų. Tiesą sakant, „SmartAsset“ jį pavadino geriausiu naujų koledžų absolventų miestu, o tai gali paaiškinti, kodėl daugiau nei 70 procentų mūsų alumų pasirenka gyventi Luisvilyje.

Spaldingas ir Luisvilis

Spalding University yra miesto, kuriame gyvename, mikrokosmosas. Spaldingas, kuriame yra įvairi bendruomenė ir dėmesys skiriamas užuojautai, atspindi mus supančio miesto rasinę, ekonominę, kultūrinę ir LGTBQIA įvairovę. Studentai įtraukia Luisvilio bendruomenę atlikdami stažuotes ir lauko darbus, vietinį informavimą ir savanoriškų paslaugų darbą, taip pat daugybę partnerysčių su bendruomenės įmonėmis ir organizacijomis.

Gyvenkite viso to centre

Luisvilis, pasižymintis klestinčia meno scena garsių parkų ir gamtos apsuptyje, taip pat yra viena geriausių maitinimo ir kultūros vietų Vidurio vakaruose. Mūsų mieste yra daugiau nei 1000 vietinių restoranų ir National Geographic buvo įtrauktas į 10 geriausių maisto miestų. Jei ieškote pramogų, meno ar apsipirkimo, turime Kentukio derbio festivalį, Forecastle muzikos festivalį, Gonzofest, World Fest, Nulu rajoną, istorines aukštumas ir kt. Louisville yra daugiau nei 120 parkų sistemų, įskaitant Waterfront parką. Visa tai ir dar daugiau daro Luisvilį populiaria kultūros vieta. Keliautojai atvyksta į Luisvilį norėdami patirti meno, nuotykių lauke, madingo maisto ir įvairių pramogų. Įsėskite į automobilį arba autobusą ir būsite per pusę dienos kelio į Čikagą, Sent Luisą, Indianapolį, Sinsinatį, Nešvilį, Ašvilį ir kitas įdomias vietas.

Mūsų misija – tarnauti kitiems

Mūsų misija yra mūsų varomoji jėga. Tai daugiau nei kažkas, ką rasite mūsų istorijoje ar chartijoje. Mes tuo gyvename. Dalinamės. Mes tuo didžiuojamės. Išmoksite to nuo pat pirmos dienos universiteto miestelyje ir kiekvieną dieną dalyvausite klasėje ir už jos ribų. O kai baigsi mokslus, pasiimsi jį su savimi į pasaulį.

Universiteto ypatybės

Mūsų miesto miestelis, esantis Luisvilyje, Kentukyje, yra įdomus ir auga. Mūsų maža, šeimyniška bendruomenė džiaugiasi gyvenimo upės mieste, kuris yra viena geriausių vietų gyventi JAV, patogumais ir grožiu. Gyvenimas mūsų kaimynystėje suteikia jums prieigą prie TARC transporto, dviračių takų ir pramogų parkų. Be to, kadangi Spaldingas yra miesto centre, pėsčiomis nueisite iki populiarių restoranų, renginių, koncertų ir pramogų įstaigų.

Dvi gyvenamosios patalpos leidžia patogiai, saugiai ir smagiai gyventi miestelyje. Universitete galėsite mėgautis dviem valgomaisiais, treniruoklių sale, miestelio parduotuve, meno galerija, meditacijos centru, keliais poilsio ir renginių parkais, studentų automobilių stovėjimo aikštele, „Eagle Care“ sveikatos klinika, konsultacijų centru, karjeros plėtra, 24 val. valandos universiteto sauga ir asmeninė mentorystė bei tobulėjimas su mūsų darbuotojais. Mūsų NCAA III diviziono „Golden Eagle“ komandos leidžia daugiau nei 200 mokslininkų sportininkų sportuoti koledže.

Už klasės ribų

Individualų mokinių tobulėjimą integruojame į kasdienį gyvenimą. Daugiau nei 25 organizacijos ir klubai, įvairios studentų paslaugos ir laisvalaikio programos leidžia pritaikyti savo kolegijos patirtį. Individualių stipriųjų pusių paieška yra mūsų studentų gyvenimo programos dėmesys, todėl raginame jus ištirti lyderystės galimybes universiteto miestelyje, klasėje ir bendruomenėje.

  Priėmimai

  Priėmimo sąlygos

  Kad būtumėte svarstomi dėl automatinio priėmimo į Spalding University , turite atitikti šiuos kriterijus:

  • 2,50 ar didesnis kaupiamasis GPA arba 50 ar didesnis GED
  • 20 ACT balų arba 1030 SAT (kritinio skaitymo ir matematikos antriniai balai). ACT / SAT testas - neprivalomas priėmimas su 3,00 ar aukštesniu GPA

  Mūsų bakalauro priėmimo komitetas atsižvelgia į bendrą jūsų studento profilį. Jei neatitinkate mūsų automatinio priėmimo reikalavimų, vis tiek galite gauti sąlyginį priėmimą.

  Tolesni žingsniai

  1. Užpildykite internetinę paraišką
  2. Prašykite savo oficialaus nuorašo ir ACT arba SAT testo balų. Jei jūsų ACT / SAT balai neįtraukti į jūsų nuorašą, paprašykite jų atskirai.
  3. Pateikite nemokamą paraišką dėl federalinės studentų pagalbos (FAFSA). Apsilankykite fafsa.gov, kad užpildytumėte internetinę paraišką. Spalding mokyklos kodas yra 001960.
  4. Kai būsite priimtas, apsilankykite „Admitted Student Information“. Galite pateikti negrąžinamą registracijos užstatą – tai užtikrins jūsų vietą mūsų ateinančioje klasėje – ir pamatyti tolesnius registracijos proceso veiksmus.

  Vietos

  • Louisville

   901 S 4th St, 40203, Louisville

  • Louisville

   South 4th Street, 901, 40203, Louisville

   Klausimai