Keystone logo
Spalding University Dailės magistras – MFA rašymo srityje
Spalding University

Dailės magistras – MFA rašymo srityje

Louisville, Jungtinės Amerikos Valstijos

2 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Aug 2024

USD 9 450 / per semester

Stovykloje

Įvadas

Mūsų žemos rezidencijos MFA rašymo programa yra nacionaliniu mastu pripažinta absolventų rašymo švietimo lyderė. Įkurta 2001 m., tai viena iš seniausių ir geriausiai vertinamų tokio pobūdžio programų. Tačiau Spalding MFA yra daugiau nei išskirtinis kūrybinio rašymo išsilavinimas nekonkurencingoje, palaikančioje literatūrinėje bendruomenėje. Mūsų studentams, alumnams ir dėstytojams tai yra namai. Kaip pavyzdinė Naslund-Mann Graduate School of Writing programa, ji taip pat yra trijų papildomų žemos rezidentūros studijų programų sesuo: 35 kreditų menų magistras raštu (MAW), 15 kreditų baigimo pažymėjimas raštu ir po magistro pažymėjimas.

Didelė 65 kreditų apimtis MFA programa sukuria erdvę kūrybingiems rašytojams klestėti. Per keturis semestrus ir baigimo rezidentūrą studentai gausiai rašo savo koncentracijos srityje, tyrinėja įvairius žanrus, nagrinėja menų tarpusavio ryšį, įgyja redakcinės patirties literatūros žurnale, sužino apie rašymo verslą ir baigia kūrybinį darbą – viskas. tapdamas ilgalaikės bendruomenės dalimi.

Kiekvienas semestras prasideda savaitės trukmės rezidentūra. Nesvarbu, ar studijų metu lankotės virtualiose ar universiteto rezidencijose, ar jų derinyje, pamatysite, kad rezidencijos dienos yra kupinos mokymosi galimybių: seminarai, kuriuos veda mūsų aktyviai publikuojantys ir prodiusuojantys fakulteto nariai, būdingi žanrui ir įvairiems. -žanro paskaitos, panelinės diskusijos, skaitymai ir kt. Universiteto rezidencijose atrasite Louisville&rsquo miesto meno sceną ir apsistosite keturių žvaigždučių viešbutyje „Brown“. Virtualiose rezidencijose mokysitės ta pačia įtraukiančia mokymo programa kaip ir universiteto miestelyje, kurią realiuoju laiku mokys tie patys išskirtiniai fakultetai. URM studentai gali pasirinkti praleisti rezidentūrą mokymo seminare, knygos apimties rankraščių dirbtuvėse arba vertimo, pritaikymo ar kito kūrybinio rašymo seminare.

Grįžę į namus, semestrą užbaigia individualus mentoruojamas savarankiškų studijų kursas. Nepriklausomų studijų metu su mentoriumi apsikeisite penkiais pilnais medžiagos paketais. Tai daugiau rašymo ir ekspertų atsiliepimų, nei gali pasiūlyti dauguma kitų programų. Studentai rengia kūrybinį darbą; dramaturgo studentai taip pat kuria kūrybinį darbą su profesionalia teatro kompanija. Studentai gali užimti visą semestrą kitoje srityje ir vis tiek baigti studijas laiku.

Kiekvienas rašytojas turi darbo ar šeimos įsipareigojimų. Nors galite atmesti tuos įsipareigojimus porą metų vidurinėje mokykloje, negalite amžinai sulaikyti gyvenimo. Daug geriau į savo kasdienį gyvenimą įtraukti tvarią rašymo praktiką. Mūsų žemos rezidencijos modelis moko jus tai padaryti, o kad tai būtų lengviau, siūlome lanksčiai planuoti savaitės darbo krūvį ir planuoti studijų kursą. Norėdami gauti papildomo įkvėpimo, studentams ir absolventams taip pat siūlome praturtėjimo kelionę.

Priimame pervedimo kreditą iš kitų MFA programų. Studentai, turintys išleistą knygą ar sukurtą scenarijų, gali kreiptis dėl pagreitinimo.

funkcijos

 • Būsimos rezidencijos
  • Ruduo: 2023 m. lapkričio 11–18 d
  • Pavasaris: 2024 m. gegužės 25 – birželio 1 d
 • Poets & Writers paskelbė 10 geriausių žemos rezidencijos MFA programos.
 • Ankstyvų sprendimų priėmimo terminai pavasario ir vasaros semestrams yra vasario 1 d., o rudens semestre - rugpjūčio 1 d.
 • Išleisdami ir prodiusuodami daugiau nei 500 knygų, pjesių ir filmų, MFA absolventai pelnė aukščiausius nacionalinius apdovanojimus. Norėdami perskaityti apie absolventų sėkmę, spustelėkite aukščiau išvardytas koncentracijas.
 • Neseniai viešėję rašytojai yra Natasha Trethewey, Kiki Petrosino, Kwame'as Alexanderis, Jacqueline Woodson, Randy Ribay, Kevinas Willmottas, Sheila Callaghan, Ann Patchett, Timas O'Brienas, Terese Marie Mailhot, Pico Iyeris, Dougas Wrightas, Johnas Patrickas Shanley ir kt.
 • Mokymas yra prieinamas, o finansinė pagalba yra prieinama.
 • Esame rašytojų ir rašymo programų asociacijos, SCBWI ir Dramaturgų centro nariai.
 • Spalding yra pirmasis pasaulyje sertifikuotas Compassionate University.
 • Sveikiname veteranus.
 • Su mūsų fakultetu ir direktoriais galite susipažinti mūsų tinklaraštyje.

Priėmimai

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos mokestis už mokslą

Studentų atsiliepimai

Apie Mokyklą

Klausimai