Keystone logo
Springfield College

Springfield College

Springfield College

Įvadas

Springfield College yra nepriklausoma, ne pelno siekianti koedukacinė įstaiga. Springfield College turi ilgą ir išskirtinę tarnavimo žmonijai istoriją per savo studentų išsilavinimą - dvasios, proto ir kūno. Beveik 130 metų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinti dėstytojai ruošia studentus lyderystei mūsų bendruomenėse - mokyklose, ligoninėse, versle ir sporto srityse - JAV ir visame pasaulyje.

Kolegija siūlo daugybę bakalauro ir magistro studijų programų sveikatos mokslų, žmogaus ir socialinių paslaugų, sporto vadybos ir judesio studijų, švietimo, verslo, menų ir mokslų srityse. Ji taip pat siūlo kūno kultūros, kineziterapijos ir konsultavimo psichologijos doktorantūros programas.

Naudodamiesi akademinėmis stipendijomis ir gyva lengvosios atletikos kultūra, Springfield College studentai yra gerai suplanuoti, sveiki, subalansuoti asmenys, kurie yra savo žaidimų viršuje, nesvarbu, koks jų forumas. Šie pavyzdingi studentai pasirinko Springfield College - daugeliu atvejų kaip savo pirmąjį pasirinkimą - todėl, kad esame pasiryžę absolventams, kurie pakeis pasaulį. Springfield College nuolat priskiriamas geriausiems universitetams ir yra institucija, vedanti į daugelio savo studentų aukštojo mokslo mokyklą.

Mes sutelkėme dėmesį į tai, kad padėtume studentams ugdyti visą žmogų, kad jie galėtų būti lyderiai savo bendruomenėse, organizacijose, įmonėse, kad ir kur jie žengtų kitus žingsnius.

Springfield College misija yra ugdyti visą žmogų dvasia, protu ir kūnu vadovauti kitiems.

Vietos

Vietos
  • Springfield

    Alden Street,263, 01109, Springfield

    Klausimai