Keystone logo
© Eva Dang
St John's College

St John's College

St John's College

Įvadas

Sveiki

Mūsų vizija šv. Jono link yra aprūpinti krikščionis misija permainų pasaulyje. Daugiau nei 150 metų mes pradėjome inovacijas ministrų rengimo procese, ir mes toliau formuojame lyderių lyderio pozicijas per programas, kurios yra konteksto pagrindu, integruotos ir tinkamos.

Mes teikiame nuotolinio mokymosi programas jau daugiau nei 40 metų ir turi aukščiausios kokybės programų rinkinį nuo 4 lygio iki 7 lygio per "Durham University" patvirtintus bendruosius apdovanojimus, kuriuos galite mokytis savo aplinkoje ir tinkamu laiku.

Mūsų šaknys yra anglikanų, tačiau mes sveikiname studentus iš įvairių nominacijų, krikščionių organizacijų ir tinklų ... Mes padėsime jums išsiaiškinti Dievo valią, kai jūs išmoksite savo kvietimą į savo gyvenimą, atrask viską, ką Dievas turi jums ir auga Kristaus mokinys. Mūsų programos gali būti pritaikytos jūsų paties tarnybai, tuo pačiu padedant jums gilinti supratimą apie evangeliją mokydamiesi, dirbdami ir garbindami bendruomenėje. Tobulins teologiją, tarnybą ir misiją, kad galėtumėte įkvėpti kitus savo tikėjime ir pašaukime - Dievo šlovei Jėzaus ir Dvasios jėgos dėka.

Mūsų tinklalapis padės suprasti mūsų viziją ir vertybes ir pateikti jums įvairių galimybių mokytis ir mokytis su mumis čia, St John's. Daugiau informacijos apie programas, kurias siūlome, galite patikrinti skirtingose ​​svetainės dalyse.

Susisiekite su mumis, mielai atsakysime į jūsų klausimus. Tuo tarpu, norime jums palinkėti kiekvieno palaiminimo, nes jūs toliau ieškosite savo vaidmens Dievo misijoje.

76494_people-woman-coffee-meeting.jpg

Vizija ir vertybės

Mūsų pagrindinis tikslas - įkvėpti kūrybinį krikščioniškąjį mokymąsi, pažymėtą evangelikų įsitikinimų, teologinės kompetencijos ir dvasios užpildytą gyvenimą, kad tie, kurie traukiniai su mumis galėtų būti pasirengę misijai pokyčių pasaulyje ...

Šiuo tikslu mes esame:

Bibliškai įsišaknijusi

Šv. Jonas yra evangelikų koledžas, nors svečiai kviečiami ir iš kitų perspektyvų bei tradicijų. Mes vertiname apgalvotą ir atsakingą įsitraukimą į Šventąjį Raštą ir tikime, kad mūsų gyvenimus ir tarnybas turėtų formuoti Biblijos supratimas, nes mes seime nukryžiuotą ir prisikėlusį Jėzų.

Spiritualiai gyvas

Mes tikimės, kad Dievas šiandien dirbs ir siekia ugdyti meldžiamą, garbinančią bendruomenę, kurioje yra atvirumas Dievui ir vieni kitiems. Mums formuojasi charizmatiška krikščionybės srovė, nes mes siekiame dalintis Dvasios transformavimo darbe, tiek individualiai, tiek korporatyviai. Šie akcentai būdingi mūsų gyvenimo ritmams kartu.

"Missionally Active"

Mes esame įsipareigoję visapusiškai skelbti Jėzaus Evangeliją ir visi mūsų studentai aktyviai dalyvauja ministerijoje ir misijoje praktikoje. Nuo pat pradžių mes siekėme išspręsti socialinių ir kultūrinių pokyčių iššūkius ir galimybes bei toliau klausydamiesi kultūrų, kuriose gyvename, ir atsakome malda, kūrybiškumu ir energija. Šiais ir kitais būdais siekiame išgyventi mūsų steigėjų pasirinktą biblinį šūkį: "Vargas man, jei nepaklusiu Evangelijos" (1 Kor. 9:16).

Akademiškai griežtas

Nors mes prisitaikome sprendžiant mūsų sparčiai besikeičiančios kultūros iššūkius, mes taip pat palaikome teologinę kompetenciją, kuri apibūdino Šv. Jonas nuo pat jo įkūrimo. Mūsų dėstytojai yra kvalifikuoti ir patyrę pedagogai, kurie taip pat dalyvauja tyrinėjimų, rašymo ir ministerijos praktikoje įvairiuose kontekstuose už kolegijos ribų.

Reliaciniai įsipareigojimai

Bendruomeninis gyvenimas yra Šv. Jono širdyje, ir mes vertiname galimybes bendradarbiauti kolegijoje ir kitose srityse negu kolegija per garbinimą, mokymą ir mokymąsi, taip pat valgydami kartu ir bendravodami. Mes stengiamės sukurti svetingą kultūrą ir vertinti turtingą tradicijų, pamokų, garbinimo stilių ir patirčių, būdingų Jonavos gyvenimui, įvairovę.

Aktyviai bendradarbiaujama

Mes siekiame bendradarbiauti su bažnyčiomis, vyskupijomis, konfesijomis ir tinklais, kaip mes tarnaujame Dievo karalystei. Šios partnerystės skatina studentų mokymąsi, nes mes rengiame novatoriškus požiūrius į ministeriją ir misiją Midlandse ir tolimoje teritorijoje.

Vietos

Vietos
  • Nottingham

    St John’s College Chilwell Lane Bramcote Nottingham NG9 3DS, , Nottingham

    • facebook
    • twitter

Klausimai