Keystone logo
© Tufigno Photo Services
St Martin’s Institute of Information Technology

St Martin’s Institute of Information Technology

St Martin’s Institute of Information Technology

Įvadas

St Martin instituto Tai licenciją (licencijos Nr: 196) asmeninįpranešimą aukštoji mokykla Nacionalinės komisijos ir aukštojo mokslo Maltos, siūlanti 5 MQF lygio diplomas ir 6 lygmens ir 7 laipsnių kompiuterio ir socialinių mokslų spektrą suteiktą pagal Londono universitete. St Martin buvo įsteigtas 1985 metais ir pradėjo remti siūloma per Londono tarptautinis universitetas 2000 metais programas.

St Martin įsitvirtino kaip unikalaus mokymo įstaigos Maltoje paremtos kokybės švietimo įsipareigojimas. Tai buvo patvirtinta per įrašus puikių rezultatų šiose pastaruosius metus, pasibaigiantis 70% abiturientų 2006 metų pasiekti pirmos klasės pagyrimu, su dviem studentams, gaunantiems tris akademines apdovanojimus tarp jų. Pastaruosius dvejus metus taip pat buvo sėkmingas 50% absolventų pirmosios klasės pagyrimu. Būtina įdėti dalykų perspektyvos. Malta yra mažiausia Europos valstybė Sąjungos narė, su visų gyventojų šiek tiek daugiau nei keturis šimtus tūkstančių, o, nors vienas iš seniausių įsteigtų pagal St John riteriai 16 amžiuje universitetuose. Už studentų konkurencija yra taip labai sunkus ir sėkmė yra sukaupta St Martin absolventų daro reikšmingą poveikį atverti aukštąjį išsilavinimą sektorių Maltoje, iš tikra monopolija į pliuralistinėje aplinkoje, kuri turės teigiamą poveikį gyventojų Maltos.

Tūkstančiai tarptautinių studentų traukia į Maltą mokytis anglų kalbos ir kiekvienais metais, ir šių studentų skaičius renkasi St Martin skaityti siūlomų per Londono universiteto, o ne grįžti į savo gimtąją šalį kvalifikaciją. Tai geras ženklas instituto ateityje, o Londono Tarptautinių programų universiteto Maltoje.

Vietos

  • Hamrun

    St Martin's Institute of IT Schembri Street , HMR1541, Hamrun

    Klausimai