Keystone logo
SCPSU Business School

SCPSU Business School

SCPSU Business School

Įvadas

Université Suisse Privée St Cléments - SCPU verslo mokykla buvo įkurta bendradarbiaujant su daugeliu pirmaujančių profesionalų kvalifikaciją suteikiančių įstaigų.

Didžioji dalis profesinių įstaigų, su kuriomis dirba Université Suisse Privée St Cléments, yra Jungtinėje Karalystėje, todėl Université Suisse Privée St Cléments pageidautina nustatyti programas, kurios taip pat leistų JK akredituotą išsilavinimo kvalifikaciją.

Kaip dalį šio universiteto Suisse PRIVEE St Clements atvėrė SCPU Business School pasiūlyti programų, kurios ne tik atitinka mokymo programą ir narystės reikalavimus pramonės pirmaujančių profesinių organizacijų, bet ir veda į tiesioginį asortimentą Pathway JK laipsnį kvalifikacijos. Taigi buvo įkurta SCPU verslo mokykla, siūlanti dvigubą "Universite Suisse Privée St Cléments" ir "UKQUAL" akredituotus apdovanojimus.

Pirmosios programos yra skirtos tam, kad studentai galėtų tęsti studijas įvairiuose JK universitetuose.

SCPU - Business School mano, kad galimybė studijuoti šias dvigubas OFQUAL akredituotas ATHE ir Université Suisse Privée St Cléments apdovanojimus yra labai geras būdas studijuoti JK laipsnį, kai bakalauro laipsnio studijų daugumoje JK universitetų kaina skiriasi nuo GBP 6000 iki 9000 svarų sterlingų per metus

Dauguma JK universitetų priims 240 kreditų, kuriuos siūlo SCPU Verslo mokyklos verslo vadybos asociacija (OFQUAL 4/5 lygis), siekiant papildyti bakalauro laipsnį. Panašiai dauguma universitetų priims 120 kreditų, kuriuos siūlo SCPU verslo mokyklos vadybos magistro laipsnis (OFQUAL 7 lygis), kaip aukštąjį išsilavinimą į MBA.

66405_trrg.png

Vietos

 • Lausanne

  Avenue Louis-Ruchonnet 4 1003 Vaud, , Lausanne

  • Switzerland Online

   Switzerland Online, Šveicarija

   Klausimai