Keystone logo
St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

St. Thomas University Florida

Įvadas

Misija: Šv. Tomas yra katalikų universitetas, turintis turtingą kultūrinę ir tarptautinę įvairovę, pasiryžęs akademinei ir profesinei sėkmei savo studentų, kurie tampa etiniais lyderiais mūsų pasaulinėje bendruomenėje.

Šv. Tomo universitetas (STU) yra privatus, ne pelno siekiantis katalikų universitetas Majamio soduose, Floridoje. STU pasinersite į įvairovės perpildytą, tradicijomis turtingą ir galimybių pribrendusią aplinką.

STU stengiasi paruošti savo studentus būti lyderiais visose savo gyvenimo srityse - profesionaliai, asmeniškai ir dvasiškai. Universitetas turi senas katalikiškas akademinio meistriškumo tradicijas ir yra labai pažangus savo požiūriu; naujų koncepcijų ir technologijų pritaikymas, įspūdingų tyrimų programų vykdymas įvairiausiose disciplinose.

Universitetas savo šaknis siekia Universidad de Santo Tomas de Villanueva, kurį 1946 m. Havanoje (Kuboje) įkūrė Amerikos augustinai, padedami Europos augustiniečių. Kai 1961 m. Castro vyriausybė išstūmė augustinus iš Kubos, keli amerikiečių augustinai atvyko į Majamį, kur 1961 m. Įkūrė Biskajano koledžą. 1988 m. Universitetas buvo remiamas Majamio arkivyskupijos, suteikdamas šv. būti vieninteliu katalikų arkivyskupijos remiamu universitetu Floridos valstijoje. Kai buvo įgytas universiteto statusas, įstaigos pavadinimas buvo pakeistas į Šv. Tomo universitetą, kad atspindėtų jos kubietišką paveldą.

STU trijuose koledžuose (Guso Machado verslo kolegijoje, Mokslo, technologijų, inžinerijos ir sveikatos kolegijoje bei Biscayne kolegijoje) ir vienoje teisės mokykloje yra 18 bakalaurų, 16 magistrantų, 4 doktorantūros programos ir 1 profesinė programa (teisė). . STU turi 24 universitetų komandas, priklausančias tvirtam ir konkurencingam lengvosios atletikos skyriui.

Lyderystės plėtra

STU koncentruojasi į asmeniniam ir perduodamam profesiniam gyvenimui reikalingų įgūdžių, tokių kaip problemų sprendimas, kritinė analizė, tyrimai, bendravimas raštu ir žodžiu, plėtrą. Vykdydami grupinius projektus sužinosite, kaip efektyviai veikti komandoje. STU absolventai yra glaudžiai susijęs tinklas, glaudžiai susijęs su daugeliu profesionalaus sporto, kelionių ir turizmo bei tarptautinio verslo ir komercijos firmų ir organizacijų.

Daugumoje programų studentai gali naudotis stažuotėmis ir netgi įsidarbinimo galimybėmis, leidžiančiomis jums imtis stimuliuojančių, išpildančių ir karjerą gerinančių pastangų. Studentų sėkmės centras yra skirtas praturtinti visus studentų patirties aspektus ir užtikrina, kad kiekvienas studentas, ginkluotas įgūdžiais ir priemonėmis, galėtų sėkmingai dirbti.

Šv. Tomo universiteto istorija

Šv. Tomo universitetas buvo įkurtas 1961 m. Kaip Biskajos koledžas Augustinų brolių įsakymu. Koledžas buvo priimtas į Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos narį, o kolegijų komisija pirmą kartą akreditavo 1968 m. Nuolat augdamas ir plėtodamasis, Biscayne koledžas 1984 m. Įgijo universiteto statusą po to, kai buvo pridėta 10 magistro studijų programų ir atidaryta teisės mokyklos. Universitetas buvo remiamas Majamio arkivyskupijos 1988 m., Suteikdamas Šv. Tomui išskirtinumą būti vieninteliu katalikų arkivyskupijos remiamu universitetu Floridos valstijoje.

Kai buvo įgytas universiteto statusas, įstaigos pavadinimas buvo pakeistas į Šv. Tomo universitetą, kad atspindėtų jos kubietišką paveldą. Universitetas savo šaknis siekia Universidad de Santo Tomas de Villanueva, kurį 1946 m. Havanoje (Kuboje) įkūrė Amerikos augustinai, padedami Europos augustiniečių. Kai 1961 m. Castro vyriausybė išvijo augustinus iš Kubos, keli amerikiečių augustinai atvyko į Majamį, kur įkūrė Biskajano koledžą. Atsižvelgdami į jų patirtį Kuboje, universiteto steigėjai, o ypač pirmasis jo prezidentas, kuris buvo Villanuevos prorektorius, buvo gerai susipažinę su įvairių sričių studentų mokymu. Tas įsipareigojimas studentų įvairovei ir toliau tvirtai tęsiasi.

Šv. Tomo universiteto teisės mokykla yra viena iš tik dviejų akredituotų katalikų teisės mokyklų į pietus nuo Džordžtauno universiteto Teisės mokyklos Vašingtone. Šv. Tomo teisės mokykla 1995 m. Vasario mėn. Buvo visiškai akredituota Amerikos advokatų asociacijos ir siūlo Juris daktaro laipsnį (JD).

Šv. Tomas suteikė absolventams pasitikėjimo ir įgūdžių, reikalingų sėkmei įvairiose srityse. Tarp žymių absolventų yra: Alexas Penelasas, buvęs Majamis-Dade grafystės meras, Andy Elisburgas, Majamio „Heat“ operacijų viceprezidentas; Christina Fernandez, JAV maršalų tarnybos Pietų regiono vyriausioji maršalas; ir John Dooner, „Interpublic Group of Companies“ generalinis direktorius.

Vietos

  • Miami Gardens

    Northwest 37th Avenue,16401, 33054, Miami Gardens

    Klausimai