Keystone logo
STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

STAR Studium ArchitecturAe Florence Design School

Įvadas

Grožis meta iššūkį pasauliui. Ar tikite?

Mokyklos unikali koncepcija kyla iš akademinių paskaitų kursuose ir autentiškų projektų su profesionalais ir tiekėjais derinio – patikrinimų vietoje ir patirties vietoje – kartu su apsilankymais dirbtuvėse, laboratorijose, gamyklose ir parduotuvėse. Visi kartu, kad griaunam pasaulį kiekvieną dieną, kiekvieną valandą.

Kursuose atsižvelgiama į svarbiausių tarptautinių akademinių tyrimų rezultatus su pasaulinio garso dizainerių ir architektų liudijimais. Beveik visos naujos idėjos yra įkvėptos meno kūrinių ir menininkų. Be mokslinės ir praktinės veiklos kartu skaitome, diskutuojame apie filosofiją, menininkus, aktualijas, naujausias dizaino ir architektūros tendencijas.

Mūsų firma yra architektūros ir dizaino studija Florencijoje. Dėl didžiųjų miestų pasirinkome daugeliu priežasčių.

Visų pirma, Florencijos centrinė vieta leidžia mums lankytis, mokytis ir dirbti daugelyje kitų miestų, tokių kaip Milanas, Roma ir Venecija, kur užmezgėme intensyvius darbo santykius. Tiesą sakant, geografinė Florencijos padėtis leidžia greitai ir lengvai pasiekti visas Italijos dalis.

Antra, čia atsirado itališkas tarptautinis dizainas, kur įdomiausias istorinis kontekstas susitiko su ateities vizija.

Trečia, nes tai yra labiausiai emocinis miestas Italijoje.

Be to, mūsų vieta yra "Via degli Artisti" - didžiajame miesto menininkų rajone, žinomame dėl savo meninės produkcijos istorijos.

Mūsų kursų specifika yra ta, kad mokymas sujungia tarptautinę darbo patirtį su teorinėmis paskaitomis.

Taikydami praktinį darbo metodą ir apsilankydami mieste su projektavimu vietoje, mūsų profesoriai moko įvairių aspektų, susijusių su baldų ir interjero dizaino bei architektūros projektų kūrimu.

Išmok, daryk

Vietos

  • Florence

    Studium Architecturae Florence Design School, , Florence

Klausimai