Keystone logo
State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

State University Of Goias - Universidade Estadual De Goias

Įvadas

1999 m. Įstatymu 13.456 sukurtas Geišo valstybinis universitetas atnešė naują ir perspektyvią valstybės aukštojo mokslo realybę. Organizuotas kaip daugiakalbis universitetas, įsikūręs Anapolyje, UEG yra svarbių aukštųjų mokyklų, tokių kaip Anapolio valstybinis universitetas (Uniana), Gojaus valstijos aukštojo kūno kultūros mokykla (Esefego), pertvarkymo ir sujungimo rezultatas. ) ir kitos vyriausybės išlaikomos izoliuotos aukštojo mokslo įstaigos.

Remiantis istoriniais įrašais, UEG gimė tam, kad būtų naudinga daugybei Goiáso savivaldybių, akcentuojant regionų ypatumus. Jos augimas suteikė novatoriškos patirties įgyvendinant mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo veiklos interjero projektą, kurio dėka kelios Goiáso universiteto miestelio savivaldybės įgyvendino bakalauro ir magistrantūros studijas įvairiausiose žinių srityse. Be to, UEG įgyvendino specialias programas, tokias kaip „Pilno paketo laipsnio programa“, kuri bakalauro lygmens mokymus suteikė tūkstančiams valstybės, savivaldybių ir privačių tinklų mokytojų.

UEG formuojasi su misija kurti ir socializuoti mokslo žinias ir žinias, be to, plėtodama profesionalų ir asmenų, galinčių kritiškai įsitraukti į visuomenę, kultūrą ir vientisą mokymą bei skatindama Goia valstijos socialinės ir ekonominės tikrovės transformaciją. ir iš šalies. Kaip daugiakalbė institucija, UEG turi universiteto miestelį visuose valstybės mikroregionuose, prisidedančius prie darnaus Goiás vystymosi.

Vietos

  • Goiás

    Goiás, Brazilija

    Klausimai