Keystone logo
© Stellenbosch University
Stellenbosch University

Stellenbosch University

Stellenbosch University

Įvadas

1918 m. istoriniame ąžuolais apsodintame Stellenbošo mieste pradėjęs veikti Stellenbošo universitetas turėjo keturis fakultetus (Menų, Mokslo, Švietimo ir Žemės ūkio), 503 studentus ir 40 dėstytojų. Nuo to laiko Stellenbošo universitetas (SU) išaugo į gyvybingą ir kosmopolitišką bendruomenę, kurią sudaro daugiau nei 32 000 studentų ir beveik 3 500 akademinių ir pagalbinių tarnybų darbuotojų, dirbančių dešimtyje fakultetų ir penkiuose universitetiniuose miesteliuose, kuriuose galima rinktis iš daugybės studijų programų. Mūsų bakalauro ir magistrantūros studijų studentų bendruomenę sudaro daugiau kaip 3 000 tarptautinių studentų iš 100 šalių.

Universitete gyvena geriausi ir ryškiausi šalies mokslininkai. Įsišaknijęs Afrikoje, pasaulinio masto Stellenbošo universitetas (SU) pritraukia studentus iš viso pasaulio. Studentai iš daugiau nei 100 šalių, net iš Pietų Korėjos, Šveicarijos, Australijos, Gabono ir Kolumbijos, keliauja po mūsų miestelį, todėl SU yra tikrai tarptautinis universitetas.

Užsienio studentams, besilankantiems Pietų Afrikoje, paramą teikia Stellenbošo universiteto tarptautinė organizacija. Šis biuras teikia įvairias paslaugas - nuo logistinių iki akademinių ir socialinių. 1993 m. įkurtas SU tarptautinis biuras liudija ilgalaikį institucijos įsipareigojimą siekti tarptautiškumo.

Daugiausia dėmesio skiriame tarpdisciplininiams moksliniams tyrimams, kurie naudingi visuomenei nacionaliniu, žemyniniu ir pasauliniu mastu.

 • SU yra Afrikos mokslinių tyrimų universitetų aljanso (ARUA) steigėja.Šis 16 Afrikos universitetų aljansas skatina & stiprinti mokslinius tyrimus žemyne.
 • Remiantis oficialiais duomenimis, kad Aukštojo mokslo ir mokymo departamentas (DHET) išleistas 2022, mes esame tarp trijų didžiausių Pietų Afrikos universitetų, kuriuose atliekami moksliniai tyrimai, tiek vienam gyventojui, tiek pagal bendrą mokslinių tyrimų produkciją.
 • SU turėjo 7 Mokslo ir inovacijų departamento ir Nacionalinio mokslinių tyrimų fondo (DSI-NRF) kompetencijos centrus.
 • 504 tyrėjai, turintys Nacionalinio mokslinių tyrimų fondo (NRF) įvertinimą. Tarp jų yra 17 A reitingo tyrėjų,
 • 47 mokslinių tyrimų katedros, įskaitant vieną didžiausių nacionalinių (SARChI) katedrų šalyje.

Stellenbošo universitetas (SU) yra tvirtai įsipareigojusi siekti žinių, tyrimai, ir inovacijos, tarnauti visuomenei. Esame pasaulinio lygio mokymosi ir tobulėjimo centras, kuris yra aktualus pasauliniu mastu, tačiau yra įsišaknijęs mūsų vietos bendruomenių pakilime ir transformacijoje. Savo veiklą grindžiame pagrindinėmis vertybėmis ir savybėmis, o ją įgyvendinti padeda puikūs darbuotojai ir studentai, patikimos veiklos sistemos ir gilus tikslo suvokimas.

Mūsų dešimt fakultetų (Agrarinių mokslų, Menų ir socialinių mokslų, Ekonomikos ir vadybos mokslai, Švietimas, Inžinerija, Teisė, Medicina ir sveikatos mokslai, Karo mokslai, Mokslas, Mokslas, ir teologija) taip pat klimato studijų mokykla, duomenų mokslo ir kompiuterinio mąstymo mokykla ir Stellenbosch verslo mokykla yra įsikūrę penkiuose miesteliuose Vakarų kyšulio provincijoje Pietų Afrikoje.

Pagal oficialius duomenis Aukštojo mokslo ir mokymo departamento (DHET) išleistas 2022, SU yra tarp trijų didžiausių Pietų Afrikos universitetų, kuriuose atliekami moksliniai tyrimai, tiek vienam gyventojui, tiek pagal bendrą mokslinių tyrimų produkciją.

Dabar SU gali pasigirti iš viso 20 A reitingą turinčiais mokslininkais - didžiausiu iki šiol skaičiumi - gavę devynis naujus A reitingus per 2021 m. reitingavimo etapą.

Pas mus yra 44 mokslinių tyrimų katedros - 23 pagal DSI-NRF SARChI programą ir 21 įsteigta arba pramonės finansuojama katedra. 2012 m. jų buvo 16. Mokslinių tyrimų katedros labai reikšmingai prisideda prie SU, kaip klestinčios mokslinių tyrimų institucijos, mokslinių tyrimų rezultatų, poveikio ir pajamų.

Podoktorantūros stažuotojų skaičius išaugo nuo 154 2012 m. iki daugiau nei 340 registruotų podoktorantūros stažuotojų, kurie 2022 m. bus užregistruoti ŠU.

Akademinė kompetencija, moksliniai tyrimai ir inovacijos

Pagal oficialius duomenis Aukštojo mokslo ir mokymo departamento (DHET) išleistas 2022, SU yra tarp trijų didžiausių Pietų Afrikos universitetų, kuriuose atliekami moksliniai tyrimai, tiek vienam gyventojui, tiek pagal bendrą mokslinių tyrimų produkciją. Dabar SU gali pasigirti iš viso 20 A reitingą turinčių mokslininkų - tai didžiausias iki šiol mūsų skaičius - gavęs devynis naujus A reitingus per 2021 m. reitingavimo etapą. Mums priklauso 44 mokslinių tyrimų katedros - 23 pagal DSI-NRF SARChI programą ir 21 dovanota arba pramonės finansuojama katedra.

2012 m. jų buvo 16. Mokslinių tyrimų katedros labai reikšmingai prisideda prie SU, kaip klestinčios mokslinių tyrimų institucijos, mokslinių tyrimų rezultatų, poveikio ir pajamų. Podoktorantūros stažuotojų skaičius išaugo nuo 154 (2012 m.) iki daugiau nei 340 2022 m. SU užregistruotų podoktorantūros stažuotojų.

SU stiprina savo, kaip pasaulinio lygio institucijos, reputaciją. Pagal "Times Higher Education" pasaulio universitetų reitingą SU yra vienas iš 300 geriausių universitetų pasaulyje ir tarp 20 geriausių BRICS šalyse. Jis taip pat patenka tarp elitinių pasaulio institucijų 10 iš 36 disciplinų, įtrauktų į 2015 m. QS pasaulio universitetų reitingą pagal disciplinas. SU taip pat įtrauktas į 2014 m. CWTS Leideno reitingą, kuriame vertinami 750 didžiausių pasaulio universitetų moksliniai rezultatai.

Universitetas, turintis 18 mokslinių katedrų pagal NRF Pietų Afrikos tyrimų katedrų iniciatyvą (SARChi), yra laikomas lyderiu biomedicininės tuberkuliozės tyrimų ir valdymo, vyno biotechnologijų, gyvūnų mokslų ir matematinių biomokslų srityse. Kita SARChi katedra invazijos biologijos srityje dalijama tarp SU ir Vendos universiteto. Tai tik viena iš daugelio vietinių ir tarptautinių SU partnerysčių. Kaip pageidaujamas mokslinių tyrimų partneris, SU taip pat dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose akademiniuose tinkluose.

Mūsų vizija

Stellenbosch universitetas bus Afrikos pirmaujanti mokslinių tyrimų intensyvus universitetas, visame pasaulyje pripažįstamas kaip puikus, įtraukiantis ir novatoriškas, kur mes pažangos žinias visuomenės labui.

Mūsų misija

Stellenbosch universitetas yra daug mokslinių tyrimų universitetas, kur mes pritraukti išskirtinius studentus, įdarbinti talentingus darbuotojus ir suteikti pasaulinio lygio aplinką; vieta, susijusi su pasauliu, o praturtina ir keičia vietos, žemyno ir pasaulio bendruomenes.

Universiteto ypatybės

Pagrindinis miestelis vaizdingame universitetiniame Stellenbosch miestelyje, esančiame Western Cape Winelands širdyje, yra gana patrauklus studentams. Stellenbosch yra apie 50 km nuo Keiptauno ir tik 30 km nuo Keiptauno tarptautinio oro uosto.

Aštuoni fakultetai yra pagrindiniame miestelyje, Medicinos ir sveikatos mokslų fakultetas yra Tygerbergo miestelyje šalia Tygerberg akademinės ligoninės, o Karo mokslų fakultetas – vienintelis toks Pietų Afrikoje ir vienas iš dviejų. Afrika – įsikūrusi Pietų Afrikos gynybos pajėgų karo akademijoje Saldanhoje. Stellenbosch verslo mokykla ir kitos Ekonomikos ir vadybos mokslų fakulteto antrosios pakopos verslo ir planavimo programos yra Bellville Parko miestelyje.

Penktasis SU miestelis Vusteryje buvo oficialiai atidarytas 2012 m., kai buvo įkurta Medicinos ir sveikatos mokslų fakulteto Ukwanda kaimo klinikinė mokykla. Čia medicinos ir susijusių sveikatos mokslų studentai turi galimybę baigti klinikinius mokymus kaimo platformoje. Tai dar vienas novatoriško SU darbo akademinių inovacijų srityje pavyzdys.

Kiekvienais metais miestelyje taip pat yra nauja mokyklą baigusiųjų grupė, dalyvaujanti Stellenbosch University Mokslo ir matematikos sujungimo programoje (SciMathUS). Programa suteikia studentams iš socialiai remtinų bendruomenių galimybę įgyti aukštąjį mokslą.

  Priėmimai

  Susipažinkite su Stellenbosch University priėmimo politika ir mūsų naujų prašymų taisyklėmis ir nuostatomis.

  Kokie yra minimalūs akademiniai NSC (Nacionalinio vyresniojo pažymėjimo) pažymėjimo reikalavimai?

  Norėdami gauti NSC leidimą savo Gr12 metais, turite turėti mažiausiai 7 dalykus. Iš šių 7 dalykų turite turėti:

  • Dvi (2) Pietų Afrikos kalbos;
  • Matematika arba matematikos raštingumas (1);
  • Trys (3) 20 kreditų dalykai ir;
  • Gyvenimo orientacija (1).

  Be to, jūs turite išlaikyti bent su:

  • Mažiausiai 40% jūsų namų kalbai;
  • 40 % už kitus du dalykus ir;
  • 30 % už kitus du dalykus, iš kurių vienas turi būti oficialioji kalba pirmosios papildomos arba gimtosios kalbos lygiu ir;
  • 20% galutiniame dalyke

  *Gyvenimo orientacija nebus laikoma jūsų vidurkio dalimi.

  Kokie minimalūs akademiniai reikalavimai bakalauro laipsniui gauti?

  • 30 % Pietų Afrikos mokymosi ir mokymosi kalbai (anglų arba afrikanų) ir
  • Keturių 20 kreditų dalykų pasiekimų įvertinimas 4 (50 % - 59 %).

  Kaip apskaičiuojame jūsų nacionalinio vyresniojo pažymėjimo vidurkį?

  Naudojame aukščiausią mokymosi ir mokymo kalbos balą (anglų arba afrikiečių kalba) + (5 k. geriausi 20 kreditų dalykų rezultatai, neįskaitant orientacijos į gyvenimą, Išplėstinės matematikos, 3 matematikos ir kitų ne NSC dalykų). Tada visa suma padalijama iš 6.

  Kaip vertiname tarptautines kvalifikacijas?

  • Mes naudojame galutinius mokyklos rezultatus iš tarptautinės mokymo programos (Cambridge International, International Baccalaureate ir kt.), įskaitant rytojaus mokyklą.
  • Spauskite čia norėdami sužinoti minimalius tarptautinių mokymo programų reikalavimus. (Kembridžo A lygiai, AS lygiai, GCSE/IGCSE/O lygiai; IB diplomas; Amerikos mokykla ir Abituras)
  • Be to, atitikti kitus reikalavimus, būdingus jūsų pasirinktai programai (-oms), kaip nurodyta įvairių fakultetų programos metmenyse.

  Kokie yra pagrindiniai stojimo reikalavimai norint studijuoti Stellenbosch University ?

  • Nacionalinis vyresniojo pažymėjimas (NSC) arba Nepriklausomų egzaminų tarybos (IEB) baigimo pažymėjimas, patvirtintas Umalusi, kad būtų priimtas į bakalauro studijas.
  • Fakultetui būdingi reikalavimai

  Reikalavimai vizoms

  Studijų viza prieš atvykstant

  Norėdami studijuoti Stellenbosch University (SU), tarptautiniai studentai privalo turėti galiojančią studijų vizą.

  SU neleidžiama registruoti studento be galiojančios laikinosios vizos.

  Pateikdami prašymą išduoti vizą, be kitų dokumentų, kurių gali prireikti, turėsite pateikti medicininę pažymą (pasikonsultuokite su artimiausia Pietų Afrikos atstovybe). Taip pat turėsite pateikti medicininio draudimo pripažinimo Pietų Afrikoje įrodymą, iš teikėjo, kuris yra registruotas Pietų Afrikos medicinos schemų taryboje pagal 1998 m. Medicinos schemų įstatymą, kaip nurodyta toliau pateiktoje nuorodoje Pietų Afrikos medicinos schemų taryba.

  Kreipkitės į artimiausią Pietų Afrikos vyriausiąją komisiją, kad patvirtintumėte paraiškos teikimo procesą ir patvirtinamuosius dokumentus, reikalingus prašymui išduoti vizą.

  Svarbu: atminkite, kad vizai gauti gali prireikti iki aštuonių (8) savaičių, tačiau aplinkybės įvairiose šalyse gali skirtis. Pradėkite savo prašymą išduoti vizą susipažinę su reikalingais patvirtinamaisiais dokumentais, kurių gavimas gali užtrukti. Įsitikinkite, kad pateikėte visą prašymą išduoti vizą.

  Ši informacija naudojama tik kaip vadovas. Reikalavimai norint gauti vizą Pietų Afrikoje gali keistis ir kiekvienas prašymas nagrinėjamas kaip individualus atvejis. Prieš keliaudami į Pietų Afriką, visada teiraukitės artimiausios SA atstovybės.

  Studijų vizos Pietų Afrikoje atnaujinimas

  Norėdami gauti su leidimu susijusios informacijos, apsilankykite tinklalapyje ir turite pateikti paraišką internetu. Prašome prisijungti prie svetainės >Pagrindinis puslapis > Vizų tipai> Laikina gyvenamoji vieta / Nuolatinė gyvenamoji vieta, tada slinkite žemyn, kad pamatytumėte skirtingų kategorijų leidimus ir jų reikalavimus.

  Norėdami pateikti paraišką, spustelėkite pagrindinį puslapį, esantį UŽPILDYKITE INTERNETINĘ FORMĄ, ir sistema automatiškai nurodys visą internetinės paraiškos teikimo procesą.

  • Sukurkite el. pašto ID ir slaptažodį, kad galėtumėte užpildyti internetinę paraišką.
  • Užpildę formą internete, jums bus pateiktos šios parinktys:
  • Mokėjimas internetu debeto / kredito kortele per saugų internetinį portalą
  • ELP mokėjimas per saugų internetinį portalą
  • Išankstinis apmokėjimas „Standard Bank“ atsisiunčiant ir užpildant internetu sugeneruotą banko kvitą ir įnešant grynuosius pinigus į artimiausią „Standard Bank“.
  • ​Sumokėję galėsite rezervuoti susitikimo datą, kad pateiktumėte paraišką dėl atnaujinimo. Taip pat VFS biure galėsite pateikti prašymą išduoti policijos pažymėjimą

  Medicininis dangtelis

  Medicininio draudimo reikalavimai Stellenbosch University studentams

  • Pietų Afrikos vidaus reikalų departamentas (DHA) reikalauja medicininio draudimo, užregistruoto SA Medicinos schemų taryboje pagal 1998 m. Medicinos schemų įstatymą, įrodymo jūsų studijų vizos iš registruotos sistemos pagal Medicinos schemų įstatymą laikotarpiui. .
  • Kiekvienas studentas, registruojantis Stellenbosch University su studijų viza, turi turėti Pietų Afrikos medicinos draudimą nuo studijų vizos pradžios iki konkrečių registracijos akademinių metų gruodžio 31 d.
  • Studentui persiregistravus naujiems mokslo metams, medicininė apsauga turi būti atnaujinta nuo sausio 1 d. iki naujų mokslo metų gruodžio 31 d.
  • Nuo sausio iki gruodžio mėn. jokiam tęstiniam studentui nebus leidžiama registruotis be medicininės apsaugos.
  • Studentams primygtinai rekomenduojama atidžiai perskaityti medicininio draudimo turinį, kad būtų užtikrinta, jog jie turi pakankamą draudimą buvimo SA metu, ir tiesiogiai susisiekti su paslaugų teikėju.

  Ištirkite savo parinktis:

  Atkreipkite dėmesį, kad Stellenbosch University nėra susijęs su jokiu medicinos pagalbos teikėju. Universitetas priima bet kokią medicininę apsaugą, jei ji yra registruota SA Medicinos schemų taryboje. Dauguma Stellenbosch University registruotų studentų naudojasi šiomis galimybėmis:

  • Momentum sveikata
  • „CompCare Wellness“.

  Pagalbiniai dokumentai iš SU International

  • Paramos raštas
  • Prašymas tęsti laiško (vizų atnaujinimo procesas bakalauro studijų studentams
  • Medicininės pagalbos narystės atnaujinimo forma
  • Prašymas gauti kvietimo laišką

  Studentų atsiliepimai

  Campus Life & Facilities

  Stellenbosch University gali apgyvendinti apie 6500 studentų maždaug 31 universiteto rezidencijoje ir kituose universiteto būstuose Stellenbosch miestelyje. Penkiose rezidencijose Tygerbergo miestelyje, kur yra Sveikatos mokslų fakultetas, gyvena dar 1000 studentų. Dauguma šiuose dviejuose miesteliuose studijuojančių matų (iš viso yra daugiau nei 30 000 studentų) naudojasi privačiu apgyvendinimu Stellenbosch mieste ir jo apylinkėse.

  Studentai, apgyvendinti bet kurioje iš šių rezidencijų, yra prižiūrimi rezidencijos vadovo. Gyvenamojo namo vadovui savo ruožtu padeda namo komitetas. Kiekvienoje rezidencijoje taip pat yra mentorių. Mentoriai yra vyresniųjų klasių studentai, paskirti į rezidencijas ir privačias studentų organizacijas (studentai, kurie gyvena privačiai), kad padėtų naujiems studentams prisitaikyti prie universiteto gyvenimo.

  Kiekvienas naujas studentas turėtų turėti prieigą prie mentoriaus. Mentorius jau dabar atlieka svarbų vaidmenį priėmimo laikotarpiu, teikdamas bendrą pagalbą universitetinio gyvenimo klausimais ir psichosocialinę pagalbą. Per mentorių nauji studentai turi galimybę dalyvauti Universiteto sveikatingumo programoje, kurios tikslas – gerinti studentų savijautą ištisus metus.

  Rezidencijos patogumai

  • Kiekviename kambaryje yra tinklo taškas, skirtas savo kompiuteriui prijungti prie Universiteto tinklo, elektroniniai informacijos ištekliai, internetas ir internetinės el. mokymosi priemonės.
  • Skalbimo paslaugos
  • Bendra „svetainė“ skirta bendrauti, žiūrėti televizorių ar tiesiog „pabūti“.
  • Visose moterų ir kai kurių vyrų rezidencijose taip pat yra bendras ir (arba) privatus poilsio kambarys, kuriame lankytojai gali priimti ir pramogauti.
  • Daugumoje rezidencijų yra puikūs kiemai ir (arba) sodai, skirti žaisti ir atsipalaiduoti.

  Vietos

  • Stellenbosch

   Private Bag X1, Matieland, 7602, Stellenbosch

  Klausimai