Keystone logo
St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

St. John's University, Rome Campus

Įvadas

Global Studentai

Graduate Management Admission Test arba Roma Campus Joninių universiteto Naujokams įvairų, tarptautinės studentų organizacijos. Studijas užsienyje Romoje leidžia studentams pasiruošti pasaulinėje arenoje; sužinoti apie tarptautinio verslo ir politikos klausimais; dalyvauti stažuočių metu JT agentūromis, nevyriausybinėmis organizacijomis (NVO), ir ambasados; klestėti patogų ir palaikomasis akademinėje aplinkoje; patinka naujos patirties; ir ugdyti visą gyvenimą draugystę kartu su kitais studentais iš viso pasaulio.

Global galimybės

Parengti studentus sėkmės pasaulinėje rinkoje, Sent Džonsas siūlo išties tarptautinę akademinę patirtį. Mūsų studentai taip pat skatinami studijuoti mūsų miesteliai Niujorke. Visi kursų pasiūla Niujorko miesteliai atviri pereiti studentai Romoje. Be to, JAV finansinė parama ir stipendijų fondai taiko Romoje kaip jie padaryti mūsų Niujorko miesteliai.

Kaip Metropolitan University, Sent Džonsas yra neatskiriama New York City su lengva prieiga prie komercinių ir kultūrinių išteklių Manhetene. Studentams, siekiantiems parengti pasaulinę perspektyvą, gyvena ir studijuoja NYC yra pagrindinis švietimo privalumas.

Komandinis darbas ir lyderystė

Sėkmingi įmonėms ir organizacijoms įdarbinti komandas asmenims siekti problemų sprendimus. Joninių absolventai pasiekti sėkmės, nes jie mokosi dirbti komandoje orientuotą aplinką, kur studentai iš įvairių profesinės patirties, bendradarbiauja su fakulteto suprasti ir spręsti verslo problemas, susijusias su.

Vietos

Vietos
 • Rome

  Via Marcantonio Colonna, 21A , 00192, Rome

  • facebook
  • twitter
  • instagram
  • youtube
  • linkedin

Programos

Klausimai