Keystone logo
Stockholm University

Stockholm University

Stockholm University

Įvadas

Gamtos fakultetas ( Stockholm University yra didžiausias Švedijos gamtos mokslų fakultetas ir yra tarp šimto geriausių mokslo fakultetų pasaulyje pagal Šanchajaus reitingą. Fakultetas siūlo aukščiausios klasės išsilavinimą daugelyje programų ir kursų, magistro lygmeniu daugiau nei 30 studijų programų pateikiamos anglų kalba.

Kodėl verta studijuoti didžiausiame Švedijos mokslo fakultete?

Moksliniai tyrimai apima viską - nuo smulkiausių materijos komponentų tyrimo iki tarpžvaigždinių reiškinių atradimo ir analizės. Tačiau tai yra daugiau nei tyrimai.

Sujungus mokslo studijas su kalbų, ekonomikos ar net komunikacijos studijomis, jūsų kompetencijos ir profilis galėtų tapti patrauklesni darbo rinkai. Stockholm University siūlo studentams šią galimybę su daugybe socialinių ir humanitarinių mokslų kursų. Mokslininkai ir matematikai dirba įvairiausiose finansų analitikų, tyrėjų, autorių, konsultantų, pardavėjų ar projektų vadovų pozicijose. Platus siūlomų kursų asortimentas tiek mokslo, tiek kitose srityse, taip pat galimybė pasirinkti jums labiausiai tinkančią kryptį - su papildoma galimybe vėliau pakeisti maršrutą arba papildyti studijas nauja tema - padidina jūsų sėkmės tikimybę darbo rinkoje.

Viso pasaulio mokslininkai ir matematikai dirba su ateitimi. Tai gali būti patikimesnės orų prognozės, naujų ir geresnių vaistų kūrimas, aplinkos apsaugos gerinimas arba sveikesnių maisto produktų kūrimas. Atliekant tarptautinę universitetų absolventų įsidarbinimo apklausą, Stockholm University buvo aukščiausia Švedijoje, antra Skandinavijoje ir 62 visame pasaulyje.

Fakultetas siūlo tiek programas, tiek kursus bakalauro ir magistro lygmenimis anglų kalba. Bendras anglų kalbos mokėjimo lygis Švedijoje yra labai aukštas pagal anglų kalbos indeksą. Švedija pateko į geriausiųjų penketuką nuo indekso pradžios prieš šešerius metus ir tris kartus buvo užimta pirmoji vieta. Be bendro anglų kalbos mokėjimo lygio, Stockholm University turi tarptautinį dėstytoją ir mokslinį personalą bei turi didelę anglų kalbos kursų vedimo patirtį.

Mūsų kursai yra glaudžiai susiję su dabartiniais mokslo fakulteto tyrimais, o dauguma mūsų dėstytojų yra aktyvūs mokslininkai. Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų tarptautines magistro programas.

Studentų gyvenimas Stokholme

Stokholmas yra Švedijos sostinė ir vienas ryškiausių akademinių centrų Šiaurės Europoje. Miestas susideda iš kelių salų ir yra apsuptas vandens. Vanduo toks švarus, kad iš tikrųjų galima maudytis miesto viduryje. Vasarą saulė niekada visiškai nenusileidžia, o žmonės renkasi į atvirus barus, restoranus ir parkus mėgautis šviesa ir vidutinio klimato sąlygomis. Žiemą dažnai galima pačiuožinėti pačiūžomis miesto viduryje.

Stokholmas siūlo aukščiausio tarptautinio lygio aukštąjį išsilavinimą gerai žinomuose universitetuose ir universitetinėse kolegijose, įskaitant tokias žinomas institucijas kaip Karolinska Institutet, KTH Karališkasis technologijos institutas, Stokholmo ekonomikos mokykla ir Stockholm University .

Bėgant metams šiuose universitetuose ir kolegijose, veikiančiose fiziologijos ir medicinos, fizikos, ekonomikos ir chemijos srityse, dirbo ne mažiau kaip dvylika Nobelio premijos laureatų.

Vietos

Vietos
  • Stockholm

    Universitetsvägen,10 A, 106 91, Stockholm

    Klausimai