Keystone logo
Syracuse University

Syracuse University

Syracuse University

Įvadas

Inžinerijos ir informatikos kolegija, įkurta 1901 m., Sukūrė gyvybingą lyderių bendruomenę, turinčią gerą reagavimą į regioninių, nacionalinių ir pasaulinių poreikių tenkinimą. Mūsų studentus, dėstytojus ir absolventus vienija mūsų „dvasia ieškoti“, nes mes aktyviai ieškome novatoriškų sprendimų sudėtingiems naujiems iššūkiams. Vykdydami pažangiausius tyrimus, mokymo programų naujoves ir daugiadalykį bendradarbiavimą, mes sprendžiame tokius uždavinius kaip apsaugoti savo kibernetines sistemas, regeneruoti žmogaus audinius, tiekti švarų vandenį, ieškoti efektyviai energiją naudojančių sprendimų ir apsaugoti duomenis belaidėse sistemose.

Akreditacija

Syracuse University inžinerijos ir informatikos koledžą Nacionalinė saugumo agentūra ir Tėvynės saugumo departamentas nuo 2001 m. Paskyrė Informacijos užtikrinimo švietimo akademinės kompetencijos centru (CAEIAE) ir kaip Informacijos užtikrinimo tyrimų akademinės kompetencijos centrą (CAE). -R) nuo 2009 m.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Syracuse

    Syracuse, Jungtinės Amerikos Valstijos

Klausimai