Keystone logo
SUNY Cortland

SUNY Cortland

SUNY Cortland

Įvadas

„Momentum“ apibrėžia „ SUNY Cortland

Jūs negalite praleisti impulso, kuris yra visur SUNY Cortland miestelyje, nesvarbu, ar tai būtų mūsų aktyvus studentų būrys, dalyvaujantis mokslinių tyrimų projektuose, klubuose ir organizacijose, ar minios energija ir dvasia, kurie džiaugiasi mūsų „Red Dragon“ sporto komandomis. Jums patiks bendradarbiauti su savo dėstytojais viskuo, pradedant moksline veikla ir baigiant visuomenei naudinga veikla. Mūsų atsidavę absolventai dalyvauja programose, skirtose sujungti juos su dabartiniais studentais ir grįžti į miestelį susitikimams, sporto renginiams ar kolegijos pagerbimui. Impulsas tvyro ore. Jūs galite tai pajusti!

Unikaliai SUNY Cortland

Įkvėpimas būti čempionu visose gyvenimo srityse - tokia yra „ SUNY Cortland patirtis ir išsilavinimas. Tai daro mus unikalius kaip kolegiją; tai prisideda prie mūsų sėkmės klasėje, lauke ir įvairiose karjeros srityse, kurias pasirenka mūsų studentai.

Mūsų misija

SUNY Cortland yra akademinė bendruomenė, skirta įvairiai mokytis. Studentai auga kaip įsitraukę piliečiai, turintys tvirtą socialinę sąžinę, kurią puoselėja puikus mokymas, stipendija ir tarnyba.

Mūsų vizija

SUNY Cortland bus galimybių kolegija, kurią baigę studentai turės žinių, sąžiningumo, įgūdžių ir užuojautos, kad galėtų tapti lyderiais, piliečiais, mokslininkais, mokytojais ir meistriškumo čempionais. Būsimieji studentai ir darbuotojai pasirinks kolegiją, atsižvelgdami į jos nacionaliniu mastu pripažintas akademines programas, naujoves ir mokymąsi iš patirties bei turtingą intelektualinį, socialinį ir sportinį gyvenimą miestelyje. SUNY Cortland bus intelektinio, kultūrinio ir ekonominio augimo centras, išsiskiriantis sėkminga partnerystė su organizacijomis, mokyklomis, agentūromis ir verslo atstovais visame regione, šalyje ir pasaulyje.

Studentų gyvenimo kokybė

Galite susirasti daug draugų ir užsiimti veikla, įskaitant klubus, organizacijas ir sportą - nuo tarpkolleginių lengvosios atletikos komandų iki vidinių ar pramogų. Mūsų aktyvus ir visavertis studentų gyvenimas palaiko ir skatina gerovę.

"Hands-on Learning"

Galimybės pritaikyti žinias klasėje, tiriant karjeros pasirinkimus, yra kiekviename pagrindiniame. Stažuotės, kooperatyvai, savanorių galimybės, studentų mokymo praktika, išvykos, bendradarbiavimas mokslinių tyrimų srityje užsienyje suteikia daugiau patirties, ugdančios profesinius įgūdžius.

Čempionai

Puikios akademinės programos, apdovanojimus pelniusi lengvosios atletikos ir didelio poveikio mokymosi galimybės sukuria čempionus klasėje, lengvosios atletikos varžybose, tarnaujant bendruomenei ir ruošiantis profesijai bei naudingam gyvenimui.

Athletic Excellence

Mūsų 25 „Red Dragon“ tarpkolleginių sporto komandų sėkmė pasireiškia daugybėje nacionalinių komandų čempionatų ir beveik 100 atskirų nacionalinių titulų - bent po vieną kiekvienais metais nuo 1986 m. Mūsų pergalės tęsiasi!

Mokytojų rengimas

Mes siūlome didžiausią nacionaliniu mastu akredituotą programą rytinėje pakrantėje, kur gausite naudos iš išsamių mokytojų stebėjimų ir ankstyvos lauko patirties. Mūsų mokytojų rengimo programa didžiuojasi 99 proc. Vertinimo testų išlaikymo rodikliu, taip pat sertifikavimo galimybėmis beveik kiekvienoje įsivaizduojamoje srityje.

Tvarumas

Nuo kompostavimo iki saulės kolektorių iki geoterminės energijos „ SUNY Cortland yra įsipareigojusi sumažinti energijos suvartojimą. Sužinokite, kodėl „New York Power Authority“ generalinis direktorius „ SUNY Cortland “ įsipareigojimą tvarumui ir energijos vartojimo efektyvumui pavadino „nieko ypatingo“.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Cortland

    21 Graham Ave. Cortland, NY 13045, , Cortland

Klausimai