Keystone logo
SUNY Korea

SUNY Korea

SUNY Korea

Įvadas

SUNY Korėja duris atvėrė 2012 kovo pirmuoju Amerikos universitete, nustatytu remiantis Korėjos dirvožemyje. Jis taip pat yra pirmasis universitetas prisijungti prie Inčonas Pasaulinis apgyvendinimu (TVK). SUNY Korėja's studijų programos yra panašios į prestižinių universitetų Jungtinės Valstijos, Studentai gali mėgautis tiek Amerikos mokslas ir dinamiška Korėjos kultūra. Mes branginame moralinį integralumą ir siekiame mokyti mūsų studentus tarnauti kitiems su dorybės ir vizijos jų pačių. Mes taip pat siūlome už prieinamą kainą on-campus korpusai, įvairių stipendijų, galimybes suformuoti pasaulinį tinklą ir gerai subalansuotas švietimo sistema kelti savo studentus kaip kompetentingos ir atsakingos lyderių.

Mes didžiuojamės, kad turime studentus su žvaigždžių akademinių pasiekimų, ir kreiptis į studentus su išskirtiniais talentais. Mes taip pat didžiuojamės, kad pasakyti, kad mūsų studentas kūnas yra tikras atspindys pasaulio bendruomenėje, daugiau nei 30% užsienio studentų, Šiuo metu mes siūlome bakalauro ir magistro studijų programas iš Stony Brook universiteto (SBU), Kuri yra labiausiai pripažintas University per SUNY, Šios programos yra tokie patys kaip ir SBU ir mokė SBU fakultetas, Kaip rezultatas, mūsų studentai gauna tą patį diplomą, išduotą SBU nuo jų baigimo. Mūsų universitetas ir toliau plėsti savo programos aukas akademinių sričių, pavyzdžiui, inžinerijos, mados, mokslo, ir dar daugiau įvairovės.

Mes siekiame būti pasaulio švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų centru. Norėdami atlikti šį, mes užmegzti partnerystės ryšius su pirmaujančių institucijų tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje ir toliau darome viską, kad sukurti pasaulinį tinklą su lyderiais ir talentus iš viso pasaulio.

apie SUNY

Valstybinio universiteto Niujorke (SUNY) yra tautos didžiausių ir labiausiai išsamią valstybinis universitetas sistema Jungtinėse Amerikos Valstijose. SUNY buvo oficialiai įkurta 1948 metais, kai Niujorke tapo 48. būklė sukurti valstybinis universitetas sistemą. SUNY pradžių sudarė apie 29 savarankiškomis institucijų konsolidavimą, taip pat 11 mokytojų kolegijose. Šiandien SUNY išaugo įtraukti 64 geografiškai nutolusius miesteliai, kurie buvo įsteigtas siekiant teikti aukštos kokybės švietimo ir galimybę.

Valstybinio universitetų sistemą misija yra teikti Niujorko švietimo paslaugų aukščiausios kokybės žmones, su kuo platesnės prieigos prie jų, pilną asortimentą akademinių, profesinių ir profesinio povidurinio programas. SUNY siūlo platų įvairovę švietimo galimybes, įskaitant trumpalaikius profesin / techninis kursai, sertifikato, asocijuota, bei bakalaureato studijų programų, diplomus ir po doktorantūros studijas. SUNY suteikia prieigą prie beveik kiekvienas srityje akademinės ar profesinės studijos sistemos viduje per daugiau nei 7000 laipsnių ir sertifikatų programos. SUNY yra įsipareigojusi teikti kokybišką išsilavinimą už prieinamą kainą su niujorkiečiai ir studentų iš visos šalies ir pasaulio. Suny studentai atstovauja pasaulio bendruomenei ateina iš kiekvienos valstybės, JAV, keturi JAV teritorijoje, o 160 tautų visame pasaulyje.

apie SBU

Stony Brook universiteto (SBU) yra vienas iš Europos SUNY sistemos, įsikūręs Long Island, New York miesteliai. Universitetas miesteliu yra apie 60 mylių į rytus nuo Manheteno ir 60 mylių į vakarus nuo Montauk Point. SBU buvo įkurta 1957 m kaip vidurinės mokyklos matematikos mokytojai ir mokslo rengimo kolegijoje. Nuo tada, SBU išaugo milžiniškai, o dabar pripažinta kaip viena iš tautos svarbiausių mokslo centrų ir stipendiją.

SBU buvo suskirstytos į 100 geriausių viešųjų nacionalinių universitetų US News & World Report "ir yra įtrauktas į savo sąrašą žinomiausių programų bakalauro mokslinių tyrimų ir kūrybinius projektus. SBU yra prestižiniame asociacijos Amerikos universitetuose (AAU), vienintelis pakvietimo-organizavimo geriausių mokslinių tyrimų universitetų Šiaurės Amerikos narys. Yra 67 bakalauro didžiųjų ir 77 nepilnamečiai, 102 magistro programos, 40 doktorantūros programos ir 32 Magistras sertifikatas programas. Stony Brook yra vienas iš 10 universitetų suteiktas Nacionalinis mokslo fondas pripažinimo apdovanojimas už integruoti mokslinius tyrimus ir švietimą. Tarptautiniu mastu pripažinta mokslinių tyrimų priemonė nuo Brookhaven National Laboratory (BNL) yra šalia jos universiteto ir yra valdoma SBU.

Vietos

Vietos
  • Incheon

    SUNY Korea, 119 Songdo Moonhwa-Ro, Yeonsu-Gu, 21985, Incheon

    Programos

      Klausimai