Keystone logo
Sustainability Management School

Sustainability Management School

Sustainability Management School

Įvadas

Kodėl Sustainability Management School ?

SUMAS tikslas – ugdyti socialiai atsakingus ateities globalius sprendimus priimančius asmenis, kurie tikrai pakeis pasaulį. Jos tikslas – pateikti naujovišką pagrįstų verslo žinių ir gilaus tvaraus vystymosi supratimo derinį.

Kodėl tvarumas?

Tvari ateitis nebėra galimybė ar pasirinkimas, ji tapo būtinybe. Būsimos vadovų kartos turės iš naujo apgalvoti verslo praktiką, kad būtų galima daryti tvarų poveikį aplinkai, ekonomikos vystymuisi ir visai visuomenei. Be to, pagal Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) paskelbtą ataskaitą Paryžiaus klimato susitarimas iki 2030 m. gali sukurti 24 milijonus darbo vietų.

Kodėl Šveicarija?

Studijos Šveicarijoje suteikia unikalią galimybę išmokti šveicariškų vertybių, tokių kaip sąžiningumas, pagarba aplinkai ir tolerancija įvairovei. SUMAS yra verslo mokykla, pagrįsta visiškai tvarumu ir yra pirmoji tokio pobūdžio.

Kodėl Milanas, Italija?

Milanas yra gyvybingas pasaulio mados centras, taip pat miestas, kuris daro puikius dalykus, kai kalbama apie ekologiškumą. Ši patirtis yra puikus derinys bet kuriam studentui, norinčiam patekti į tvarumo valdymą.

Kodėl internetu?

SUMAS Online Campus patenkina įvairius jūsų poreikius dėl laiko, vietos ir patogumo, kad padėtų jums pasiekti sėkmės studijų programoje. Mūsų naujausia el. mokymosi platforma suteikia prieigą prie savaitės kursų turinio bet kuriuo metu ir bet kur. Susisiekite su savo dėstytojais ir kolegomis magistrantūros bei MBA studentais per pokalbį ir suplanuokite susitikimus, kad galėtumėte pasikalbėti įvairiomis temomis.

Universiteto ypatybės

Tarptautinės gamtos apsaugos sąjungos (IUCN) būstinė Glande, Šveicarijoje, suteikia puikią aplinką šiai unikaliai studijų SUMAS patirtimii.

Šis naujoviškas pastatas, atidarytas 2010 m. birželį, yra sertifikuotas MINERGIE ECO-P ir siekia aukščiausio lygio JAV LEED sertifikato.

  Vietos

  • Gland

   Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney , CH-1196, Gland

   • Switzerland Online

    Switzerland Online, Šveicarija

    • Milan

     Via Tortona, 56, 20144, Milan

     Klausimai